ESET NOD32 Antivirus

Komplexní, rychlé a účinné zabezpečení vašich počítačů před internetovými útoky

999,-Cena bez DPH
1 209,- Cena s DPH
Skladem na 2 pobočkách
Brno | Opava
Výrobce:ESET
Kód:8588003973191
Typ:nové zboží
Záruka:
24 měsíců
Fotografie má ilustrativní charakter.
Reklamace výměnou ZDARMA

!! NĚKOLIKANÁSOBNĚ OCENĚNÉ KOMPLEXNÍ BEZPOČNOSTNÍ ŘEŠENÍ V NEZÁVISLÝCH TESTECH !!

Společnost ESET, spol s.r.o., vznikla v roce 1992 sloučením dvou soukromých firem. Od vydání první verze klíčového produktu společnosti, antivirového programu NOD32, uplynulo už téměř 20 let. Dnes patří mezi nejefektivnější a nejúčinější řešení na ochranu dat na světě. Studie slovenského řešení na ochranu dat v porovnání se světovou špičkou prokázaly, že systém ESET NOD32 je s přehledem a náskokem před svou konkurencí. Dosahuje výborných výsledků v heuristické analýze a oproti konkurenci je až neuvěřitelně rychlý a nezatěžuje výkon počítače. Antivir společnosti ESET je tichý společník, který na sebe upozorní jen tehdy, je-li to potřebné. To je vlastnost, kterou klienti oceňují. Množí se i počet ocenění, které ESET spolu s ESET NOD32 sbírá po celém světě. V současnosti je například držitelem nejdelší šňůry ocenění světové antivirové autority, Virus Bulletin.Pod kvalitu značky se podepisují už téměř čtyři desítky certifikátů, ESET NOD32 je v tomto ohledu světovým rekordmanem. Společnost ESET je dnes globální dodavatel bezpečnostního řešení pro ochranu dat miliónů lidí po celém světě.

 

Užijte si bezpečnější internet

S unikátní technologií, které věří více než 100 miliónů uživatelů po celém světě, můžete bezpečně zkoumat online světy. Umí najít a odstranit všechny typy hrozeb, od virů, červů, phishingu a rootkitů až po spyware. Chrání vaši digitální identitu před škodlivým kódem, který se jinak účinně maskuje.

Antivirus a Antispyware

 • Poskytuje proaktivní ochranu před všemi typy online i offline hrozeb a brání šíření škodlivého kódu.

Antipishing

 • Zabraňuje podvodným internetovým stránkám získat citlivá data (uživatelské jméno, heslo k poštovním účtům a bankovnictví, detaily o kreditní kartě atd.).

Exploit Blocker

 • Blokuje hrozby, které se jinak úspěšně vyhýbají detekci.
 • Eliminuje malware, který zamyká obrazovku a brání přístupu do systému.
 • Chrání před útoky na webové prohlížeče, PDF čtečky a dalších aplikací.

Pokročilá kontrola paměti

 • Umožňuje lépe zachytávat odolný malware, který se jinak velice účinně maskuje.

Kontrola souborů (cloud)

 • Urychluje kontrolu počítače. Bezpečné soubory jsou na základě reputace zařazeny do výjimek a nekontrolují se.

Kontrola souborů v průběhu stažení

 • Snižuje čas kontroly tím, že skenuje určité typy souborů např. komprimované archivy rovnou při stahování.

Kontrola při nečinnosti systému

 • Vylepšuje výkon systému tím, že hloubkové kontroly probíhají jen při nečinnosti počítače.
 • Pomáhá najít potenciálně neaktivní hrozby předtím, než poškodí systém.

Kontrola výměnných medií

 • Umožňuje blokovat nebo povolit konkrétní výměnná média jako jsou CD, DVD, USB a bluetooth zařízení, proto je riziko neautorizovaného kopírování dat sníženo na minimum.

HIPS (Host-based Intrusion Prevention System)

 • Nabízí lepší nastavení a kontrolu chování systému.
 • Umožňuje definovat pravidla pro systémové registry, procesy, aplikace a soubory a detekuje hrozby na základě chování systému.

 

Využijte plný výkon počítače

Díky nízkým systémovým nárokům můžete v pohodě pracovat, prohlížet internet nebo hrát počítačové hry bez rušivých informačních oken.

Nízké systémové nároky

 • Přispívají k vysokému výkonu počítače.
 • Hodí se do jakéhokoli systémového prostředí.
 • Nezatěžuje zbytečně síťový provoz.

Herní režim

 • V případě používání aplikace na celou obrazovku se program přepne do tichého režimu.
 • Všechna upozornění o aktualizacích, systémových nebo jiných aktivitách jsou odložena po dobu činnosti celoobrazovkové aplikace (video, fotografie, prezentace, hry).

Optimalizovaný provoz

 • V případě potřeby odkládá aktualizace a jiné systémové aktivity, aby došlo k lepšímu využití systémových prostředků.

 

Jednoduchá instalace a nastavení

ESET Smart Security nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. O potenciálních bezpečnostních rizicích jste informováni ihned na hlavní obrazovce programu. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlou orientaci v položkách. Bezpečnostní profil navíc můžete doladit ve více než 150 nabídkách tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám.

Intuitivní uživatelské rozhraní

 • Stav ochrany a často používané akce a nástroje jsou přístupné ze všech obrazovek.
 • Nabízí jednoduché řešení potenciálních potíží.

Nastavení pro pokročilé uživatele

 • Detailní nastavení bezpečnosti dle individuálních potřeb. Mimo jiné také umožňuje definovat hloubku kontroly, její čas, velikost skenovaných souborů nebo archivů apod.

ESET Sysinspector®

 • Je moderní diagnostický nástroj, který shromažďuje veškeré kritické informace o počítači potřebné k řešení široké škály potíží.

 

Ochrana sociálních sítí

Pomocí aplikace ESET Social Media Scanner si můžete vylepšit zabezpečení profilů na Facebooku a Twitteru. Aplikace vás informuje, jaké informace jsou veřejné pro všechny a poradí, jak zvýšit bezpečnost na sociálních sítích.
Na Facebooku chrání nejen vaši timeline, zprávy a příspěvky, ale také timeline vašich přátel. Podobně na Twitteru má pod kontrolou profil a tweety těch, co vás sledují.

 

Užijte si váš bezpečný digitální svět s ESET NOD32 Antivirus®. Už přes 10 let je tento produkt držitelem světového rekordu v počtu po sobě jdoucích ocenění VB100 magazínu Virus Bulletin. Unikátní technologie detekce škodlivého kódu účinně bojuje proti škodlivému kódu, který se záměrně vyhýbá standardním formám detekce. Ať už budete používat sociální sítě, prohlížet internet nebo si hrát, ESET NOD32 Antivirus® vás ochrání.

 

Lokalizace:
Česká


Licence:
na 1 počítač
na 1 rok

Parametry a specifikace

Typ 
Antivirový 
Typ
Typ:Antivirový
TOPlist