Lenovo ThinkCentre M83 10BE MT

13x

Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10BE MT - Intel Core i5 4590 3.3 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, DVD-RW, Intel HD Graphics 4600, Windows 10 Home

2 990,-Cena s DPH
2 471,07Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:Lenovo
Kód:1400140
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
  Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10BE MT
  Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10BE MT - Fotka 1/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10BE MT - Fotka 2/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10BE MT - Fotka 3/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10BE MT - Fotka 4/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10BE MT - Fotka 5/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10BE MT - Fotka 6/6
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Lenovo ThinkCentre M83 10BE MT

   

  Malé rozměry a velká produktivita

  Využijte trvalé stability a spolehlivosti počítačů ThinkCentre a pozvedněte výkon vaší firmy na novou úroveň. Energeticky efektivní počítač ThinkCentre M83 využívá procesoryIntel Core pracující s nižšími provozními teplotami a nabízí pokročilá bezdrátová rozhraní, lepší zabezpečení a další funkce zajišťující dosažení vyšší produktivity.

  Lenovo ThinkCentre M83 10BE MT

  Podpora více monitorů

  Zvyšte svou produktivitu na maximum pomocí až tří monitorů – nebo mozaikového uspořádání čtyř monitorů. Pracovní plocha rozšířená na několik monitorů a snazší přepínání mezi aplikacemi pomáhá omezit výskyt chyb a zvýšit produktivitu. (Vyžaduje další volitelné konektory DisplayPort.)

  Vysoké zabezpečení a snadná správa

  Stolní počítače M83 jsou vybaveny nejlepšími dostupnými nástroji pro zabezpečení, včetně možnosti vypnutí USB portů, která pomáhá snížit riziko odcizení dat a zabránit neoprávněnému použití zařízení pro ukládání dat. Active Protection System zajišťuje ochranu pevného disku. Trusted Platform Module (TPM) šifruje data a důvěrné informace, jako např. hesla a digitální certifikáty. Tím se zvyšuje zabezpečení aplikací, elektronických transakcí a online komunikace. Stolní počítač M83 může být navíc volitelně vybaven spínačem pro detekci vniknutí do šasi, který upozorní uživatele na jakékoli neoprávněné pokusy o otevření šasi. K dispozici je také fyzické zabezpečení pomocí kabelového zámku a podpora technologie Computrace.

  Inovativní systém chlazení

  Technologie Intelligent Cooling Engine (ICE) 3.0 je navržena tak, aby poskytovala ideální rovnováhu mezi teplotou a tichým chodem a zajišťovala dlouhou životnost stolního počítače. Podle toho, zda chcete upřednostnit lepší chlazení, nebo tichý chod, si můžete vybrat požadovaný režim, který nejlépe vyhovuje vašemu pracovnímu prostředí. ICE 3.0 navíc umožňuje provoz počítače při vyšších teplotách, jelikož provádí monitorování systému a zobrazuje upozornění na vysokou teplotu, čímž zabraňuje přehřátí, takže se již nemusíte obávat narušení plynulého chodu podniku.

   

    Lenovo ThinkCentre M83 10BE MT


  Spousta úložného prostoru

  M83 nabízí druhý volitelný pevný disk (2,5") a podporu dvou grafických karet. Celkem můžete využít až tři pevné disky a jednu tenkou ODD mechaniku.

  PC Cloud Manager 3.0

  Zajistěte spolehlivý a úsporný provoz svých počítačů prostřednictvím snadného monitorování jejich stavu a řízení spotřeby energie.

  Minimální dopad na životní prostředí

  Certifikace Cisco EnergyWise umožňuje provádět monitorování spotřeby energie počítačů ve firmě a Lenovo Power Manager vám pomáhá šetřit energii a snížit náklady. Kromě toho certifikace, jako například ENERGY STAR 5.2, ULE Gold a EPEAT Gold a napájecí zdroj (PSU) s účinností 92 % a certifikací 80+ Platinum, přispívají k ochraně planety i vašemu lepšímu výsledku hospodaření.

    Lenovo ThinkCentre M83 10BE MT


  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Core i5 4590 3.3 GHz Haswell 
  Operační paměť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 4600 
  Operační systém 
  Windows 10 Home 
  Rozhraní 
  4xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, 2xDisplayPort, VGA, COM, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Velikost 
  Mini Tower 
  Rozměry zboží
  175 × 365 × 401 (mm)
  Hmotnost
  11.2 kg