27" LCD NEC MultiSync EA274WMi

27 palců 2560 x 1440 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:NEC
Kód:1151918
Typ:repasované
Jakost:B
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.

    

   Vysoce kvalitní velkoplošný displej MultiSync EA274WMi značky NEC vás dostane svou kvalitou obrazu, variabilitou a moderními funkcemi pro pohodlné a také ekologické užívání. Je určený pro náročné uživatele očekávající jen to nejlepší jak v domácím tak podnikovém prostředí. Nechte se zhýčkat tou nejlepší kvalitou!

   Velkým plusem tohoto zařízení je flexibilní podstavec pro nastavení do ideální polohy. S ním bude hračkou výškové nastavení v rozmezí 130 mm, široké možnosti otočení kolem osy nebo naklopení. Funkce pivot pak dovoluje použití displeje na výšku, například při čtení dlouhých textů. Ať už zvolíte jakoukoli polohu displeje, obraz bude vždy perfektní, jelikož se jas automaticky a přesně uzpůsobuje aktuálním světelným podmínkám. V případě nepřítomnosti pak senzor Ambient Light displej vypne, čímž ušetříte spotřebovanou energii a monitor bez vás zbytečně nepoběží.

   Samotné zobrazované rozlišení je 2560 x 1440 bodů, takže vám ostře zobrazí každičký detail. Moderní technologie IPS je pak zárukou širokých pozorovacích úhlů. Panel má zabudované stereo reproduktory, ačkoli rámeček je velmi tenký a dovoluje použití více LCD vedle sebe. Potěší vás typickou spotřebou 44 W, ovšem v ECO režimu odebírá velmi slušných 35 W. Díky svým kvalitám je opatřen certifikací TCO 6.0.

   Konektivní výbava je rovněž na skvelé úrovni - připojení obrazového signálu je možné přes digitální DVIHDMI nebo analogový VGA. Nechybí ani profesionální DisplayPort. Navíc získáte lehce přístupné konektory USB, díky zabudovanému USB rozbočovači. Kompatibilita VESA (100 x 100) pak umožňuje případnou snadnou montáž na zeď.

   Za zmínku stojí také Simulace DICOM pro přímé přehledové radiologické aplikace a bezplatné stažení programu NaViSet Administrator 2 pro správu vícenásobného zobrazení z centralizovaného umístění.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   27" LCD WQHD s rozlišením 2560 x 1440 
   Rozhraní 
   DisplayPort, HDMI, DVI, VGA, 2xUSB 3.0 
   Barva 
   bílá 
   B-kategorie
   může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
   Displej
   Úhlopříčka:27 palců
   Rozlišení:2560 x 1440  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0:2
   DisplayPort:1
   HDMI:1
   DVI:1
   VGA:1
   Barva
   Barva:bílá