nVidia Quadro FX3800 1GB DDR3 256bit

Profesionální grafické řešení pro výkonné pracovní stanice, 192 CUDA paralelních procesorů, 1 GB GDDR3, 256bitová sběrnice, 2x DisplayPort + 1x DVI

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:nVidia
Kód:1147965
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   NVIDIA Quadro FX3800 je výkonná grafická karta pro výkonné pracovní stanice a vysoký výkon v CAD nebo DCC (Digital Content Creation) aplikacích. Karta pro svůj vysoký stabilní výkon v profesionálních aplikacích je certifikována mj. pro Autodesk Architectural Desktop, AutoCAD, Inventor, Alias Maya, MOTIONBUILDER, 3ds Max, Adobe Premiere, After Effects, Macromedia Suite, Pinnacle Studio, Paradigm GEO a mnoho dalších.

   Grafická karta Quadro FX3800 je vybavena celkem 1 GB paměti GDDR3, která disponuje širokou 256bitovou paměťovou sběrnicí.

   Karta podporuje mnoho nejnovějších technologií od NVIDIE pro profesionální trh. Pro náročné výpočty je též možné využít hned 192 CUDA paralelních procesorů a nechybí ani podpora všech dnešních grafických nadstaveb Jmenovitě se jedná o OpenGL 3.0, DirectX 10 a Shader Model 4.0.

   Pro připojení k monitorům jsou k dispozici tři digitální konektory (maximálně dva aktivní současně) a jeden konektor analogového rozhraní D-Sub. Na grafické výstupy lze díky technologii nView od NVIDIE připojit jakoukoliv kombinaci LCD monitoru, klasického VGA monitoru nebo DVI displeje (druhý displej může zobrazovat totéž co první nebo i zcela samostatnou pracovní plochu).

   Parametry a specifikace

   Grafická karta 
   nVidia Quadro FX3800 1024 MB 
   Grafická karta
   Výrobce:nVidia
   Modelová řada:Quadro
   Typ:FX3800
   Vlastní paměť:1 024 MB
   Druh:dedikovaná