24" LCD Acer R241YBbmix

3x

Monitor 24" LCD Acer R241YBbmix - 23.8 palců 1920 x 1080 px IPS

2 990,-Cena s DPH
2 471,07Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad skladem 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:Acer
Kód:1252300
Typ:předváděcí
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
  Monitor 24" LCD Acer R241YBbmix
  Monitor 24" LCD Acer R241YBbmix - Fotka 1/3Monitor 24" LCD Acer R241YBbmix - Fotka 2/3Monitor 24" LCD Acer R241YBbmix - Fotka 3/3
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  24

   

  24" monitor Acer R241YBbmix

  Acer R241YBbmix je 24“ výkonný monitor určený nejen pro práci, ale i pro zábavu. Jedná se o monitor s prvotřídní výbavou, zahrnující například:

  • rozlišení Full HD s podporou technologie IPS
  • doba odezvy 1 ms
  • technologie AMD Free-SYNC
  • technologie Bluelight Shield a Flicker Free
  • vestavěné reproduktory

  24

  Ostré a čisté zobrazení obrazu ze všech úhlů

  Potřebujete prezentovat ukázku své práce širšímu okolí? S rozlišením Full HD a díky širokým pozorovacím úhlům 178° (vodorovně i svisle), to nebude problém. Díky širokým pozorovacím úhlům je zaručeno, že i při sledování monitoru z ostrého úhlu nedochází ke zkreslení barev a kvalita obrazu zůstává perfektní. Můžete tak prezentovat pracovní výsledky širokému okolí bez jakéhokoli omezení. Všichni budou mít totiž perfektní přehled, ať budou na prezentaci hledět odkudkoli z místnosti.

  Doba odezvy 1ms a technologie AMD Free-SYNC

  Dejte sbohem rozmazanému pohybu na obrazovce monitoru! Doba odezvy 1ms totiž znamená 100% záruku plynulého přehrávání bez rozmazávání či zdvojení obrazu.

  Kromě skvělé doby odezvy navíc technologie AMD Free-SYNC eliminuje trhání obrazu a výkyvy snímkové frekvence, takže akce s rychlým pohybem a dramatické přechody budou vykreslovány plynule bez obtěžujících efektů.

   

  24

   

  Technologie Flicker-Free a Bluelight Shield

  Rozlučte se s unavenýma a namáhanýma očima. Monitor využívá za tímto účelem technologie Flicker-Free a Bluelight Shield.

  Technologie Flicker-Free, eliminuje blikání displeje a optimalizuje jas za účelem snížení namáhání očí. Díky tomu je sledování monitoru mnohem více komfortní a vy můžete pracovat nebo se bavit déle bez pocitu únavy očí.

  Technologie Bluelight Shield pak účinně snižuje množství škodlivého modrého světla vyzařovaného obrazovkou, což také přispívá ke snížení únavy a zvýšení komfortu při hraní, ale i při práci.

  Obě tyto technologie vám tak přináší absolutní možné pohodlí i při delší době strávené u počítače.

   

  24

   

  Vestavěné reproduktory

  Užijte si sledování filmů, hraní her nebo pořádejte firemní konference přes internet na tomto monitoru s dokonalým obrazem, ale i s realistickým zvukem z 2x 2 W vestavěných reproduktorů, které eliminují potřebu rozmísťovat všude kolem monitoru externí reproduktory.

   

  Parametry a specifikace

  Displej 
  23.8" LCD IPS FHD s rozlišením 1920 x 1080 
  Rozhraní 
  HDMI, VGA 
  Barva 
  černá 

  Monitor 24" LCD Acer R241YBbmix je zařazen také v těchto kategorií: