24" LCD Samsung 2443BW Black

24 palců 1920 x 1200 px

2 460,-Cena s DPH
2 033,- Cena bez DPH
Dostupnost
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha skladem 1 ks
Výrobce:Samsung
Kód:722141
Typ:repasované
Záruka:
24 měsíců
   Fotografie má ilustrativní charakter.

   Společnost SAMSUNG mění způsob, jakým společnosti realizují svůj byznys. Monitor SyncMaster 2443BW od společnosti SAMSUNG představuje ergonomicky pokročilý byznysový nástroj, který zvýší produktivitu, efektivitu a spokojenost firemních pracovníků. Monitor SyncMaster 2443BW sestaven se špičkovou technologií a s nejpokročilejšími funkcemi současnosti byl navržen tak, aby lahodil uživatelům.

    

   Nízká spotřeba energie:
   Ve srovnání se standardními monitory dokáže monitor SyncMaster v provozním režimu ušetřit až 40 - 50% energie. Díky funkci úspory energie je příkon monitoru pouze 0,3 W, čímž se ještě více snižuje celková spotřeba energie.

   Rychlost, která vás dostane:
   Úžasně rychlý čas odezvy 5 ms produkuje křišťálově čistý obraz bez ohledu na rychlost pohybu zobrazovaných objektů. I v těch nejrychlejších akčních sekvencích si obraz zachovává svou čistotu a jasnost. Efekty rozmazání byly eliminovány, abyste si mohli vždy vychutnat precizní obraz.

   Další možnosti:
   Pro moderních pracovníky v kancelářích jsme vytvořili širokou nabídku monitorů, které s nimi spolupracují a umožňují jim maximálně využívat jejich pracovní schopnosti. Monitor s výškově nastavitelným stojanem si můžete přizpůsobit tak, aby ideálně zapadl do vašeho pracovního prostředí.

   Ochrana HDCP:
   Ochrana HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) vestavěná v monitoru SyncMaster zabraňuje kopírování digitálního audio a videoobsahu při jeho přenášení přes různé připojení, jako jsou například DVI (Digital Visual Interface) a HDMI (High-Definition Multimedia Interface), čímž chrání vás i váš byznys.

   Zobrazení s hlubšími a dynamičtější barvami:
   Hlubší tmavé tóny a jasnější světlé tóny se daří dosahovat díky poměru dynamického kontrastu 20 000:1. Výsledkem je precizní, čistý a živý obraz. Obraz je zobrazován s intenzitou, která posouvá požitek z filmů, her a obrázků na vyšší úroveň.

   TCO'03 a Windows Vista certifikace:
   Monitor SyncMaster 2443BW má certifikaci TCO'03 a je certifikován pro systém Windows Vista. Znamená to, že tento monitor poskytuje optimalizované zobrazovací prostředí a zároveň je uznán jako spolehlivé zařízení s nízkou spotřebou energie, které je šetrné k životnímu prostředí. Náš monitor SyncMaster 2443BW je certifikován pro systém Windows Vista, takže má odpovídající výkon a poskytuje zobrazení vysoké kvality.

   Funkce velikosti obrazu:
   Jasný obraz se správným poměrem stran se na širokoúhlé obrazovce zobrazuje díky funkci pro úpravu zobrazení s poměrem stran 4:3 nebo 5:4. Tato funkce eliminuje zkreslení obrazu a zajišťuje zobrazení se správnou velikostí dokonce i na širokoúhlé obrazovce.

   Efektivní používání přizpůsobitelných kláves:
   Jednoduché přizpůsobení kláves slouží k nastavení vlastních funkcí kláves pro MagicBright, MagicColor, barevný efekt a velikost obrazu, díky čemuž je používání monitoru intuitivnější a efektivnější.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   24" LCD WUXGA s rozlišením 1 920 x 1 200 
   Rozhraní 
   DVI, VGA 
   Barva 
   černá 
   Displej
   Úhlopříčka:24 palců
   Rozlišení:1920 x 1200  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0: -
   DisplayPort: -
   HDMI: -
   DVI:1
   VGA:1
   Barva
   Barva:černá