24" LCD Samsung SyncMaster B2440MH

24 palců 1920 x 1080 px TN

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Samsung
Kód:1190788
Typ:repasované
Jakost:B
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Zaměřte se na detaily
   Zobrazení rozdílů, to je rozdíl. Proto monitor Samsung disponuje ultravysokým dynamickým kontrastem 70.000:1 a spolu s automatickým nastavením jasu vytváří hlubší a dramatičtější tmavé tóny a pronikavější světlé tóny. Můžete se těšit na obraz, který živými barvami a perfektní přirozenou intenzitou věrně odráží realitu. A když přijde na zobrazení rozdílů, konvenční monitory doslova blednou závistí.

   • Ultratenký rámeček
   • Výškově nastavitelný podstavec 130 mm / 100 mm
   • Vysoce výkonný monitor pro firemní využití
   • Profesionální design

   Perfektní zobrazení rychlého děje
   Doba odezvy 5 ms je zárukou, že i ty nejrychleji se měnící obrazy budou na monitoru zobrazeny perfektně. Tato úžasná technologie zobrazení dokáže přesvědčivě podat filmy, hry a internetová videa bez přeskakování, rozmazávání či tvorby duchů, které mohou nastat u pomalejších monitorů, a nabízí tak skvělé divácké zážitky.

   Dokonalý obrazový vjem
   HDCP (Ochrana širokopásmového digitálního obsahu) je inovativním příspěvkem společnosti Samsung k ochraně integrity obsahu při jeho přenosu na monitor z rozhraní DVI. To zaručuje přirozené podání obrazu s nejvyšším rozlišením, takže se můžete za všech okolností spolehnout na 100% čistotu digitálního obsahu.

   Menší zatížení očí, bohatší zážitek ze sledování
   Jak se rádi díváte na filmy? Vleže na pohovce? Nebo když sedíte ve svém oblíbeném křesle? Při vaření nebo cvičení? Ať stojíte, sedíte nebo ležíte, technologie Magic Angle společnosti Samsung se postará o to, aby film byl vždy ve středu vaší pozornosti. A abyste se vždy cítili pohodlně. Ať postavíte monitor Samsung kamkoli, jeho pětirežimové řízení úhlu umožní upravit úhel sledování tak, jako byste sledovali obrazovku přímo zepředu. Tak přestaňte natahovat krk a začněte si užívat film.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   24" LCD TN FHD s rozlišením 1920 x 1080 
   Rozhraní 
   HDMI, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
   Barva 
   černá 
   B-kategorie
   může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
   Displej
   Úhlopříčka:24 palců
   Rozlišení:1920 x 1080  px
   Typ panelu:TN
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0:2
   USB 3.0: -
   DisplayPort: -
   HDMI:1
   DVI:1
   VGA:1
   Barva
   Barva:černá