23" LCD Eizo FlexScan EV2316W

23 palců 1920 x 1080 px

1 934,-Cena bez DPH
2 340,- Cena s DPH
Dostupnost
Výrobce:EIZO
Kód:721964
Typ:repasované
Záruka:
24 měsíců
   Fotografie má ilustrativní charakter.

    

   Model EV2316W přináší nejen do kanceláří optimální obrazovou kvalitu. Rozlišení 1920 x 1080 bodů a podsvícení LED zaručuje jasné a ostré zobrazení textů i grafiky. Protože při práci je obzvláště důležitá ergonomie, vyznačuje se zobrazení monitoru EV2316W optimálním jasem. Funkce Auto-EcoView jej řídí samočinně. Systémy EcoView-Sense a EcoView-Optimizer bedlivě sledují spotřebu monitoru. Kdykoliv je to možné, vypínají monitor nebo tlumí podsvícení. K připojení slouží rozhraní Display port, DVI-D a DSub a nadto je k dispozici i USB hub s jedním konektorem pro upstream a dvěma postranními konektory pro downstream. K reprodukci zvuku slouží u modelu EV2316W dvojice zabudovaných reproduktorů, případně výstup na sluchátka.

    

   • Full HD obrazovka s kompaktním a prostorově úsporným designem
   • Kontrast 1000:1, jas 250 cd/m²
   • Funkce Auto-EcoView, EcoView-Index, EcoView-Sense a EcoView-Optimizer pro nejvyšší úsporu energie a optimální ergonomii
   • Integrované reproduktory a výstup na sluchátka
   • USB hub s jedním konektorem pro upstream a dvěma konektory pro downstream
   • Display Port, DVI-D a DSub vstupy pro digitální a analogové připojení


   Kompaktní a prostorově úsporný design
   Moderní LCD panel s velmi úzkým okrajem je základem extrémně kompaktního přístroje. Okraj kolem obrazu měří maximálně 16 mm. Síťový zdroj a vstupní konektory jsou v přístroji optimálně integrovány.

   Výjimečná obrazová kvalita
   Rozlišení 1920 x 1080 bodů, kontrast 1000:1 a jas 250 cd/m² přinášejí prvotřídní obrazovou kvalitu s jasným podáním grafiky i ostrých kontur textu. Ať sedíte přímo před monitorem, nebo stranou, ať se díváte na jakoukoli část obrazu –perfektně vysoký a stejnoměrný kontrast barev a odstínů šedé je zachován v každé části obrazovky.

   Úsporný a přátelský k životnímu prostředí
   Podsvícení panelu neobsahuje žádnou rtuť: využívá úsporné a přesto jasné LED bílé barvy a je předností modelu EV2316W. Spotřeba monitoru činí při typickém využití pouze 14 W. To snižuje provozní náklady a produkci CO2.

   Auto-EcoView
   Senzor EcoView měří úroveň okolního osvětlení, podle níž plně automaticky upravuje jas obrazovky. Při intenzivním osvětlení jas obrazovky zesiluje, při slabém osvětlení jej snižuje. Jas lze samozřejmě nastavit i ručně. Požadovaný jas si může volně určovat sám uživatel. Přitom slouží index EcoView jako orientační ukazatel šetrnosti příslušného nastavení k životnímu prostředí.

   EcoView-Sense
   Když se hodnotí energetická úspornost, model EV2316W boduje díky své funkci EcoView-Sense. Tato funkce automaticky zapíná a vypíná obrazovku podle toho, zda před ní sedí uživatel, či nikoliv. Přítomnost uživatele je tak zjištěna ještě předtím, než se dotkne myši nebo klávesnice. Obrazovka je vždy připravena k okamžitému provozu, ale za nepřítomnosti uživatele nespotřebovává žádnou energii.

   Eco-Timer
   Pro úsporu energie využívá EIZO dvě metody: Časovač Eco-Timer vypne monitor po nastaveném čase, čímž sníží jeho spotřebu. Vypínač přímo na monitoru zcela odpojuje přívod energie –a tím také odpadá zbytečná produkce CO2 a náklady.

   Precizní řízení barev
   Prostřednictvím řízení barevné teploty je možné nastavovat úroveň bílé barvy v rozmezí 4 000 K a 10 000 K v krocích po 500 K. Dále je možné nastavit sytost barev (Gain) jednotlivých RGB složek.

   Fine Contrast
   Tato funkce nabízí různé zobrazovací režimy s odlišným přednastavením jasu, barevné teploty a gamy. Stisknutím tlačítka získáte ideální zobrazení pro kancelářské aplikace, internet i obrazy (sRGB). Režim Paper simuluje příjemný kontrast a hodnotu bílého bodu tištěných dokumentů. Kromě toho můžete pro vlastní nastavení využít i dva uživatelské režimy.

   Digitální a analogová rozhraní
   Display Port a vstup DVI-D umožňují připojit digitální signály. Pro analogové signály je k dispozici jeden konektor DSub. Současně tak mohou být připojeny až tři počítače.

   USB hub
   K zabudovanému USB hubu můžete připojit různé příslušenství. Například klávesnici a myš můžete zapojit přímo do monitoru na stole.

   Stojan FlexStand
   Umožňuje otáčení a naklánění monitoru i provoz v poloze na výšku a na šířku. Plynulé nastavení výšky začíná zcela dole na úrovni stolu a má rozsah 14 centimetrů. Tím je zaručena optimální ergonomie nezávisle na tom, zda člověk sedí nebo stojí. I přes svoji maximální pohyblivost je stojan FlexStand vždy plně stabilní.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   23" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 
   Rozhraní 
   DisplayPort, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
   Barva 
   bílá 
   Displej
   Úhlopříčka:23 palců
   Rozlišení:1920 x 1080  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0:2
   USB 3.0: -
   DisplayPort:1
   HDMI: -
   DVI:1
   VGA:1
   Barva
   Barva:bílá
   23" LCD Eizo FlexScan EV2316W - Fotka 1/5
   23" LCD Eizo FlexScan EV2316W - Fotka 2/5
   23" LCD Eizo FlexScan EV2316W - Fotka 3/5
   23" LCD Eizo FlexScan EV2316W - Fotka 4/5
   23" LCD Eizo FlexScan EV2316W - Fotka 5/5