27" LCD HP Z27n Black

27 palců 2560 x 1440 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:HP
Kód:1154428
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
      Fotografie má ilustrativní charakter.      27" HP Z Display Z27n
      Monitor HP Z27n s tenkými rámečky a technologií IPS umožní vtvořit prakticky bezokrajové uspořádání displejů při spojení několika monitorů. Bezokrajová obrazovka využívá rozlišení Quad HD, tovární kalibraci barev a široké možnosti připojení všech vašich zařízení.

      • Tenký rámeček kolem displeje
      • Vhodný pro uspořádání více monitorů
      • Snadné nastavení vhodné polohy
      • Nízká spotřeba
      • Ohleduplnost k životnímu prostředí

      Skvělé zobrazení od okraje k okraji
      Monitor s rozlišením obrazu Quad HD (2560 × 1440) má třístranný bezokrajový design, který umožňuje lepší využití 68,6cm obrazovky a ničím nerušené prohlížení několika monitorů. IPS technologie přináší velmi realistické barvy, což vystihuje továrně kalibrované zobrazení 99% barevného gamutu sRGB hned při prvním zapnutí displeje.

      Vytvořte si ucelený pracovní prostor
      Svá každodenně používaná zařízení připojíte k monitoru pomocí integrovaných portů HDMI, mDP, DP, MHL3, DVI a rozbočovače USB 3.0 s portem pro rychlé nabíjení. Skrze výstupní rozhraní DisplayPort v uzavřeném cyklu propojíte až dva monitory připojené k jedinému počítači nebo pracovní stanici. Svou produktivitu a zpracováním více úloh najednou zvýšíte pomocí režimu obraz v obraze a obraz vedle obrazu.

      Vždy ideální poloha
      S monitorem HP Z Display Z27n si vždy najdete pohodlnou pracovní polohu. Lehce si zvolíte sklon, výšku  a otočení. Otočný kloub umožňuje nastavit prohlížení na výšku nebo na šířku i při použití několika monitorů. A k připevnění monitoru na stěnu slouží integrovaný rychloupínací držák HP (držák je volitelnou součástí). Výhodou je nízká spotřeba energie a náklady s inteligentním, energeticky účinným provedením s nízkým obsahem halogenů. Za podsvícení displeje bez rtuti a sklo displeje bez arzenu si vysloužil certifikaci ENERGY STAR, TCO a registraci EPEAT Gold7.

      Parametry a specifikace

      Displej 
      27" LCD WQHD s rozlišením 2560 x 1440 
      Rozhraní 
      2xDisplayPort, HDMI, DVI, 4xUSB 3.0 
      Barva 
      černá 
      Displej
      Úhlopříčka:27 palců
      Rozlišení:2560 x 1440  px
      Dotykový:Ne
      Rozhraní
      USB 2.0: -
      USB 3.0:4
      DisplayPort:2
      HDMI:1
      DVI:1
      VGA: -
      Barva
      Barva:černá