19" LCD Benq BL902

19 palců 1280 x 1024 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Benq
Kód:715577
Typ:repasované
Jakost:
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.

   Nastal čas ukázat Vaše podnikání v lepším světle
   Díky ergonomickému designu pro komfort při práci a efektivitě vynaložených nákladů je BL902 ideálně navržen pro uspokojení Vašich pracovních potřeb. Je vybaven 130mm HAS, nepřetržitým inteligentním generátorem připomínek, antireflexním displejem a reproduktory. Díky použití recyklovatelných plastových materiálů a ekologičtějšímu obalu je tento monitor vyroben s ohledem na ochranu životního prostředí!

   Největší odborník na LED monitory v celosvětovém měřítku
   BenQ – světová jednička v oblasti LED monitorů – vytvořil ideální obchodní řešení. Monitor BL902 přichází s technologií LED podsvícení pro efektivitu vynaložených nákladů a ekologickou šetrnost s ohledem na ochranu životního prostředí.

    

   Ultra-Flexible Height Adjustment System (HAS)
   Upravte výšku, naklonění, otočení (pivot), zdvih a natočení každého monitoru pro perfektní uspokojení potřeb jednotlivých uživatelů! Mimořádně flexibilní výškově nastavitelný systém BenQ (HAS) umožňuje rozsáhlé nastavení monitoru, aby se pracovníci kanceláří všech typů postav cítili pohodlně a aby byl produkt nastaven s ohledem na dané prostředí.

   Nepřetržitý inteligentní generátor připomínek
   Při sledování obrazovky počítače lidé mrkají 5-10 krát za minutu méně, než je pro jejich oči potřebné – po delší době je pak důsledkem únava zraku a sucho v ústech. Z tohoto důvodu byl zaveden inteligentní systém připomínek pro diskrétní připomenutí, že si pracovníci kanceláře mají v přednastavených intervalech 20, 40, 60 a 100 minut udělat přestávku, aby zůstali v nejlepší fyzické kondici. Tento systém byl vytvořen na základě odborníky doporučovaného pravidla „20/20/20“, které pomáhá pracovníkům kanceláří relaxovat a znovu nabýt pozornosti.

   Energeticky úsporný a šetřící náklady
   BenQ BL902 využívá nejnovější technologii LED podsvícení umožňující snížit roční spotřebu energie – díky tomu ušetří Vaši klienti na nákladech doslova jmění. LED podsvícení je rovněž známé svou dlouhou životností a stabilní kvalitou v oblasti jasu a prezentace barev – což znamená delší dobu použitelnosti pro Vaše obchodní řešení.

   Vestavěné reproduktory
   Společnost BenQ doplnila produkt BL902 vestavěnými reproduktory pro zvýšení atraktivity Vašich obchodních řešení! Díky tomu, že nemusí kupovat samostatné zvukové systémy, ušetří Vaši zákazníci další finance!

    

   Recyklovatelné plastové materiály
   Monitory BenQ BL902TM vyrobené s ohledem na minimalizaci množství odpadu a znečištění životního prostředí neobsahují žádný povlak a jsou 100% recyklovatelné – 65 % rámu monitoru je vyrobeno z recyklovaných plastů.

   Mimořádně vysoký dynamický kontrastní poměr
   Ohromující dynamický kontrastní poměr 12,000,000:1 zvyšuje hloubku barev a rozlišení tmavého a komplexního obrazu. Jakýkoli obraz, počínaje tím nejsvětlejším bílým a konče nejtmavším černým, je perfektně vykreslen pro zobrazení obrazu nejúžasnější kvality.

    


   Parametry a specifikace

   Displej 
   19" LCD SXGA s rozlišením 1 280 x 1 024 
   Rozhraní 
   DVI, VGA 
   Barva 
   černá 
   Displej
   Úhlopříčka:19 palců
   Rozlišení:1280 x 1024  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0: -
   DisplayPort: -
   HDMI: -
   DVI:1
   VGA:1
   Barva
   Barva:černá