Razer Naga Epic Chroma

Populární bezdrátová dobíjecí herní myš vylepšená o regulovatelné široko-spektrové podsvícení, 19 programovatelných tlačítek, podpora Razer Synapse 2.0

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Razer
Kód:1179356
Typ:repasované
Jakost:B
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Precizní herní myš Razer Naga Epic Chroma
   Naga Epic Chroma od firmy Razer představuje špičkovou MMO herní myš, která je určena především pro hráče počítačových her typu MMO - ať už amatérské nebo profesionální. Pro její přesnost ji také ocení např. uživatelé grafických editorů apod. Přináší perfektní ergonomický tvar, boční klávesnici a široko-spektrové podsvícení. Výrobce se zaměřil především na vylepšení a optimalizaci osvědčených prvků s využitím technologií nové generace a drobná vylepšení ergonomie, která dotváří tuto herní myš k dokonalosti.

    

   Chroma lighting
   Razer Naga Epic Chroma přináší široké spektrum barev (16,8 milionu) pro podsvícení senzoru, kolečka a bočních kláves. Zvolte si dle situace elektrizující modrou, pastelově růžovou či typicky zelenou. Vše si nastavíte snadno a jednoduše pomocí software Razer Synapse.

    

   Software Razer Synapse 2.0
   Myš podporuje technologii Razer Synapse 2.0, což je intuitivní proprietární software, který funguje jako mozek Razer Naga Epic Chroma. Umožňuje programování tlačítek, automatickou synchronizaci nastavení herní myši na cloud serveru a stažení nejnovějších ovladačů a firmware.

    

   Ergonomický design s 19 tlačítky
   Myš má ergonomický design, a je tak vhodná pro držení pouze v pravé ruce. Preciznímu pohybu přispívají také nehlučné ultraklouzavé teflony. Myš je určena především pro pokročilé a profi hráče počítačových her typu MMO a její unikátní vlastností je počet tlačítek - celkem 19, z nichž 12 jich je umístěno na boční straně v místě pro palec a uspořádány jsou do mřížky.

    

   Parametry a specifikace

   Barva 
   černá 
   Senzor 
   Laser 
   Připojení 
   Bezdrátové 
   B-kategorie
   může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
   Barva
   Barva:černá
   Senzor
   Senzor:Laser
   Připojení
   Připojení:Bezdrátové