Lenovo ThinkStation P520

24x

Počítač Lenovo ThinkStation P520 - Intel Xeon W-2125 4.0 GHz, 32 GB, 512 GB SSD, DVD-RW, nVidia Quadro P4000, Windows 11 Pro

17 990,-
17 270,-Cena s DPH
14 272,73Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad skladem 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:Lenovo
Kód:1473602
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
  • akce
  • doprava zdarma
  • poslední kus
  • - 720 Kč
Počítač Lenovo ThinkStation P520
Fotografie má ilustrativní charakter.

Lenovo ThinkStation P520

Výkonná pracovní stanice - Lenovo ThinkStation P520

ThinkStation P520 je dokonalou kombinací výkonného zpracování a profesionální grafiky. Díky nejmodernějšímu úložišti, paměti a chlazení zvládne cokoliv s naprostou lehkostí – od vysoké pracovní zátěže přes komplexní modelování až k virtuální realitě. Je také zcela konfigurovatelný a navržený pro vysoký výkon, spolehlivost a energetickou účinnost.

 

Perfektní pro uživatele a ještě lepší pro IT manažery

Tato vysoce výkonná pracovní stanice zvládne i virtuální realitu a vy si můžete užít rychlost a efektivitu procesorů Intel® Xeon® a grafiky NVIDIA® Quadro®. Má také certifikáty ISV od hlavních prodejců jako Autodesk®, AVID®, a Siemens®. Pro více informací o certifikátech ISV kliknětezde.

ThinkStation P520c je snadno nastavitelný, zapojitelný a spravovatelný a navíc úspěšně prošel testováním v náročných podmínkách. Takže se můžete spolehnout na jeho odolnost a výdrž. A s výjimečným designem a kvalitou vám poskytuje lepší funkce a šetří váš čas. Což je výhra pro jakoukoliv firmu.

Navíc je optimalizace systému hračkou. Stačí stáhnout a spustit Lenovo Performance Tuner a aplikaci Lenovo Workstation Diagnostics.

Lenovo ThinkStation P520

Výkon, na který se můžete spolehnout

Pracovní stanice ThinkStation P520 je poháněna nejnovějšími procesory Intel® Xeon®, disponuje grafikou NVIDIA Quadro® a přináší tak vynikající výkon a ohromující zobrazení. Ať už jde o kreslení na počítači nebo animační 3D software, tato 33l pracovní stanice má dostatečný výkon pro posunutí vaší kreativity a produktivity na novou úroveň.

Nastavitelná a spolehlivá

P520 můžete nastavit podle sebe. Možnost rozšířit operační paměť až na 256 GB, spoustu možností nastavení portů a typ úložiště. O spolehlivost se nemusíte bát, u každé pracovní stanice ThinkStation je standardem

Lenovo ThinkStation P520

Dokončete práci rychleji a snadněji

Patentované tříkanálové chlazení zaručuje, že se P520 nebude přehřívat. Výsledkem je plynulejší a efektivnější chod systému i při vysoké pracovní zátěži. P520 disponuje také podporou virtualizační technologie RAID a má dva zabudované sloty M.2 PCIe SSD na základní desce, což vám poskytuje ohromující rychlost úložiště.

Beznástrojový přístup

Pokud potřebujete vyměnit nějaké komponenty, nepotřebujete nástroje... Stačí odejmout boční panel. Navíc můžeme napomoci automatizaci mnoha manuálních úkonů spojených s nasazením nového zařízení - od označení až po načtení vlastního obrazu disku.

Lenovo ThinkStation P520

Odolná a flexibilní, připraven na viruální svět

Stejně jako každá stanice ThinkStation, prošla P520 přísnými a extrémními testy za náročných podmínek. Disponuje certifikáty ISV a s předním modulem FLEX nabízí spoustu možností pro flexibilitu včetně čtečky paměťových karet a rychlého portu Intel® Thunderbolt™ 3 (dle konfigurace).

S virtuální realitou je možné téměř cokoliv - od revolučního designu přes ohromující speciální efekty až k vysoce komplexním animacím.

Parametry a specifikace

Procesor 
Intel Xeon W-2125 4.0 GHz Skylake 
Operační paměť 
32 GB DDR4 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
DVD-RW 
Grafická karta 
nVidia Quadro P4000 8 GB 
Operační systém 
Windows 11 Pro 
Rozhraní 
2xUSB 2.0, 8xUSB 3.0, 4xDisplayPort, LAN 
Výbava 
Čtečka paměťových karet 
Velikost 
Midi Tower 
Rozměry zboží
165 × 440 × 460 (mm)
Hmotnost
20.0 kg