27" LCD HP EliteDisplay E271i Black

27 palců 1920 x 1080 px IPS

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:HP
Kód:1154420
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Displej HP EliteDisplay E271 díky pokročilé nastavitelnosti umožňuje zvýšení produktivity. Jeho technologie LED zvyšuje recyklovatelnost a rozlišení Full HD u něj zajišťuje vyšší kvalitu obrazu. Jemné barevné detaily a ostrý obraz na velkoformátové obrazovce s dynamickým kontrastem 5 000 000 : 1, rozlišením Full HD, pozorovacím úhlem až 178° a rychlou odezvou 7 ms. Integrovaný rozbočovač USB se dvěma porty navíc umožňuje snadný přístup pro disky flash.

   Zlepšete svůj výhled, rozšiřte své možnosti připojení

   • Probuďte svůj obsah pomocí rozlišení Full-HD. Prohlížejte si zřetelný text a živé prezentace na monitoru s LED podsvícením, který je zároveň tenký a lehký a snadno jej umístíte do vhodné polohy na pracovním stole.
   • Díky vysokému kontrastnímu poměru a rychlé odezvě zůstane váš obsah zřetelný a čitelný a s širokými pozorovacími úhly budete mít jasný výhled.
   • Snadné připojení k řadě zařízení pomocí pohodlných vstupů VGA, DVI a DisplayPort a pomocí integrovaného rozbočovače USB.
   • V jednom segmentu můžete pracovat s dokumentem, ve druhém s tabulkovým procesorem a v dalším prohlížet e-maily – to vše současně díky aplikaci HP Display Assistant. Přizpůsobte si pracovní prostor pomocí obrazovkových segmentů s měnitelnou velikostí – to vše prostřednictvím snadno ovladatelného, centralizovaného rozhraní.
   • Pomocí nového rozšířeného panelu nástrojů aplikace HP Display Assistant získáte přehled o otevřených aplikacích na všech připojených monitorech. Chraňte se proti krádeži pomocí uživatelsky nastavitelného kódu PIN, který deaktivuje monitor, dojde-li k jeho neoprávněnému odpojení od počítače.

   Udělejte si pohodlí v provedení HP s maximální nastavitelností

   • Najděte si nejpohodlnější pozici, abyste měli dostatek energie po celý den. Můžete přizpůsobit nastavení náklonu, výšky, natočení a otočení kolem osy – maximální možnosti nastavení u podnikových monitorů HP – a najít si svoje místečko.

   Mějte pod kontrolou váš dopad na životní prostředí

   • Snižte spotřebu energie a pomozte snížit vaše náklady pomocí promyšleného energeticky efektivního provedení, které splňuje certifikace ENERGY STAR, EPEAT Gold a TCO.
   • Pomozte snížit svůj dopad na životní prostředí s monitorem majícím LED podsvícení displeje bez obsahu rtuti, nízký obsah halogenů a sklo displeje bez obsahu arzenu.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   27" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 
   Rozhraní 
   DisplayPort, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
   Barva 
   černá 
   Displej
   Úhlopříčka:27 palců
   Rozlišení:1920 x 1080  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0:2
   USB 3.0: -
   DisplayPort:1
   HDMI: -
   DVI:1
   VGA:1
   Barva
   Barva:černá