24" LCD LG 24MB65PY-W

24 palců 1920 x 1200 px IPS

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:LG
Kód:1163861
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   LG 24MB65PY-W
   LG monitor nové generace překvapí váš zrak věrným zobrazením a prostornou úhlopříčkou 24". Nejnovější verze technologie IPS věrně zobrazí 16,7 milionů barev a to navíc ve FullHD rozlišení. Díky tomu je monitor naprosto ideální nejenom pro běžnou práci, nebo hraní ale vzhledem k funkci pivot také pro fotografy či grafiky. Monitor je skvělý i pro sledování filmů, které ještě více umocní jeho široké pozorovací úhly.

   Dokonalý obraz
   Díky schopností IPS panelů LG dosahovat minimálních změn v teplotě barev se zobrazovaný obraz shoduje s kvalitou originálního zdroje.

   Funkce pivot
   Pohodlné používání monitoru umožní funkce pivot s nastavením výšky a možností rotace až o 90°.

   Pro každou práci nebo čtení dokumentů tak dosáhnete optimální polohy displeje a minimalizujete namáhání těla i při dlouhém používání.

   Profesionální kalibrace
   Již při výrobě monitoru se sešli experti firmy LG, aby zkalibrovali barvy na co nejvěrohodnější podání. IPS monitory LG tak vynikají dokonalým barevným zobrazením, které se od originálního zdroje téměř vůbec neliší.

   Výsledkem je tak nevídaný vizuální zážitek, který vás doslova vtáhne.

   Šetří vaše oči
   Šetřete vaše oči a nenechejte se omezovat jejich bolestí při dlouhém čtení článků na monitoru.

   Speciální režim pro čtení automaticky upraví parametry obrazu stisknutím jediného tlačítka. Nic vám pak nebude bránit v pohodlném čtení dlouhé hodiny.

   Bez blikání
   Kromě režimu pro čtení dokáže vaše oči šetřit také inovativní technologie společnosti LG pro odstranění blikání podsvícení způsobeného jeho intenzitou.

   Díky kombinaci těchto dvou technologií si budete moci naplno a pohodlně užívat hraní, sledování filmů, čtení či surfování jak dlouho budete chtít.

   Ekologický provoz
   Technologie pro úsporu elektrické energie byly ještě více vylepšeny a nyní se kromě minimální spotřeby LED podsvícení tato efektivita zlepšila o dalších 25 až 30 %, a to už rozhodně není zanedbatelné.

   Vestavěný zdroj
   Vyzkoušejte vestavěný adaptér monitoru LG 24MB65PY-W, který se dříve montoval do napájecího kabelu. Pociťte, jak náš vestavěný adaptér pozoruhodně změnil dobu instalace, aby byl pohodlnější, vynecháním jakýchkoli problémů s vytažením z malého otvoru pro kabel.

   Stereo reproduktory
   Vestavěný stereofonní reproduktory umožňují provádět zvukový test bez externích reproduktorů.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   24" LCD WUXGA s rozlišením 1920 x 1200 
   Rozhraní 
   DisplayPort, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
   Barva 
   bílá 
   Displej
   Úhlopříčka:24 palců
   Rozlišení:1920 x 1200  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0:2
   USB 3.0: -
   DisplayPort:1
   HDMI: -
   DVI:1
   VGA:1
   Barva
   Barva:bílá