HP ProDesk 600 G3 DM

103x

Počítač HP ProDesk 600 G3 DM - Intel Core i7 7700T 2.9 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, Intel HD Graphics 630, Windows 10 Pro

7 970,-Cena s DPH
6 586,78Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad skladem 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:HP
Kód:1450273
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
 • poslední kus
  Počítač HP ProDesk 600 G3 DM
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  HP ProDesk 600 G3 DM

   

  Přepracovaný design a připravenost na budoucnost

  Navrženo tak, aby vyhovovalo modernímu pracovnímu prostoru velmi malý počítač HP ProDesk 600 Desktop Mini s aktualizovaným stylovým vzhledem, je výkonný a spolehlivý PC s možností správy výkonu funkcemi pro podnikání.

  HP ProDesk 600 G3 DM

  Výkon připravený pro podnikání, pěkně zabalený

  Sílu na každý den vám dodá vysoce výkonný procesor 6. a 7. generace Intel Core, volitelnou pamětí Intel Optane a SSD a až 32 GB operační paměti. DDR4 paměti, a HP Turbo Drive G2.

  Jednoduchá montážní řešení

  Snadné nasazení zařízení Mini za jakýkoli displej ProDisplay pro téměř nulovou náročnost na prostor. Připevněte a zajistěte jej téměř kdekoli díky kompletnímu ekosystému HP DM příslušenství.

  Exkluzivní zabezpečení a možnost správy HP

  Pomozte předcházet narušení dat a výpadkům díky technologiím HP BIOSphere Gen3 a snadno spravovat zařízení prostřednictvím Microsoft SCCM pomocí nástroje HP Manageability Integration Kit.

   HP ProDesk 600 G3 DM

  Další vlastnosti

  • Výkonný den s operačním systémem Windows 10 Pro a výkonným počítačem HP ProDesk 600 Desktop Mini s integrovaným zabezpečením, možností spolupráce a konektivitou.
  • Udržujte vysokou produktivitu a nízké prostoje díky automatizaci na úrovni firmwaru HP BIOSphereGen3. Vaše počítače mají dodatečnou ochranu díky automatickému aktualizací a bezpečnostních kontrol.
  • Sada HP Manageability Integration Kit pomáhá urychlit vytváření bitových kopií a správu hardwaru, systému BIOS a zabezpečení prostřednictvím systému Microsoft System Center Configuration Manager.
  • Sada HP Client Security Suite Gen3 obsahuje funkce HP Multi-Factor Authenticate, HP Device Access Manager, HP SpareKey a HP Password Manager. Tyto nástroje pracují na tom, aby data nebyla dostupná a chránila se před krádežemi, útoky a zneužitím neoprávněným uživatelům.
  • Zlepšete kvalitu a zabezpečení vlastních obrazů systému Windows pomocí nástroje HP Image Assistant, který pomáhá ITDM s vytvářením bitových kopií, identifikuje problémy a poskytuje doporučení a nápravná opatření.
  • Výrazně zlepšete přenosové rychlosti dat, hlasu a videokomunikace přes náročných sítích LAN a Wi-Fi.
  • Odpočívejte v klidu s počítačem, který překoná všechny překážky a je navržen tak, aby prošel testem HP Total Testovací proces.
  • Připojení zvuku je snadné díky univerzálnímu audio konektoru, který podporuje mikrofon in, sluchátka a náhlavní soupravy CTIA se stejným konektorem.

   

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Core i7 7700T 2.9 GHz Kaby Lake 
  Operační paměť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 630 
  Operační systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhraní 
  2xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, 1xUSB Type-C, 3xDisplayPort, VGA, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Velikost 
  Mini PC 
  Rozměry zboží
  177 × 34.2 × 174.7 (mm)
  Hmotnost
  1.21 kg