Niceboy ORYX X310 Ghost Console

4x

Sluchátka Niceboy ORYX X310 Ghost Console - Herní sluchátka Niceboy ORYX X310 Ghost s flexibilním mikrofonem a skvělým zvukem

499,-Cena s DPH
412,4Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava skladem 1 ks
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:Niceboy
Kód:1356136
Typ:nové zboží
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
 • poslední kus
  Sluchátka Niceboy ORYX X310 Ghost Console
  Sluchátka Niceboy ORYX X310 Ghost Console - Fotka 1/3Sluchátka Niceboy ORYX X310 Ghost Console - Fotka 2/3Sluchátka Niceboy ORYX X310 Ghost Console - Fotka 3/3
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Niceboy ORYX X310 Ghost Console 

  ORYX X310 Ghost Console

  Niceboy ORYX X310 Ghost Console s flexibilním mikrofonem a směrovým snímáním zvuku si nastavíte přesně podle svých potřeb. K tomu vyladěný zvuk, odolná konstrukce a pohodlné náušníky dělají z ORYX X310 Ghost Console ideální univerzální sluchátka pro herní seance jakéhokoliv druhu.

  Niceboy ORYX X310 Ghost Console

  Mohutný realistický zvuk

  Se sluchátky ORYX X310 Ghost Console budete mít pocit, že jste součástí hry. Síla a kvalita zvuku vychází osazením s pokročilými komponenty v čele s extra velkými měniči 50 mm.

  Niceboy ORYX X310 Ghost Console

  Herní sluchátka pro všechna zařízení

  Niceboy ORYX X310 Ghost Console jsou herní sluchátka vytvořená pro použití napříč herními platformami. Ať už hledáte sluchátka k herní konzoli, počítači nebo mobilu, ORYX X310 Ghost Console jsou ta pravá. Sluchátka připojte pomocí dvou 3,5 mm jack konektorů. Součástí balení je i redukce na jeden čtyřpólový 3,5 mm jack konektor.

  Niceboy ORYX X310 Ghost Console

  Pohodlí je základ

  Dlouhé noci pod palbou vyžadují komfort. Most sluchátek je proto nejen odolný, ale i lehký. Sluchátka mají nízkou hmotnost a měkké, pohodlné náušníky. Ty mají uzavřený tvar a jejich přítlak je vyvážený tak, že na jednu stranu sluchátka netlačí a na stranu druhou dokáží bezvadně eliminovat zvuk z okolí.

  Niceboy ORYX X310 Ghost Console

  Robustní konstrukce

  Hlavový most sluchátek je vyztužený odolnou duralovou konstrukcí, takže snese i hrubší zacházení. Stejně tak je na tom i prémiový opletený kabel o délce 2,2 metrů. Samozřejmostí je pak i efektní LED podsvícení sluchátek.

  Niceboy ORYX X310 Ghost Console

  Rychlé ovládání na kabelu

  Při rychlé hře není čas dívat se do klávesnice a přidat na hlasitosti, proto se vám bude hodit ovládání přímo na kabelu. Díky němu budete mít ve vteřině pod kontrolou hlasitost, ztlumení mikrofonu, podsvícení sluchátek nebo si s jeho pomocí můžete přepínat skladby. Ovládání tak už nemusíte zdlouhavě hledat v počítači!

  Parametry a specifikace

  Výbava 
  Mikrofon 
  Připojení sluchátek 
  2x jack 3,5mm 

  Sluchátka Niceboy ORYX X310 Ghost Console je zařazen také v těchto kategorií: