Lenovo ThinkPad T420

69x

Notebook Lenovo ThinkPad T420 - Intel Core i5 2540M 2.6 GHz, 4 GB, 320 GB HDD, DVD-RW, Intel HD Graphics 3000, 14 palců 1366 x 768 px, Windows 7 Professional

5 430,-Cena s DPH
4 487,6Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc skladem 1 ks
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:Lenovo
Kód:1249872
Typ:repasované
Jakost:B
Záruka:
24 měsíců
 • B-kategorie
 • doprava zdarma
 • poslední kus
  Notebook Lenovo ThinkPad T420
  Notebook Lenovo ThinkPad T420 - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad T420 - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad T420 - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad T420 - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad T420 - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad T420 - Fotka 6/6
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Lenovo ThinkPad T420

   

  Pracovní Lenovo ThinkPad

  Vybíráte si pečlivě jen ty nejlepší spolupracovníky? Aplikujte stejné nároky také při výběru vašich pracovních nástrojů - notebooků. Modely ThinkPad splňují ty nejvyšší nároky na spolehlivost, zabezpečení, inovativní technologie i ekologii. Díky jejich velikosti a nízké hmotnosti jsou zároveň i vysoce mobilní, což z nich dělá ideální pracovní nástroj pro podnikání v kanceláři i na cestách.

  Lenovo ThinkPad T420

  Maximální výkon

  Notebook ThinkPad T420 nabízí funkce pro špičkový výkon, který je nezbytný pro každého profesionálního podnikatele. Windows 7 Professional, Procesory Intel Core druhé generace zvyšují výkon až o 20%, grafická karta Intel HD Graphics je až dvakrát výkonnější, než předchozí generace a technologie Lenovo RapidDrive SSD (dle konfigurace) zajišťuje podstatně rychlejší spouštění a vypínání systému a rychlejší běh aplikací. Model T420 dále nabízí vylepšený a rychlejší BIOS, maximální využití systémových ovladačů, delší výdrž baterie, technologii Intel vPro a spoustu dalších nedocenitelných funkcí. Jeho výkon proto zcela po právu nazýváme "nekompromisní".

  Lenovo ThinkPad T420

  Výpočetní komfort

  Každý profesionál na cestách jistě ocení skladné rozměry, nízkou hmotnost a propracovanou, ergonomickou klávesnici, která je po právu označována za nejlepší ve své třídě. Nabízí také skvělé funkce pro webové konference a to díky HD webkameře 720p a pokročilé funkci pro potlačení ruchu prostředí a zvuků stisků klávesnice. Váš komfort zajišťuje také množství bezpečnostních funkcí, které chrání vaše cenná data. Notebooky ThinkPad jsou velmi odolné proti mechanickému poškození a splňují vysoké standardy v rámci vojenského testování odolnosti. Zároveň nabízejí vysokou úroveň bezpečí pro vaše data a to díky technologii šifrování dat na disku, podpoře řízení počítače na dálku, Trusted Platform Module nebo Lenovo Hardware Password Manager. Zvyšte efektivitu vašeho času, stráveného u počítače, a využijte vlastností, jako je extra vysoká výdrž (s externí baterií) či Instant Resume pro permanentní připojení i v módu spánku.

   

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Core i5 2540M 2.6 GHz Sandy Bridge 
  Operační paměť 
  4 GB DDR3 
  Pevný disk 
  320 GB HDD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 3000 
  Displej 
  14" LCD HD s rozlišením 1 366 x 768 - matný 
  Operační systém 
  Windows 7 Professional 
  Rozhraní 
  4xUSB 2.0, DisplayPort, VGA, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, čtečka otisků prstů, WiFi, čtečka karet 
  Barva 
  černá 
  B-kategorie
  může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení