ASUS H81 BM1AD Tower

70x

Počítač ASUS H81 BM1AD Tower - Intel Core i5 4440 3.1 GHz, 16 GB, 1240 GB Hybridní, DVD-RW, nVidia GeForce GTX 1650, Windows 10 Pro

14 870,-Cena s DPH
12 289,26Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad skladem 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:ASUS
Kód:1246847
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
 • poslední kus
  Počítač ASUS H81 BM1AD Tower
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  ASUS H81 BM1AD Tower

   

  Herní počítač ASUS BM1AD

  Stolní počítač ASUS BM1AD je určen především pro kancelářské a grafické využití. Díky řadě bezpečnostních funkcí a nástrojů pro správu se výborně hodí do korporátního prostředí. Moderní elegantní skříň můžete s klidným svědomím umístit přímo na pracovní stůl, jelikož svým vzhledem a tichým provozem nebude nijak rušit. Spolehlivost celé sestavy je již při výrobě prověřována řadou náročných testů, aby vám byl zajištěn dlouhodobě bezproblémový snadný provoz.

  • Předinstalovaný operační systém Windows 10
  • Herní grafická karta NVIDIA GeForce 1650
  • Snadno přístupné porty na přední straně skříně
  • Programy ASUS AI Security a Business Manager pro zabezpečení a správu

  ASUS H81 BM1AD Tower

  GeForce GTX 1650: Nové dělo

  GeForce GTX 1650 je vyrobena s přelomovým grafickým výkonem oceňované architektury NVIDIA Turing. Je to neskutečné dělo pro nejoblíbenější hry dneška, které je ještě výkonnější v herních novinkách. Pozvedni svůj herní zážitek díky GeForce GTX. Upgraduj snadno svůj počítač a staň se Game Ready díky výkonu, který je v nejnovějších hrách dvakrát vyšší, než jakým disponuje GeForce 950M a až o 70 % vyšší, něž jaký má karta GTX 1050.

  ASUS H81 BM1AD Tower

  Připraven na každodenní zátěž

  Stolní počítač ASUS je vybaven výkonným hardwarem pro náročné pracovní využití. S lehkostí si poradí i s několika aplikacemi najednou díky použitému procesoru 4. generace Intel Core i5 a 8GB operační pamětí. Vizuálně náročné programy včetně práce v CAD programech na více monitorech obstará profesionální grafika NVIDIA Quadro K600.

  Vysoká úroveň zabezpečení

  K počítači je dodáván balík pokročilého softwaru umožňující zabezpečení dat a jejich snadnou správu. ASUS AI Security je řada bezpečnostních nástrojů zajišťující zamezení neoprávněného přístupu k datům i ochranu před viry. Program ASUS Business Manager obstará naplánování automatické údržby a obsahuje nástroje pro monitorování systému. ASUS Secure Delete je pak nástroj pro zabezpečené mazání důvěrných dat. Z hardwarové výbavy je přítomen modul TPM a nechybí ani slot pro zámek Kensington.

  ASUS H81 BM1AD Tower

  Dostatek úložného prostoru

  Veškerá data a soubory uložíte na pevný disk s vysokou kapacitou a rychlý SSD disk. Vítanou součástí je kromě čtečky paměťových karet také rozhraní USB 3.0. Znatelně navýšenou přenosovou rychlost a snadno přístupné porty na přední straně si prostě zamilujete.

   

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Core i5 4440 3.1 GHz Haswell 
  Operační paměť 
  16 GB DDR3 
  Pevný disk 
  240 GB SSD + 1000 GB HDD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  nVidia GeForce GTX 1650 4 GB 
  Operační systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhraní 
  6xUSB 2.0, 3xUSB 3.0, DisplayPort, HDMI, DVI, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy