24" LCD Benq BL2410

6x

Monitor 24" LCD Benq BL2410 - 24 palců 1920 x 1080 px VA

2 990,-Cena s DPH
2 471,07Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad skladem 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:Benq
Kód:1272697
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
  Monitor 24" LCD Benq BL2410
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  24" LCD Benq BL2410

   

  Ultimátní produktivita pro každého

  BenQ představil zajímavý monitor BL2410PT pro ultimátní produktivitu pro každého. Pokud hledáte vizuální kvalitu, stane se tento monitor Vaší jasnou volbou. Nabízí ergonomický design, VA LED displej pro zvýšení komfortu při práci a robustní vzhled, který dodává solidní výkon a účinnost. Tento monitor s VA LED displejem obnoví Váš pohled na přirozené barevné detaily.

  BL série

  Tato série je postavena na vysněné kombinaci LED podsvícení a VA panelu. Přináší vysokou produktivitu a slibuje, že si užijete autentické barvy a ostřejší detaily. Díky pivot podstavci můžete monitor otočit až o 90° a získat lepší pohled při čtení dokumentů. Ve speciálním módu pro čtení navíc můžete směle číst dokumenty, aniž byste pocítili únavu očí. Mód je přizpůsoben tak, že jsou barvy, kontrast a jas optimalizované, aby simulovaly pohled jako na papír.

  24" LCD Benq BL2410

  Technologie Flicker-Free

  S technologií Flicker-Free získáte maximální pohodlí pro Vaše oči. Zatímco běžné LCD obrazovky monitorů blikají obvyklou rychlostí 200x za sekundu, značkové monitory od výrobce BenQ vybavené uživatelsky přívětivou technologií Flicker-Free značně přispívají pohodlí Vašich očí tím, že je do vysoké míry eliminováno nežádoucí blikání. Výsledkem je značné snížení únavy Vašich očí, a tím i vyšší pohodlí a menší námaha při každodenní sledování obrazu.

  Low Blue Light režim

  Věděli jste, že každý monitor vytváří modré světlo, které může způsobovat únavu očí, poškození zraku, bolesti hlavy či nespavost? Jedním z možných řešení je nesledovat často obrazovku, nicméně v dnešní době plné IT technologií se zkrátka bez sledování obrazovky neobejdete. Výrobci BenQ se tento problém podařilo vyřešit a připravil vynikající řešení - vývoj jedinečné technologie BenQ Low Blue Light. Jedná se o technologii zajišťující nízké modré osvětlení. Režim aktivujete v OSD menu, kde najdete 4 přednastavené režimy - Multimedia (30% redukce), Web-surfing (50% redukce), Office (60% redukce), Reading (70% redukce).

  Vysoká energetická účinnost

  Vylepšené ekonomické módy nastavují úroveň podsvícení pro zajištění nejvyšší obrazové kvality a zároveň úspory. Inteligentní módy redukují 37% energie při sledování dokumentů, prohlížení internetu a posílání emailů a až 44% energie při hraní her. Monitor je také vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost.

   

  Parametry a specifikace

  Displej 
  24" LCD VA FHD s rozlišením 1920 x 1080 
  Rozhraní 
  DisplayPort, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
  Barva 
  černá 
  Rozměry zboží
  565 × 354 × 259 (mm)
  Hmotnost
  6.7 kg

  Monitor 24" LCD Benq BL2410 je zařazen také v těchto kategorií: