ASUS PRO5DID-SX132V

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:ASUS
Kód:130734
Typ:předváděcí
Jakost:A
Záruka:
1 měsíc
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.
   Opěrky dlaní IceCool Palm Rest
   Díky pokročilé vnitřní konstrukci nabízí notebook ASUS PRO5DID inovaci IceCool Palm Rest. Ta zaručuje, že všechny vnitřní komponenty produkující teplo jsou umístěny mimo opěrky dlaní. Tím je dosaženo maximálního pohodlí i při delší práci s počítačem.

   Realistická grafika
   Notebook ASUS PRO5DID je nejen stylovým, ale také zábavným společníkem na cesty. Jeho součástí je samostatná grafická karta NVIDIA GeForce GT320, která zaručuje realistickou grafiku při hraní her, sledování videa a filmů. Notebook ASUS PRO5DID je také vybaven technologií přepínaní grafických karet. Lze tak vybírat mezi využitím samostatné grafické karty, která zvládne graficky náročné aplikace, a využitím integrovaného grafického čipu při psaní textů a e-mailů, který se projeví delší výdrží baterie.

   Křišťálově čistý zvuk
   Notebook ASUS PRO5DID se pyšní senzačním 15palcovým displejem s LED podsvícením a vysokým rozlišením a poměrem stran 16 : 9, který nabízí ostřejší obraz a větší jas. Tuto podívanou doplňuje technologie SRS Premium Sound a reproduktory Altec Lansing, které poskytují bohatý a kvalitní zvuk. S podporou rozhraní HDMI je velmi snadné připojit notebook k jakémukoli jinému zařízení s HDMI rozhraním, jako jsou herní konzole a jiné zábavní systémy.
   ASUS PRO5DID-SX132V - Fotka 1/1