23.8" LCD Dell UltraSharp U2414H

23.8 palců 1920 x 1080 px IPS

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Dell
Kód:1196350
Typ:repasované
Jakost:B
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Ultraštíhlý monitor Dell UltraSharp U2414H
   Rozšířte své vizuální zážitky s monitory řady Dell UltraSharp U. Jedná se o monitory s dosud nejtenčím okolním rámečkem pro maximální sledovací záběr. Monitor Dell U2414H přináší eleganci, ladnost a styl. Zobrazuje jasné a čisté barvy a vynikající konektivitu. Vytvořte z několika monitorů kontinuální obraz přes DisplayPort 1.2, připojte svůj smartphone pomocí dvou HDMI (MHL) portů nebo připojte příslušenství přes USB 3.0.

   Flexibilita ve stylu
   Monitor nabízí řadu možností konektivity, montáže či nastavení barev pomocí režimu umožňujícího úpravu parametrů nasycení, zesílení či posunu. Displej můžete umístit na stěnu, naklánět a svisle natáčet pro dosažení optimální polohy.

   Bezproblémové připojení se snadnou dostupností
   Díky HDMI a DisplayPort konektorům můžete monitor snadno připojit k počítači a nebo notebooku. Nebo můžete propojit několik monitorů mezi sebou a vytvořit širší sledovací záběr. Navíc je monitor vybaven čtyřmi porty USB 3.0 pro snadné připojení Vaší myši, webkamery, flashdisku nebo klávesnice. Díky MHL portu snadno připojíte smartphone nebo tablet.

   Úspora energie
   S tímto monitorem jistě přispějete k úspoře energie. Můžete využít funkci PowerNap pro zlumení jasu na minimum nebo monitor přepnout do režimu spánku. Díky ekologickému designu s použitím materiálů šetrných k životnímu prostředí se řadí do kategorie monitorů s nejnovějšími standardy na ochranu životního prostředí EPEAT Gold, TCO Certified a ENERGY STAR.

   LED podsvícení
   Monitor Dell U2414H je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost. 

   Parametry a specifikace

   Displej 
   23.8" LCD IPS FHD s rozlišením 1920 x 1080 
   Rozhraní 
   2xDisplayPort, 2xHDMI, 4xUSB 3.0 
   Barva 
   černá 
   B-kategorie
   může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
   Displej
   Úhlopříčka:23,8 palců
   Rozlišení:1920 x 1080  px
   Typ panelu:IPS
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0:4
   DisplayPort:2
   HDMI:2
   DVI: -
   VGA: -
   Barva
   Barva:černá