Apple iPhone 4S 8GB Black

Apple 1.0 GHz, 512 MB, 8000 MB, 3.5 palců, 960 x 640 px, Dotykový, Apple iOS 9.3.2, 140 g, 1432 mAh

7 495,-
2 065,-Cena bez DPH
2 499,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Brno
Výrobce:Apple
Kód:751540
Typ:repasované
Záruka:
12 měsíců
-67%
Reklamace výměnou ZDARMA
Fotografie má ilustrativní charakter.

 

Dvoujádrový procesor A5.
Výkonný procesor pro iPhone.

Dvě jádra čipu A5 poskytují až dvakrát vyšší výkon a až sedmkrát rychlejší grafiku. Odezvu doslova ucítíte. Rychle. iPhone 4S reaguje neuvěřitelně pohotově. Spouštění aplikací, procházení webu, hraní her a využívání všech funkcí telefonu je úžasně rychlé. Cokoli děláte, můžete dělat tak dlouho, jak potřebujete. Čip A5 je neuvěřitelně úsporný, takže iPhone 4S má fantastickou výdrž baterie.

iPhone 4S se skvěle hodí pro hráče. Procesor A5 zpracovává grafiku až sedmkrát rychleji. I hry mají hladší průběh a realističtější formu. A graficky náročné aplikace fungují ještě lépe.

 

Neuvěříte, jak úžasné fotky se dají pořídit telefonem.
iSight je dost možná lepším fotoaparátem než levné kompakty. S kompletně novou optikou tohle může být jediný fotoaparát, který budete používat. Protože za každým záběrem je rozlišení 8 megapixelů a vlastní objektiv s větší clonou f/2,4. Nemluvě o zdokonaleném snímači se zadním podsvětlením, vynikajícímu automatickému vyvážení bílé, vyspělé přesnosti barev, rozpoznávání tváří a omezenému rozmazání pohybu. To vše znamená, že bez ohledu na počet lidí, množství světla nebo rychlost akce, všechno vypadá naprosto skvěle. Počkejte, až uvidíte fotky.

Fotoaparát iSight má osm megapixelů – o 60 procent víc pixelů, než má fotoaparát iPhonu 4. Ty navíc díky technickému provedení s vyšší nábojovou kapacitou zachytí ještě víc světla. Víc megapixelů a víc světla pro vás znamená dramatický rozdíl v rozlišení a vykreslení snímků.

 

Nahrávání videa. V úžasném HD rozlišení 1080p.
Natáčejte fantastické HD video v rozlišení 1080p. Kdekoliv, kdykoliv. Se zcela novou optikou je světlo vždy optimální, barvy vždy živé a všechno bude vypadat lépe, než ve vaší paměti. Stabilizace videa uklidní roztřesené záběry. Natočené video můžete upravit přímo v iPhonu a hned se o své zážitky podělit.

Nahrávejte úžasné HD video v rozlišení 1080p a rychlosti 30 snímků za sekundu. Vyspělý snímač se zadním podsvětlením a větší clona propustí více světla. Vylepšené automatické vyvážení bílé zaručuje větší přesnost barev. A redukce přechodného šumu pomáhá pořizovat skvělá videa při slabém osvětlení.

 

iOS. Nejvyspělejší mobilní operační systém na světě.
S nejjednodušším ovládáním.

S každým vylepšením systému iOS přichází ještě jednodušší ovládání. Právě v tom má iOS mnohaletý náskok před všemi ostatními systémy. iOS 8 pokročil ještě víc, iPhonu 4S dodává více než 200 nových funkcí. Tady je několik našich nejoblíbenějších.

Oznamovací centrum
Jediné místo pro zobrazení novinek s náhledem nových textových zpráv, e-mailů, připomínek, žádostí o přátelství a dalších oznámení.

iMessage
Posílejte zprávy ostatním uživatelům systému iOS 9.3.5. Bez omezení. Konverzaci můžete začít na jednom zařízení a pokračovat na jiném.

Integrace Twitteru
Přihlaste se jednou v Nastaveních a začněte tweetovat přímo z aplikací Safari, Obrázky, Fotoaparát, YouTube nebo Mapy.

Připomínky
Vytvářejte seznamy úkolů, které pak můžete průběžně odškrtávat. Přidávejte k nim termíny, nastavte i polohu, kde se má připomínka zobrazit.

Obrázky
Ořezávejte, otáčejte, vylepšujte a odstraňujte ze svých fotek efekt červených očí. Přímo na iPhonu.

Vylepšení fotoaparátu
Aplikaci Fotoaparát teď otevřete přímo ze zamčené obrazovky. A jako spoušť můžete používat tlačítko pro zvýšení hlasitosti.

Kiosek
Zde najdete všechny aplikace novin a časopisů. Můžete se i přihlásit k odběru nového titulu. A všechno si číst na jednom místě.

Safari
Čtečka zobrazuje webové články bez reklam a složitého formátování. A Seznam četby umožňuje ukládat odkazy na články k pozdějšímu použití.

Nepotřebujete počítač
iPhone můžete hned po vybalení bezdrátově aktivovat a nastavit. Bez připojování k počítači Mac nebo PC.

 

iCloud. Váš obsah. Ve všech vašich zařízeních.
iCloud je nejjednodušší řešení správy veškerého vašeho obsahu. Spravuje ho totiž za vás. iCloud ukládá vaši hudbu, fotky, aplikace, e-maily, kontakty, kalendáře, dokumenty a další. A bezdrátově je synchronizuje do všech vašich zařízení. Automaticky, snadno a bez potíží. Zkrátka funguje.

Fotka, kterou pořídíte na jednom zařízení se systémem iOS, se prostřednictvím Fotostreamu automaticky zobrazí ve všech vašich dalších zařízeních včetně počítače Mac nebo PC. Nové fotky se v nich jednoduše objeví. Takže je můžete předvést kdekoli.

 

Retina displej.
Očividně pozoruhodný.

Úplně vše, co vidíte na iPhonu 4S, je dokonale ostré a živé. Retina displej má vysoké rozlišení. Hustota pixelů je dokonce tak vysoká, že lidské oko jednotlivé pixely nerozliší. Čeho si ale určitě všimnete, jsou detailně vykreslený text, ostrá grafika a fantastické fotky. Text na displeji vypadá lépe než tištěná stránka. Naprosto vás pohltí.

FaceTime. Tváří v tvář je to vždycky lepší.
FaceTime umožňuje se slyšet a vidět zároveň – při telefonování z iPhonu na iPhone, iPad 2, iPod touch nebo Mac přes Wi-Fi. Takže můžete být spolu bez ohledu na to, že jste každý někde jinde. Volání přes FaceTime je stejně snadné jako navázání telefonního hovoru. Klepněte na jméno toho, koho chcete vidět. A pak se objevte a pozdravte, jako byste se potkali. Nepřijdete o žádnou velkou událost, důležitou schůzku nebo legraci. Koho by nepotěšilo vás vidět?

App Store. Více než 500 000 aplikací pro práci, zábavu i vše mezi tím.
Aplikace, které jsou v iPhonu předinstalované, jsou jen začátek. V obchodě App Store najdete stovky tisíc dalších aplikací prakticky v libovolné kategorii – mnohé z nich jsou zadarmo. Čím víc aplikací si stáhnete, tím víc toho váš iPhone bude umět. A tím víc toho s iPhonem budete moci dělat. Každá návštěva obchodu App Store nabízí nekonečné možnosti.

Je to lepší, rychlejší a světovější.
iPhone 4S inteligentně přepíná mezi dvěma anténami pro vysílání a příjem, což zlepšuje kvalitu hovoru. Navíc zdvojnásobuje maximální datovou rychlost v sítích HSDPA na 14,4 Mb/s. To znamená rychlejší připojení, rychlejší načítání a rychlejší stahování. iPhone 4S je globální telefon, takže jej můžete používat prakticky kdekoli. Ať jste zákazníkem sítě GSM nebo CDMA, můžete využívat roaming v sítích GSM ve 200 zemích světa.

 

Obsah balení:
Mobilní telefon
Nabíjecí adaptér
Nabíjecí a datový kabel

Parametry a specifikace

Procesor 
Apple DualCore 1.0 GHz 
Operační paměť 
512 MB 
Vnitřní paměť 
8000 MB
Displej 
3.5" LCD s rozlišením 960 x 640 
Operační systém 
iOS 9.3.2 
Rozhraní 
1xJack 3.5mm 
Výbava 
Blesk, bluetooth, čelní kamera, fotoaparát, GPS, 3G, WiFi 
Barva 
černá 
Typ SIM 
MicroSIM 
Hmotnost 
140 g
Typ karty 
nepodporuje paměťové karty 
Rozlišení videa 
FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 px
Rozlišení fotek 
8 Mpx
Baterie 
Li-Ion 1432 mAh 
Procesor
Výrobce:Apple
Frekvence:1 GHz
Počet jader:2
Operační paměť
Celková kapacita:512 MB
Vnitřní paměť
Vnitřní paměť:8 000 MB
Displej
Úhlopříčka:3.5 palců
Rozlišení:960 x 640  px
Dotykový:Ano
Operační systém
Výrobce:Apple
Název:iOS 9.3.2
Rozhraní
USB: -
Sluchátka:1
MikroUSB: -
MicroHDMI: -
MiniUSB: -
Výbava
Blesk:Ano
Bluetooth:Ano
Čelní webkamera:Ano
DualSIM:Ne
Fotoaparát:Ano
GPS:Ano
Klávesnice:Ne
LTE:Ne
3G modem:Ano
NFC:Ne
Wifi:Ano
Barva
Barva:černá
Typ SIM
MiniSIM:Ne
MicroSIM:Ano
NanoSIM:Ne
Hmotnost
Hmotnost:140 g
Typ karty
Maximální velikost karty: -
micro SD:Ne
micro SDHC:Ne
micro SDXC:Ne
Memory Stick Micro:Ne
Rozlišení videa
Rozlišení videa:1920 x 1080  px
Rozlišení fotek
Rozlišení fotek:8 Mpx
Baterie
Typ:Li-Ion
Kapacita (mAh):1 432 mAh
Apple iPhone 4S 8GB Black - Fotka 1/6
Apple iPhone 4S 8GB Black - Fotka 2/6
Apple iPhone 4S 8GB Black - Fotka 3/6
Apple iPhone 4S 8GB Black - Fotka 4/6
Apple iPhone 4S 8GB Black - Fotka 5/6
Apple iPhone 4S 8GB Black - Fotka 6/6