24" LCD Dell UltraSharp U2410

24 palců 1920 x 1200 px IPS

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Dell
Kód:305041
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Detail, hloubka a zářivé barvy
   Ohromující pestrost barev, přesnost a výkon s Dell UltraSharp U2410. Ke klíčovým funkcím patří:

   • Výjimečný výkon obrazovky: Využijte maximální rozlišení 1920x1200, 16:10 širokoúhlý poměr stran a 80.000:1 dynamický kontrastní poměr
   • Živé, přesné barvy: PremierColor technologie poskytuje barevnou hloubku 1070000000 a 110% barevný gamut (typicky) – dle CIE1976 (110%) a CIE1931 (102%).
   • Uživatelské zkušenosti: Pokročilé digitální připojení, intuitivní ovládání a ergonomický design pro větší pohodlí při sledování.

   Ohromující uživatelské zkušenosti
   Monitor Dell UltraSharp U2410 je vybaven funkcemi, které usnadňují připojení a potěší při používání, bez ohledu na to, jak často jste u monitoru.

   Obraz-v-obraze a obraz-za-obrazem vícenásobné-zobrazení
   Zobrazte menší pod-obrazovku ve vaší hlavní obrazovce, nebo dokonce dvě obrazovky najednou, pomocí intuitivních ovládacích prvků na monitoru.

   • Flexibilní zobrazení a možnosti montáže: Přizpůsobte si zážitek s výškově nastavitelným stojanem, náklonem, otočením a pivot možnostmi. Nebo ušetřete cenné místo na pracovním stole odpojením panelu z podstavce pro montáž na stěnu (držák na stěnu se prodává samostatně).
   • Intuitivní ovládací prvky: Snadná manipulace na obrazovce displeje s kapacitními dotykovými přepínači.
   • Široké možnosti připojeníVylepšete kvality zvuku a obrazu s porty HDMI, DisplayPort a DVI-D s high-bandwidth digital protection – ochranou proti kopírování (HDCP). Kompozitní a komponentní připojení, 4 USB porty a čtečka paměťových karet umožňují snadné připojení periferních zařízení jako fotoaparáty a herní konzole.

   Krása PremierColor technologie
   Technologie PremierColor umožňuje monitoru U2410 podat živé, konzistentní, reálné barvy - a minimalizuje potřebu dalších kalibrací.

   • Kalibrován z továrny: Nechte se uchvátit prvním Dell monitoru, který je barevně kalibrován přímo ve výrobě do přesných, konzistentních a přesných barev.
   • Kompatibilní s průmyslovými barevnými standardy: Slučitelnost průmyslových barevných rozsahů jako jsou Adobe RGB (96% pokrytí) a sRGB (100% pokrytí) umožňuje U2410 to aby vyhovoval potřebám profesionálních uživatelů při práci s důrazem na barvy, jako je grafický design, CAD/CAM, hraní her a vytváření médií.
   • Přizpůsobitelné nastavení barev: Díky 6-osému ovládání barev, vlastního barevného režimu je určen pro pokročilé uživatele, kteří ocení možnost přizpůsobení a nastavení parametrů sytosti, odstínu, zesílení a funkce offset přesně podle svých potřeb.
   • Úžasný barevný rozsah a barevná hloubka: vyšší barevný rozsah s 1,07 miliardy barev, umožňuje, aby barvy vypadaly opravdu reálně. Vysoká přesnost dat s 12-bitovým interním zpracováním pomáhá rozlišit velmi nízké stupně šedi, což umožňuje větší úroveň detailů v tmavých oblastech.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   24" LCD IPS WUXGA s rozlišením 1920 x 1200 
   Rozhraní 
   DisplayPort, HDMI, 2xDVI, VGA, 4xUSB 2.0 
   Barva 
   černá 
   Displej
   Úhlopříčka:24 palců
   Rozlišení:1920 x 1200  px
   Typ panelu:IPS
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0:4
   USB 3.0: -
   DisplayPort:1
   HDMI:1
   DVI:2
   VGA:1
   Barva
   Barva:černá