Samsung ML-3310ND

Černobílá laserová síťová tiskárna SAMSUNG s nízkými náklady na tisk

4 090,-
1 231,-Cena bez DPH
1 490,- Cena s DPH
Skladem na 2 pobočkách
Brno
Výrobce:SAMSUNG
Kód:595982
Typ:repasované
Záruka:
12 měsíců
-64%
Fotografie má ilustrativní charakter.

Když si vybíráte tiskárnu pro své podnikání, chcete mít jistotu, že jste zvolili správně. Chcete snadno použitelnou tiskárnu, která nabízí nejen vynikající kvalitu tisku, ale také hodnotu. A přesně taková je tiskárna Samsung ML-3310ND.

Jednoduchá struktura nabídek znamená, že funkce tiskárny může používat opravdu každý. Jednoduchá manipulace s papírem znamená, že můžete tisknout na celou řadu typů papíru, pokaždé s výsledkem v profesionální kvalitě. A jednoduchá technologie zabraňuje zasekávání papíru, takže vaše týmy se budou moci soustředit na svoji práci.

Tiskárna Samsung ML-3310ND se snadno používá i udržuje a poskytuje vysoký výkon, vynikající produktivitu a všestrannost. Díky tomu je ideální do rušné kanceláře – ideální pro vás.

 

Šetřete čas i životní prostředí pomocí ekologického režimu, pohodlně ovládaného jedním dotykem

Jediným stisknutím tlačítka ECO aktivujete režim úspory toneru. Chcete-li šetřit ještě více, správce může nastavení ECO upravit tak, aby tiskárna tiskla dvě nebo čtyři stránky na list a také aby standardně tiskla oboustranně. Ale to ještě není vše. Pomocí jedinečného simulátoru výsledků přesně uvidíte, kolik CO₂, elektrické energie a papíru jste s vybraným nastavením ušetřili. Získáte tak skutečnou představu o tom, jaký pozitivní dopad má tiskárna Samsung ML-3310ND na vaše náklady i na životní prostředí.

Rychlý tisk již od první stránky

Přestaňte trávit život čekáním na tiskárnu. Tiskárna ML-3310ND nabízí velice krátkou dobu výstupu první stránky – v pracovním režimu budete mít první výtisk ve vysoké kvalitě v rukou do 8 sekund. Díky vysoké rychlosti tisku 31 stránek za minutu a profesionálnímu rozlišení získáte špičkovou kvalitu v pohodlí své kanceláře. Zbývá jediný problém – jak naložit s nově získaným volným časem.

Spojení s kolegy

Připojte celou svou kancelář k jedné síti, ať všechno funguje hladce. Vaši kolegové budou sdílet společnou tiskárnu a vy ušetříte čas, který byste strávili servisem více přístrojů. Tiskárnu lze připojit do sítě pomocí rozhraní Ethernet, které zvýší váš výkon. Zlepšete své komunikační schopnosti s laserovou tiskárnou ML-3310ND a komunikujte bez překážek.

Mnoho funkcí, malá velikost

Hledáte kompaktní tiskárnu s větším výkonem? Zaměřte se na menší velikost. Tiskárna Samsung ML-3310ND má velice kompaktní rozměry 366 x 368 x 240,6 mm a je menší než kterákoli jiná monochromatická laserová tiskárna na trhu. Snadno se vejde na každý pracovní stůl a stále vám nechá dost místa na práci. Ale nenechte se malými rozměry tiskárny ML-3310ND zmást: tato pérová váha je připravena obstát v souboji se soupeři z mnohem vyšších váhových kategorií.

Tiskárna, která myslí na váš rozpočet

Pro tiskárnu ML-3310ND si můžete zvolit takový spotřební materiál, který vyhovuje vašim finančním možnostem. Kazety s tonerem jsou k dispozici v cenově výhodné verzi se standardní výtěžností 2.000 stran nebo ve verzi s vysokou výtěžností 5.000 stran, která poskytuje nižší náklady na stránku a vyžaduje méně časté vyměňování.

O jeden zdroj hluku v kanceláři méně

Při práci u stolu by vás nemělo nic vyrušovat od přemýšlení. Proto je tiskárna Samsung ML-3310ND velice tichá – její hlučnost při tisku je pouhých 51 dBA. To je méně než mírné hučení běžící ledničky! Stolní tiskárna, která dělá svou práci a zároveň vás nechá soustředit na tu vaši? To je skvělé.

 

Součástí balení této tiskárny není propojovací USB kabel.

Parametry a specifikace

Rozhraní 
USB, LAN 
Výbava 
Oboustranný tisk 
Tisk 
Černobílý 
Technologie tisku 
Laser 
Rozhraní
Bluetooth: -
Wifi: -
USB:1
RJ45:1
LPT: -
Výbava
Čtečka paměťových karet:Ne
Fax:Ne
Kopírka:Ne
Oboustranný tisk:Ano
Scanner:Ne
Tisk
Tisk:Černobílý
Technologie tisku
Technologie tisku:Laser
Samsung ML-3310ND - Fotka 1/3
Samsung ML-3310ND - Fotka 2/3
Samsung ML-3310ND - Fotka 3/3
TOPlist