Dell Precision T7910

11x

Počítač Dell Precision T7910 - Intel Xeon 2x E5 2630 v4 2.2 GHz, 64 GB, 1500 GB Kombinované, DVD-ROM, nVidia Quadro P4000, Windows 10 Pro

23 990,-Cena s DPH
19 826,45Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad skladem 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:Dell
Kód:1406841
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
 • poslední kus
  Počítač Dell Precision T7910
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Dell Precision T7910

  Myšlenky potřebují skvělé pracovní stanice.

  Nejvýkonnější škálovatelné pracovní stanice Dell s až dvěma procesory Intel® Xeon®. Až čtyři grafické karty a volitelná pole RAID na až osm pevných disků.

  Špičkový výkon poskytovaný vícejádrovými procesory

  • Nejnovější procesory Intel® Xeon®: Skvělý výkon pro rychlé fungování těch nejsložitějších a nejnáročnějších aplikací poskytuje nová generace výkonných procesorů Intel® Xeon® řady E5-2600 až v4 s až 22 jádry na procesor (dle konfigurace). Precision Tower 7910 je ideálním řešením pro výpočetně náročné aplikace jako jsou vykreslování, simulace a analýzy. Kromě ohromujícího nárůstu výkonu může varianta kapalinového chlazení Dell zlepšit hlučnost systému až o 38 %.
  • Výkonná grafika a paměť: výkonné grafické karty NVIDIA® Quadro® a AMD FirePro™ (dle konfigurace) nabízejí velký výkon, který potřebujete pro spouštění náročných softwarových aplikací. Až 675 W příkonu je vyhrazeno pro grafiku. Nové grafické karty Quadro a FirePro nabízejí větší množství vyhrazené grafické paměti pro velké datové sady. Systémová paměť využívá moduly nejnovější technologie DDR4 ECC.
  • Výkonná úložiště: Počítač Precision Tower 7910 je dodáván s integrovaným 12Gb/s řadičem RAID a zdvojnásobuje rychlost vstupů a výstupů oproti našim pracovním stanicím předchozí generace. Pro nejrychlejší a nejspolehlivější ukládání obsahu si vyberte aktivně chlazené řešení úložiště Dell Precision Ultra-Speed Drive Duo se čtyřmi disky SSD PCIe NVMe (dle konfigurace) – až čtyřikrát rychlejší než tradiční úložiště s disky SSD SATA.

  Dell Precision T7910

  Certifikováno pro bezproblémovou spolehlivost

  Certifikace ISV (Independent Software Vendor) potvrzuje, že vámi zakoupené pracovní stanice Precision byly testovány za účelem zaručení hladkého chodu vysoce náročných aplikací, na které každý den spoléháte. Certifikace ISV je výsledkem precizní výroby a důkladného testování za účelem optimalizace výkonu a spolehlivosti pro špičkové aplikace pro oblasti strojírenství, výroby, médií, zábavního průmyslu, zdravotnictví, přírodních věd, ropného průmyslu, plynárenství, ekonomie a finančních služeb. Aplikace s certifikací ISV pro produkty Dell zahrnují nejoblíbenější softwarové aplikace nezávislých dodavatelů, jako například:

  • software Dassault Systèmes včetně produktů CATIA a SolidWorks;
  • sadu Autodesk Product Design Suite včetně produktů Inventor® a AutoCAD, 3D CAD a Revit®;
  • řešení Adobe Creative Cloud® včetně produktů Premiere Pro CC a After Effects® CC;
  • software PTC včetně produktů PTC Creo a Pro/ENGINEER Wildfire 4.0;
  • software Siemens včetně produktů Solid Edge, Tecnomatix a NX;
  • Barco
  • Schlumberger Petrel

  Dell Precision T7910

  Promyšlený design

  Vyrobeno pro práci: Pevné disky přístupné zpředu a externě odpojitelný zdroj napájení na šasi s inovativním designem zajišťují vynikající přístup k vnitřním komponentům a snadnou údržbu a upgrade.

  Přizpůsobitelná správa

  • Snadné aktualizace: Jedna aktualizace pro všechna zařízení díky jedinečnému rozšíření Intel® vPro™ společnosti Dell pro vzdálenou správu systému BIOS a možnosti vymazání pevného disku i při vypnutém systému.
  • Sada Dell Client Command Suite: Sada Dell Client Command Suite integruje do pracovních stanic Dell Precision jedinečné možnosti správy, poskytuje zdarma nástroje pro automatizaci, které pomáhají automatizovat a zefektivnit nasazení, monitorování a aktualizace systému ve složitých prostředích IT.
  • Ve své třídě nejlepší integrace: Naše nástroje pro automatizaci spolupracují se všemi konzolemi pro správu a bezproblémově se integrují do nástroje Microsoft System Center 2012. Umožňují vykonat o 77 % méně kroků při importu ovladačů.

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  2x Intel Xeon E5 2630 v4 2.2 GHz Broadwell 
  Operační paměť 
  64 GB DDR4 
  Pevný disk 
  500 GB SSD + 1000 GB HDD 
  Optická mechanika 
  DVD-ROM 
  Grafická karta 
  nVidia Quadro P4000 8 GB 
  Operační systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhraní 
  6xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, 4xDisplayPort, COM, 2xLAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Velikost 
  Midi Tower 
  Rozměry zboží
  216 × 438 × 545 (mm)
  Hmotnost
  16.9 kg