Lenovo ThinkPad T560

206x

Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Intel Core i5 6200U 2.3 GHz, 16 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 520, 15.6 palců 1366 x 768 px, Windows 10 Pro

8 970,-Cena s DPH
7 413,22Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad skladem 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:Lenovo
Kód:1254388
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
 • poslední kus
  Notebook Lenovo ThinkPad T560
  Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 6/6
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Lenovo ThinkPad T560

   

  VELMI MOBILNÍ 15,6" NOTEBOOK PŘIPRAVENÝ PRO VAŠE PODNIKÁNÍ.

  Nový standard velmi mobilních notebooků. Tenčí a lehčí než předchozí generace, navíc má k dispozici nové funkce pro navýšení produktivity podnikání. Model T560 lze volitelně osadit volitelným úložištěm a samostatnou grafickou kartou. Zároveň se může pochlubit ohromujícím zvukem a extrémně dlouhou výdrží baterie, která převyšuje dobu trvání většiny mezinárodních letů.

  Procesory Intel Core šesté generace

  Počítač můžete vybavit až 32GB operační paměti (dle konfigurace). Ani při používání několika náročných programů najednou vašemu počítači nedojde dech.

  Lenovo ThinkPad T560

  Až Windows 10 Pro

  Systém Windows 10 Pro je navržen přímo pro vás a vaše podnikání. Umožňuje vám bezpečně provádět úžasné věci napříč vašimi zařízeními – s kýmkoli, kdekoli a kdykoli. Velmi snadno se používá a navíc je finančně dostupný. Od samého začátku vám pomůže zvládnout více.

  Technologie Intel vPro

  Provádějte jednodušší správu na firemní úrovni s nízkými náklady. Spravujte, chraňte, opravte nebo vyhledejte své firemní notebooky z kteréhokoli místa na světě.

  Lenovo ThinkPad T560

  Technologie Power Bridge

  Kombinací interní baterie s externí baterií vyměnitelnou za chodu přináší technologie Power Bridge vysokou flexibilitu a maximální výdrž baterie. S přídavnou cestovní baterií, kterou lze vyměnit za chodu, aniž byste museli notebook vypínat, můžete dosáhnout intervalů mezi nabíjeními.

  Dlouhá výdrž baterie

  Tento notebook s hmotností od 1,7 kg a tloušťkou pouhých 21 mm je mimořádně snadno přenosný, což ocení zejména uživatelé na cestách. Dlouhá výdrž baterie umožňuje používání bez nutnosti častého nabíjení.

  Lenovo ThinkPad T560

  Zabezpečení na firemní úrovni

  Tento notebook je vybaven čtečkou otisku prstu, takže vám umožní přihlašování pomocí biometrických údajů – místo zadávání hesla tak bude stačit pouhý dotyk prstu. Funkce zabezpečení Intel a možnosti technologie vPro zvyšují ochranu a usnadňují správu při provádění aktualizací. Čip Trusted Platform Module (TPM) navíc ještě dále šifruje všechna vaše důležitá data.

  Testování podle armádních specifikací

  Testování podle armádních specifikací potvrzuje odolnost, spolehlivost a kvalitu tohoto notebooku podle osmi různých parametrů.

  Lenovo ThinkPad T560

  Technologie WiDi

  Umožňuje bezdrátové odesílání filmů, fotografií, prezentací a jiného obsahu z notebooku do HDTV.

  Rychlý přenos dat

  Rozhraní USB 3.0, které je až 10krát rychlejší než předchozí USB technologie, umožňuje rychlý přenos dat mezi notebookem a ostatními zařízeními. Navíc je zpětně kompatibilní s rozhraním USB 2.0.

  Lenovo ThinkPad T560

  Integrovaná 720p HD webkamera a dva mikrofony s funkcí potlačení šumu

  S notebookem můžete provádět webové konference ve špičkové kvalitě. Webkamera 720p HD s širokým pozorovacím úhlem, vysokou citlivostí při nízkém osvětlení a funkcí sledování obličeje umožňuje spolu s dvojicí mikrofonů s funkcí potlačení šumu snadno provádět soukromé i konferenční hovory přes VoIP. Praktická multimediální tlačítka navíc nabízí snadný a rychlý přístup k ovládacím prvkům mikrofonu, reproduktoru a webkamery.

  Stereo reproduktory s technologií Dolby Home Theater

  Prostřednictvím vestavěných stereo reproduktorů si můžete vychutnat působivý prostorový zvuk s větší čistotou a vyšší úrovní hlasitosti bez zkreslení. S notebookem ThinkPad se nyní můžete obklopit kvalitním zvukem s velkým množstvím detailů jako v kině a zažít bezprostřednost živého vystoupení.

   

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Core i5 6200U 2.3 GHz Skylake 
  Operační paměť 
  16 GB DDR3 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 520 
  Displej 
  15.6" LCD HD s rozlišením 1366 x 768 - matný 
  Operační systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhraní 
  3xUSB 3.0, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čtečka karet, numerická klávesnice 
  Barva 
  černá 
  Rozměry zboží
  380.6 × 22.4 × 258.2 (mm)
  Hmotnost
  2.35 kg