Dell Latitude D830

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Dell
Kód:201311
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
1 měsíc
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.
   Nyní za neuvěřitelně nízké ceny!
   Proto neváhejte a udělejte radost sobě či svým blízkým nádherným překvapením.   DellTM LatitudeTM D830 je naše vysoce výkonné řešení pro profesionály, kteří vyžadují schopnosti stolního počítače na cestách - zejména pro ty, kteří potřebují špičkovou grafiku. Volitelné širokoúhlé displeje maximalizují zobrazovací schopnosti a model D830 je optimalizován i pro nejnovější externí monitory, takže uživatelé mohou vytěžit maximum z pracovního dne, jak v kanceláři, tak mimo ni.
   Model D830 překonává model předchozí generace Latitude D820 díky nejnovějším 64bitovým dvoujádrovým procesorům Intel a podpoře tří různých grafických řešení1, všech v jedné platformě, s počáteční hmotností menší než tři kilogramy2
   Dell Latitude Innovative Design
   Pokrokový design
   Pokročilé volitelné možnosti a nové úrovně individuálních úprav pro přizpůsobení vašim jedinečným potřebám
   * Nejnovější dvoujádrové procesory Intel s 64bitovou podporou
   * Tři volitelné 15,4" LCD displeje včetně UltraSharp WUXGA a WSXGA+
   * Možnost instalace Windows VistaTM nebo Windows® XP Professional SP2
   * Možnost služeb přímé implementace Direct Deploy pro pomoc při zjednodušení správy obrazu a individuálních úprav
   * Energeticky úsporná konstrukce splňuje nebo převyšuje celosvětově uznávanou normu Agentury pro ochranu životního prostředí (EPA), známou jako ENERGY STAR® Standardně
   * Předběžná počáteční hmotnost 2,71 kg (5,97 lb)2

   Realtimový spolupracovník, který hledá vynikající spolehlivost buď se špičkovou grafikou pro modelování, nebo s běžnými grafickými řešeními.
   Víceúčelové prostředí, kde IT profesionálové vyžadují škálovatelná řešení s vysokou úrovní kvality, vhodnosti a povrchové úpravy.
   IT profesionálové využívají podporu pro tři různá grafická prostředí, všechna v jedné platformě, s počáteční hmotností menší než tři kilogramy.
   Dell Latitude D830 - Fotka 1/1