27" LCD HP Z27n Black

27 palců 2560 x 1440 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:HP
Kód:1154428
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   27" HP Z Display Z27n
   Monitor HP Z27n s tenkými rámečky a technologií IPS umožní vtvořit prakticky bezokrajové uspořádání displejů při spojení několika monitorů. Bezokrajová obrazovka využívá rozlišení Quad HD, tovární kalibraci barev a široké možnosti připojení všech vašich zařízení.

   • Tenký rámeček kolem displeje
   • Vhodný pro uspořádání více monitorů
   • Snadné nastavení vhodné polohy
   • Nízká spotřeba
   • Ohleduplnost k životnímu prostředí

   Skvělé zobrazení od okraje k okraji
   Monitor s rozlišením obrazu Quad HD (2560 × 1440) má třístranný bezokrajový design, který umožňuje lepší využití 68,6cm obrazovky a ničím nerušené prohlížení několika monitorů. IPS technologie přináší velmi realistické barvy, což vystihuje továrně kalibrované zobrazení 99% barevného gamutu sRGB hned při prvním zapnutí displeje.

   Vytvořte si ucelený pracovní prostor
   Svá každodenně používaná zařízení připojíte k monitoru pomocí integrovaných portů HDMI, mDP, DP, MHL3, DVI a rozbočovače USB 3.0 s portem pro rychlé nabíjení. Skrze výstupní rozhraní DisplayPort v uzavřeném cyklu propojíte až dva monitory připojené k jedinému počítači nebo pracovní stanici. Svou produktivitu a zpracováním více úloh najednou zvýšíte pomocí režimu obraz v obraze a obraz vedle obrazu.

   Vždy ideální poloha
   S monitorem HP Z Display Z27n si vždy najdete pohodlnou pracovní polohu. Lehce si zvolíte sklon, výšku  a otočení. Otočný kloub umožňuje nastavit prohlížení na výšku nebo na šířku i při použití několika monitorů. A k připevnění monitoru na stěnu slouží integrovaný rychloupínací držák HP (držák je volitelnou součástí). Výhodou je nízká spotřeba energie a náklady s inteligentním, energeticky účinným provedením s nízkým obsahem halogenů. Za podsvícení displeje bez rtuti a sklo displeje bez arzenu si vysloužil certifikaci ENERGY STAR, TCO a registraci EPEAT Gold7.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   27" LCD WQHD s rozlišením 2560 x 1440 
   Rozhraní 
   2xDisplayPort, HDMI, DVI, 4xUSB 3.0 
   Barva 
   černá 
   Displej
   Úhlopříčka:27 palců
   Rozlišení:2560 x 1440  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0:4
   DisplayPort:2
   HDMI:1
   DVI:1
   VGA: -
   Barva
   Barva:černá