ESET Family Security Pack

Komplexní, rychlé a účinné zabezpečení vašich počítačů před internetovými útoky

1 249,-Cena bez DPH
1 511,- Cena s DPH
Skladem na 1 pobočce
Brno
Výrobce:ESET
Kód:99000138
Typ:nové zboží
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.

Společnost ESET, spol s.r.o., vznikla v roce 1992 sloučením dvou soukromých firem.
Od vydání první verze klíčového produktu společnosti, antivirového programu NOD32, uplynulo už téměř 20 let. Dnes patří mezi nejefektivnější a nejúčinější řešení na ochranu dat na světě. Studie slovenského řešení na ochranu dat v porovnání se světovou špičkou prokázaly, že systém ESET NOD32 je s přehledem a náskokem před svou konkurencí. Dosahuje výborných výsledků v heuristické analýze a oproti konkurenci je až neuvěřitelně rychlý a nezatěžuje výkon počítače. Antivir společnosti ESET je tichý společník, který na sebe upozorní jen tehdy, je-li to potřebné. To je vlastnost, kterou klienti oceňují.

Množí se i počet ocenění, které ESET spolu s ESET NOD32 sbírá po celém světě. V současnosti je například držitelem nejdelší šňůry ocenění světové antivirové autority, Virus Bulletin.Pod kvalitu značky se podepisují už téměř čtyři desítky certifikátů, ESET NOD32 je v tomto ohledu světovým rekordmanem.

Společnost ESET je dnes globální dodavatel bezpečnostního řešení pro ochranu dat miliónů lidí po celém světě


Ochraňte až 3 počítače za cenu 1

Navíc ochrana až pro 3 mobily ZDARMA


Máte doma více počítačů?
S ESET Family Security Pack můžete být bez starostí. Zvýhodněný balík poskytuje komplexní ochranu pro počítače a notebooky s operačním systémem Windows, Linux nebo Mac. Zakoupením ESET Family Security Pack získáváte 3 licence, které můžete rozdělit mezi vaše počítače a k tomu navíc 3 licence pro chytré telefony se systémem Android, Windows Mobile nebo Symbian zdarma.


ESET Family Security Pack je určen pouze pro domácí uživatele. ESET Family Security Pack není možné zakoupit na IČ ke komerčním účelům. Pro firmy i fyzické osoby podnikající je určeno firemní bezpečnostní řešení ESET Endpoint Security a ESET Endpoint Antivirus.

 

Všechna vaše zařízení v bezpečí
Ochraňte až 3 počítače s Windows, Mac nebo Linuxem a 3 mobilní zařízení. Při změně operačního systému jen nainstalujete jiný produkt.

Dokonalý přehled
Jelikož budou všechna zařízení pod jednou licencí, nemusíte se starat o expirace jednotlivých licencí.

Vždy aktuální ochrana
Pokud v rámci platné licence vydáme novou verzi produkt, máte ji samozřejmě zdarma. K dispozici tak máte vždy nejnovější ochranu před hrozbami.

Bezpečnost na internetu
Užijte si online zážitky s nejnovější antivirovou technologií, firewallem a anti-phishing ochranou.

Anti-Theft
Pokud ztratíte notebook nebo smartphone, není ještě nic ztraceno. S modulem Anti-Theft ho můžete lokalizovat a po celou dobu máte kontrolu nad uloženými daty.

Rodičovská kontrola
Chraňte děti před nevhodným obsahem na internetu zablokováním přístupu do více než 20 tematických kategorií.

 

Lokalizace:
Česká


Licence:
na 3 počítač
na 12 měsíců

Parametry a specifikace

Typ 
Antivirový 
Typ
Typ:Antivirový
TOPlist