24" LCD Dell P2412H

24 palců 1920 x 1080 px TN

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Dell
Kód:669080
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Najděte v tomto velkém monitoru s rozlišením Full HD určeném pro firmy dokonalou kombinaci funkcí pro navýšení produktivity, dlouhodobého pohodlí a funkcí pro úsporu energie.

   • Nižší spotřeba energie: Software PowerNap, dynamické tlumení jasu a funkce plánování pomáhají předcházet nadbytečnému využívání energie.
   • Vyšší produktivita:Široké možnosti nastavení výšky, náklonu a natočení pomáhají uživatelům všech velikostí pohodlně zvládat rozsáhlé a dlouhé projekty.
   • Vytvoření zdravějšího prostředí: 24palcový monitor P2412H řady Dell Professional je navržen tak, aby měl minimální dopad na životní prostředí. Panel LED neobsahuje arzén ani olovo.

   Výkon podněcuje produktivitu.
   Čím více toho uvidíte, tím toho více dokážete udělat – ať už pracujete s větším počtem tabulek, kontrolujete soubory pacientů, analyzujete právní případ nebo zkoumáte akciový trh. Monitor P2412H nabízí prostornou obrazovku, úžasnou grafiku a obsahuje konektivitu a flexibilitu, které potřebujete k tomu, abyste mohli pracovat a mohli v práci dlouhodobě pokračovat.

   • Pracujte na rozsáhlém prostoru: Prostorná 24palcová obrazovka vám umožní využít práce v několika oknech najednou.
   • Spatřete svou práci v novém světle: Využijte skvělého obrazu zajištěného rozlišením Full HD (1 920 x 1 080, maximální) a vysokým kontrastním poměrem 2 000 000 : 1 (obvykle).
   • Jednoduché připojení: Pestrá škála možností konektivity (jako jsou porty DVI, VGA nebo USB pro periferní zařízení) vám umožní připojit se a být produktivní.

   Pohodlí a praktičnost pro každého.
   Protože podniky vyžadují velkou míru flexibility, ovládání a praktičnosti, může vám přesně to každý monitor P2412H nabídnout. Obsahuje příjemné prvky, které mohou zvýšit vaše pohodlí a ušetří vám čas – široký rozsah nastavení výšky, náklonu nebo otáčení.

   • Přizpůsobení nastavení: Kromě toho, že můžete u monitoru P2412H nastavit náklon, natočení a otáčení, nabízí monitor i větší nastavení výšky oproti předchozím modelům (v rozmezí 130 mm).
   • Rychlá a jednoduchá změna orientace: Pokročilý software pro natočení nabídky zajistí, že můžete obrazovku otočit ze zobrazení na šířku na zobrazení na výšku (a opačně) a pak podle pokynů na obrazovce změnit orientaci obsahu na obrazovce. Je to zcela prosté.

   Přátelský v každém prostředí:
   Monitor P2412H obsahuje řadu funkcí pro úsporu energie. Patří mezi ně i panel neobsahující arzén a olovo a certifikace ENERGY STAR®, EPEAT a TCO.

   • Funkce PowerNap - Když si nyní uděláte přestávku, udělá si ji i monitor. Software PowerNap utlumí monitor na minimální jas a přepne nepoužívaný monitor do režimu spánku.
   • Dynamické tlumení jasu - Pokud jsou obrazy na obrazovce převážně světlé nebo bílé, obrazovka mírně ztmavne, takže zmenšuje odlesky a pomáhá šetřit energií.
   • Pruh využití energie - Pruh využití energie v nabídce na obrazovce displeje graficky, rychle a jednoduše zobrazuje využití energie.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   24" LCD TN FHD s rozlišením 1920 x 1080 
   Rozhraní 
   DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
   Barva 
   černá 
   Displej
   Úhlopříčka:24 palců
   Rozlišení:1920 x 1080  px
   Typ panelu:TN
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0:2
   USB 3.0: -
   DisplayPort: -
   HDMI: -
   DVI:1
   VGA:1
   Barva
   Barva:černá