Razer Kraken Pro 2015

Inovovaná herní sluchátka s ovládáním na kabelu a plně zatahovacím mikrofonem, neodymové měniče, vnitřní průměr náušníku 50mm, odolná konstrukce

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Razer
Kód:1170516
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Sluchátka Razer Kraken Pro 2015
   Razer přichází s inovovanou verzí herních sluchátek Kraken Pro 2015, která přináší vylepšení v podobě ovládání na kabelu. Sluchátka Kraken Pro 2015 vám poskytují robustní konstrukci, výjimečnou zvukovou kvalitu, plně zatahovací mikrofon, pohodlný tvar a maximální spolehlivost. Lehké provedení dovoluje sluchátka nosit i delší dobu nasazené na uších, aniž byste je znatelně cítili.

    

   Velké zvukové měniče pro silný a věrný zvuk
   Sluchátka Razer Kraken Pro 2015 jsou vybavena velkými 40mm neodymovými zvukovými měniči, které uživateli přinesou křišťálově čistý zvuk s vysokým rozsahem výšek i středů doplněných o velmi hluboké a silné basové tóny. Díky tomu je možné je využít jako poslechová nebo herní sluchátka.

    

   Robustní konstrukce
   Společnost Razer vybavila sluchátka Kraken Pro 2015 velmi robustní a zároveň lehkou konstrukcí, která dobře odolává častému přenášení a dennímu používání. Lehké provedení dovoluje sluchátka nosit i delší dobu nasazené na uších aniž byste je znatelně cítili.

    

   Pohodlné i dlouhodobé nošení
   Sluchátka mají velké a pohodlné náušníky aby byl zajištěn maximální komfort při nošení. Díky velkému vnitřnímu průměru náušníků (50mm) a jejich konstrukci bude i delší nošení sluchátek značně pohodlné a díky tomu si budete moci nerušeně užívat poslech oblíbené hudby nebo hraní her.

    

   Parametry a specifikace

   Výbava 
   Mikrofon 
   Připojení sluchátek 
   jack 3,5mm 
   Výbava
   Mikrofon:Ano
   Připojení sluchátek
   Připojení sluchátek:jack 3,5mm