Niceboy RAZE 3 Guru

5x

Reproduktory Niceboy RAZE 3 Guru - Niceboy RAZE 3 Guru Bezdrátový reproduktor Niceboy RAZE 3 Guru je krasavec vhodný do interiéru i exteriéru. Výkon 24W, výdrž až 10 hodin

1 499,-Cena s DPH
1 238,84Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc skladem 1 ks
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:Niceboy
Kód:1356003
Typ:nové zboží
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
 • poslední kus
  Reproduktory Niceboy RAZE 3 Guru
  Reproduktory Niceboy RAZE 3 Guru - Fotka 1/5Reproduktory Niceboy RAZE 3 Guru - Fotka 2/5Reproduktory Niceboy RAZE 3 Guru - Fotka 3/5Reproduktory Niceboy RAZE 3 Guru - Fotka 4/5Reproduktory Niceboy RAZE 3 Guru - Fotka 5/5
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Niceboy RAZE 3 Guru

  RAZE 3 Guru

  Bezdrátový reproduktor Niceboy RAZE 3 Guru je krasavec vhodný do interiéru i exteriéru. Výkon 24W, výdrž až 10 hodin, unikátní Magic Button pro superbasový zvuk. Spolehlivě odolá nepříznivým podmínkám díky krytí IP67. Přehrávat můžete jak přes Bluetooth, tak i přes USB či AUX. Nabíjení přes USB-

  Niceboy RAZE 3 Guru

  Parťák do nepohody

  Niceboy RAZE 3 Guru vydrží ozvučit i desetihodinovou party. Po celou dobu vás neopustí a bude hrát jako o život. I v prachu pouště, v písku na pláži, na samotě u lesa, uprostřed Mácháče. S krytím IP67 snese opravdu hodně, včetně pořádné spršky nebo pádu do vody.

  Niceboy RAZE 3 Guru

  Neuvěřitelný výkon v kompaktním těle

  Vedle překvapivě silného výkonu 24W potěší skutečně krásným, čistým zvukem, který se jen tak neslyší. Guru je navržen tak, aby valil skvělý sound doslova do všech směrů díky speciálnímu designu pro 360° zvuk.

  MaxxBass pro ultrasilný basový zážitek

  Reproduktor je osazený technologií MaxxBass pro čistý a velmi hutný zvuk. Vyznavači extra basového soundu ocení kouzelné tlačítko Magic Button, po jehož stisknutí můžete očekávat zvýraznění basů, které pomalu rozvibruje tabulky v oknech.

  Niceboy RAZE 3 Guru

  Dokonalý zdroj energie

  Až vám dojde v telefonu energie, stačí k reproduktoru připojit kabel přes USB konektor a využít Niceboy RAZE 3 Guru jako zdroj pro dobití baterie.

  Niceboy RAZE 3 Guru

  Vaše hudba na dosah ruky

  Reproduktor disponuje technologií Bluetooth 5.0, zajišťující stabilní bezdrátový přenos. Hudbu ale můžete kdykoli pohodově přehrávat také přes AUX kabel či USB flash disk.

  https://data.gigacomputer.cz/Niceboy/RAZE%203%20Guru/raze-3-guru-layout-04.jpg

  Parametry a specifikace

  Výkon 
  24 W
  Provedení 
  1.0 
  Materiál 
  Plast 

  Reproduktory Niceboy RAZE 3 Guru je zařazen také v těchto kategorií: