Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue

15x

Mobilní telefon Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue - Samsung Exynos 9810 2.7 GHz, 4 GB, 64 GB, 5.8 palců, 2960 x 1440 px, Dotykový, Google Android 10, 163 g, 3000 mAh

8 470,-
5 990,-Cena s DPH
4 950,41Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:Samsung
Kód:1144134
Typ:repasované
Jakost:B
Záruka:
24 měsíců
  • sleva
  • B-kategorie
  • doprava zdarma
  • poslední kus
  • - 2 480 Kč
Mobilní telefon Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue
Mobilní telefon Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue - Fotka 1/4Mobilní telefon Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue - Fotka 2/4Mobilní telefon Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue - Fotka 3/4Mobilní telefon Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue - Fotka 4/4
Fotografie má ilustrativní charakter.

B-kategorie: může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení

Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue

Další krok v evoluci fotoaparátů

Fotoaparát zachytí krásné fotografie plné živých barev bez ohledu na světelné podmínky v okolí. I ten nejrychlejší pohyb zaznamená bez rozmazání. Díky variabilní cloně automaticky zvolí jednu ze dvou hodnot světelnosti, která vyhovuje množství světla v okolí. Možnost manuálního nastavení vám však samozřejmě zůstává. Bez ohledu na vámi zvolený způsob fotografování se na principu nic nemění. Za slunečného dne pořídíte perfektní snímky se zúženou clonou, ve tmě se clona naopak rozšíří a díky hodnotě světelnosti f/1.5 a citlivému 12 Mpx snímači získáte ostré a jasné fotografie.

Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue

Zpomalí čas, znásobí zábavu

Zpomalené záběry s rychlostí 240 snímků za sekundu jsou dnes standardem, Samsung Galaxy S9 však jde mnohem dál. V super zpomaleném režimu pořídíte při natáčení videa až 20 segmentů v 960 snímcích za sekundu. Nemusíte však spoléhat na manuální zachycení zpomalených scén. Galaxy S9 umí super zpomalený režim aktivovat i automaticky prostřednictvím senzoru pohybu. Jednoduše ho zapněte a telefon sám spustí nahrávání videa v okamžiku, kdy před fotoaparátem detekuje rychlou akci. Při jakémkoliv způsobu natáčení videa s Galaxy S9 pak platí jednoduchá rovnice – čím zpomalenější, tím zábavnější.

Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue

Váš avatar v rozšířené realitě

Vytvořte si své virtuální dvojče. Využijte 8 Mpx přední fotoaparát Galaxy S9 přesně tak, jako byste chtěli pořídit veselé selfie. Jen tentokrát přidejte krok s vytvořením animovaného avataru – a vaše 3D alter ego je na světě. O tom, jestli bude vaší věrnou kopií, nebo zda svůj vzhled přikrášlíte, rozhodujete pouze vy sami. Stejně tak si zvolíte způsob použití. Nechejte 3D dvojče následovat své pohyby a zachyťte vlastní emoce nebo si z něj vytvořte sadu vlastních emoji pro použití v různých komunikátorech. Se svými blízkými budete pomocí Galaxy S9 nyní komunikovat mnohem zábavnějším způsobem.

Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue

Stereo reproduktory pro jedinečnou atmosféru

Objevte novou dimenzi zvuku chytrých telefonů. Stereo reproduktory smartphonu Samsung Galaxy S9 v kombinaci s technologií Dolby Atmos poskytují vyšší úroveň zážitku z poslechu, než na jakou jste byli u jiných mobilních zařízení zvyklí. Bohatšího podání tónů dosahují díky kalibraci, na které se podíleli audio experti ze společnosti AKG. Můžete poslouchat oblíbené skladby ve vysoké kvalitě až 1,4krát hlasitěji, než to bylo možné u dřívějších telefonů řady Galaxy. Technologie prostorového zvuku Dolby Atmos promění sledování filmů na pohlcující zážitek srovnatelný s moderním audiosystémem.

Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue

Překlad jediným pohledem

Galaxy S9 se stane vaším praktickým společníkem při poznávání světa. Jeho jedinečný fotoaparát totiž v sobě obsahuje i chytrého asistenta jménem Bixby. Cizojazyčná menu v restauraci nebo nic neříkající cedule u cesty vás s Bixby už nijak nezaskočí. Stačí totiž spustit fotoaparát a dostat text v cizí řeči do záběru. Bixby ho v reálném čase přeloží do vámi zvoleného jazyka. Takže se obejdete bez instalace překladačů nebo vyhledávání v online slovnících. A nemusíte ani jezdit za hranice, protože stejně spolehlivě vám Bixby pomůže i s překladem kancelářských dokumentů.

Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue

Inteligentní identifikace uživatele

Samsung Galaxy S9 je vybaven systémem identifikace vašeho obličeje, při odemykání telefonu se však pouze na něj nespoléhá. Inteligentně ho doplňuje skenerem oční duhovky. Kombinované prvky obou systémů pak volí podle okolního prostředí a osvětlení tak, aby byla aktivace vašeho smartphonu nejen spolehlivá, ale také okamžitá a bezpečná. Kromě své duhovky tváře můžete samozřejmě využít i další způsoby odemčení telefonu. Vedle čtečky otisků, která je díky novému umístění na zadní straně telefonu vždy na dosah vašich prstů, máte k dispozici například klasický kód PIN, heslo nebo odemykání pomocí nakresleného znaku.

Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue

Člen rozsáhlé rodiny

Chytrý telefon Galaxy S9 je nejnovějším přírůstkem do rodiny inovativních produktů společnosti Samsung. Pokročilé technologie použité při jeho vývoji se tedy neomezují pouze na jeho samostatný výkon, ale umožňují i snadnou spolupráci s dalšími zařízeními. Pomocí účtu Samsung získáte možnost rychlé synchronizace obsahu napříč různými přístroji. Nezáleží, co na displeji svého smartphonu sledujete nebo na čem pracujete. Díky bezproblémové konektivitě a spolupráci produktů Samsung si stejný obsah zobrazíte například ve svém tabletu nebo na obrazovce televizoru.

Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue

Vyšší úroveň vizuálního zážitku

Při konstrukci Samsung Galaxy S9 byl ničím nerušený uživatelský zážitek naprostou prioritou. Tento přístup se zrcadlí nejen v ergonomickém designu smartphonu, ale také v jeho Infinity displeji. Ten zabírá 83,2 % přední strany telefonu a nechává vyniknout sledovaný vizuální obsah. Video a fotografie vám zobrazí až v rozlišení Quad HD+ a v rozsáhlém podání s úhlopříčkou 5,8 palce. Obrazovku dosahující až za okraje telefonu navíc doplňují zmenšené rámečky, které navzdory své minimalistické konstrukci skrývají i snímač oční duhovky.

Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue

Transformace ve stolní počítač

Mobilní telefon se hodí na každodenní práci vyžadující pohotovost, rychlost a možnost použití takřka kdykoliv. Stolní počítače pak poskytují jiné výhody, jako je například rozsáhlejší pracovní plocha, pohodlnější práce s textovými dokumenty nebo pohodlnější úprava fotografií a videí. Díky Galaxy S9 a samostatně prodávané podložce DeX Pad od společnosti Samsung se tyto výhody spojují. Stačí telefon položit na DeX Pad, zapojit obrazovku a můžete pracovat tak, jak jste zvyklí z vlastní kanceláře nebo pracovny.

Samsung Galaxy S9 64GB Coral Blue

 

Obsah balení:

  • Mobilní telefon
  • Nabíjecí adaptér
  • Nabíjecí a datový kabel 

Parametry a specifikace

Procesor 
Samsung Exynos 9810 2.7 GHz 
Operační paměť 
4 GB 
Vnitřní paměť 
64 GB
Displej 
5.8" LCD WQHD s rozlišením 2960 x 1440 
Operační systém 
Android 10 
Rozhraní 
1xUSB-C, 1xJack 3.5mm 
Výbava 
Blesk, Bluetooth, Čelní webkamera, Fotoaparát, GPS, LTE, 3G, NFC, WiFi 
Barva 
modrá 
Typ SIM 
nanoSIM 
Hmotnost 
163 g
Typ karty 
až 256 GB MicroSD/MicroSDHC 
Rozlišení videa 
UHD s rozlišením 3 840 x 2 160 px
Rozlišení fotek 
12 Mpx
Baterie 
Li-Ion 3000 mAh 
B-kategorie
může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
Rozměry zboží
68.7 × 147.7 × 8.5 (mm)
Hmotnost
163 g