Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT

12x

Počítač Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT - Intel Core i3 6100 3.7 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 530, Windows 10 Home

4 940,-Cena s DPH
4 082,64Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad skladem > 3 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:Lenovo
Kód:1291021
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
  Počítač Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT

   

  Stolní počítač ThinkCentre

  Společnost Lenovo vám představuje všestranný počítač podnikové třídy ThinkCentre M800 v kompaktním provedení Mini Tower. Počítač je spolehlivý, odolný a díky své konstrukci ušetří váš pracovní prostor. Tento počítač s vámi lehce udrží krok, takže můžete naplno projevit svou kreativitu. Počítač je velmi schopným partnerem pro vaše podnikové aplikace a multitasking.

  Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT

  Potřebný výkon pro firemní aplikace

  Počítače ThinkCentre M800 v provedení Mini Tower jsou vybaveny kvalitním a výkonným hardwarem. Za pomoci procesorů Intel, v závislosti na modelu až Core i7 6. generace (dle konfigurace), je počítač připraven splnit vaše každodenní očekávání. Zabudované technologie poskytují vysoký výkon a v kombinaci s velkokapacitními pevnými disky nebude nejmenší problém uložit neuvěřitelné množství uživatelských dat a obsahu, nebo s disky SSD (dle konfigurace) zažít excelentní rychlost startu systému a aplikací. V případě potřeby vyššího grafického výkonu můžete zvolit provedení s diskrétní grafickou kartou.

  Kvalitní zabezpečení

  ThinkCentre M800 MT obsahuje jedny z nejlepších nástrojů zabezpečení. Počítač může být vybaven spínačem pro detekci vniknutí do šasi, který upozorní uživatele na jakékoliv neoprávněné pokusy o otevření šasi. K dispozici jsou také konfigurace s fyzickým zabezpečením pomocí kabelového zámku, volitelné konfigurace s modulem TPM a možnost uzamknutí portů USB proti neoprávněnému použití USB paměťových zařízení. Stačí si jen vybrat konfiguraci jakou vyžadujete.

  Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT

  Inovativní systém chlazení

  Inteligentní technologie chlazení Intelligent Cooling Engine 3.0 je navržena tak, aby poskytovala ideální rovnováhu mezi teplotou a tichým chodem zařízení. V rámci dvou optimalizovaných nastavení upřednostňujících buď lepší chlazení, nebo tichý chod si můžete vybrat požadovaný režim, přesně podle vašich požadavků.

  Šetří energii i náklady

  Nástroj Lenovo Desktop Power Management kontroluje spotřebu energie počítače a pomáhá vám tak šetřit energii a náklady. Kromě toho certifikace, jako například ENERGY STAR 6.1, a napájecí zdroj s vysokou účinností přispívají k ochraně planety.

   

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Core i3 6100 3.7 GHz Skylake 
  Operační paměť 
  8 GB DDR4 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 530 
  Operační systém 
  Windows 10 Home 
  Rozhraní 
  2xUSB 2.0, 6xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, COM, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Velikost 
  Mini Tower 
  Rozměry zboží
  175 × 406 × 413 (mm)
  Hmotnost
  12.5 kg