Apple Watch Sport 38mm 1st Gen. Silver - S/M

Chytré hodinky Apple watch skvěle doplní váš iPhone a bude vaší prodlouženou rukou. Velikost náramku S/M.

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Apple
Kód:1147999
Typ:repasované
Jakost:B
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Apple Watch v sobě sdružují monitor fyzické aktivity a sledování zdraví nositele s iOS a dalšími produkty a službami společnosti Apple. Hodinky využívají vlastní systém watchOS, díky tomu je možné do nich instalovat aplikace z App Store. Původní generace přístroje byla k dispozici ve čtyřech variantách: Apple Watch Sport, Apple Watch, Apple Watch Hermès a Apple Watch Edition; dostupné v hliníkovém, ocelovém nebo zlatém (pouze u Apple Watch Edition) provedení.

   Apple Watch spoléhá na bezdrátově připojený iPhone, aby mohl provádět mnoho svých výchozích funkcí, jako je volání, čtení a psaní textových zpráv, zobrazování notifikací, používání Siri nebo poslouchání hudby. Je kompatibilní s modely iPhone 5 nebo novějšími, se systémem iOS 8.2 nebo novějším, pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth.

   Funkce
   S Apple Watch je možné telefonovat, přijímat nebo posílat SMS zprávy, podporuje nový systém bezkontaktního placení Apple Pay. Mohou sledovat vaši fyzickou aktivitu, spouštět aplikace třetích stran nebo používat Handoff - funkci pro dokončení práce i přes střídání zařízení. Mohou také sloužit jako dálkový ovladač pro Apple TV, hledáček pro kameru na iPhonu, navigovat s mapovou aplikací, lze do nich ukládat slevové a klubové karty. V Apple Watch je také Siri - osobní asistentka. Apple u hodinek používá technologii "force touch", díky které nositel ví, jak silně se dotkl displeje.

   Pokud baterie hodinek klesne pod 1 %, aktivuje se speciální režim ve kterém uživatel může sledovat čas dalších 72 hodin. Hodinky přejdou do standardního režimu po nabití. Tento režim se dá vynutit i uživatelem použitím Battery glance.

   Obchod s aplikacemi App store není, na rozdíl od ostatních zařízení, umístěn přímo v hodinkách, ale na bezdrátově připojeném iPhone. Uživatel musí mít nainstalovanou aplikaci Apple Watch v iPhonu a tato zařízení musí být spárována. Obchod poté funguje obdobě jako na ostatních zařízeních Apple, po kliknutí a potvrzení se obsah hned začne stahovat do hodinek. Většina aplikací jsou zjednodušenou verzí mobilní nebo PC verze.

   watchOS
   Apple Watch používají jako operační systém watchOS, který vychází z iOS. Je založen na domovské obrazovce (tzv. Watch Face), kde se zobrazuje čas (+ uživatelsky měnitelné watch complications), odkud se stiskem Digital Crown přepne do hlavní nabídky s kulatými ikonami aplikací. Systém se dá ovládat přes více dotykový displej nebo přes korunku Digital Crown a druhé tlačítko. Systém přenáší SMS, emaily a telefonní hovory z připojeného iPhonu do hodinek.

    

   Výška: 38,0 mm
   Šířka: 30.7 mm
   Tloušťka: 10,4 mm
   Pouzdro: 40 g

   Vlastnosti Apple Watch

   • Safírový křišťál
   • Retina displej s technologií Force Touch
   • Keramická zadní strana
   • Digital Crown
   • Snímač tepové frekvence, akcelerometr a gyroskop
   • Snímač okolního osvětlení
   • Reproduktor a mikrofon
   • Wi-Fi (802.11b/g/n v pásmu 2,4 GHz)
   • Bluetooth 4.0
   • Výdrž baterie až 18 hodin (dle stavu baterie a použití)
   • Voděodolné
   • watchOS 4

   Obsah balení:

   • Apple Watch
   • Magnetický nabíjecí kabel (2 m)
   • Řemínek velikosti S/M

   Parametry a specifikace

   Barva 
   stříbrná 
   Provedení 
   hodinky 
   Materiál 
   Hliník 
   B-kategorie
   může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
   Barva
   Barva:stříbrná
   Provedení
   Provedení:hodinky
   Materiál
   Materiál:Hliník
   Apple Watch Sport 38mm 1st Gen. Silver - S/M - Fotka 1/1