Lenovo IdeaCentre 620s-03IKL

Intel Core i5 7400T 2.4 GHz, 8 GB, 2256 GB Hybridní, nVidia GeForce GTX1050 Ti, Windows 10 Home

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Lenovo
Kód:1142436
Typ:předváděcí
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Velký výkon, malá velikost
   Kompaktní, ale výkonný, IdeaCentre 620s zabírá velmi malou pracovní plochu svým 3litrovým tenkým provedení. Do tohoto malého prostoru výrobce vložil spoustu funkcí, včetně podpory multitaskingu s dvěma displeji, hybridní možností ukládání dat a rychlosti paměti Intel® Optane™. Je vybaven také zvukovým systémem Dolby Premium a mikrofony Far Field, což vám umožní komunikovat s Cortanou z celé místnosti (dle dostupnosti v zemi a jazykové verzi).

   Myslete ve velkém, v malém provedení
   Při 3 litrech a méně než 4 kg hmotnosti je IdeaCentre 620s o 83% menší než tradiční provedení tower. Komfortně se hodí na jakýkoli stůl nebo vedle vašeho televizoru, nabízí skvělý úzký profil bez ztráty funkčnosti. Co uděláte s celým prostorem, který vám ušetří?

   Rychlejší, hladší a jednodušší
   Zažijte plný výkon stolního počítače s výkonem procesoru sedmé generace Intel® Core™. Spárovaného s revoluční pamětí Intel® Optane™ (dle konfigurace) - adaptabilním systémovým akcelerátorem, který je speciálně určen pro tento procesor. Paměť Intel Optane rozpozná nejčastěji používané soubory a aplikace, které jim umožní rychleji se otevírat a reagovat jejich ukládáním do čipů Optane Memory, čímž je vše rychlejší, hladší a jednodušší.

   Velké nebo rychlé ukládání? Nyní oboje!
   IdeoCentre 620s je malý ... ale ne pokud jde o možnosti ukládání. Můžete si vybrat až 256 GB PCIe SSD (dle konfigurace) pro optimalizaci rychlosti, 2 TB HDD (dle konfigurace) pro maximální úložiště nebo pro získání to nejlepší z obou světů s hybridním storage (256 GB PCIe SSD plus 2 TB HDD) (dle konfigurace).   Chladný a odolný proti prachu pro zdravější systém
   Díky konstrukci chromového podstavce se nebudete muset starat o přehřátí počítače. Jeho chladicí systém dovoluje vstupu vzduchu ze spodní části a výstupu zezadu, což snižuje množství prachu, které se může dostat do vnitřního prostoru počítače a zlepšuje tak jeho délku životnosti.

   Zjednodušte nastavení plochy pomocí pouze dvou kabelů
   Žádné další uspořádání několika kabelů v okolí vaší pracovní plochy: stačí připojit napájecí zdroj a připojit se k monitoru podle vašeho výběru. Když potřebujete další podporu konektivity, je k dispozici snadný a rychlý přenos dat 4 porty USB 3.0, čtečku karet 3v1, konektor RJ-45 a ethernetový port 10/100/1000.

   Jednoduchší multitasking s podporou dvou displejů
   Připojte svůj IdeaCentre 620s ke dvěma displejům v práci nebo doma, jeden pro práci a druhý pro zábavu. Není třeba přepínat mezi programy; využití multitaskingu je snadné i pro vás. V přední části je také umístěn kombo audio jack, takže můžete snad připojit také sluchátka.   Surround efekt - zvuk vytvořený Dolby Premium
   Na rozdíl od ostatních kompaktních počítačů je IdeaCentre 620s vybaven reproduktory s výškým a basovým měničem. S technikou Dolby Premium audio engineering, IdeaCentre 620s přináší úchvatný zvukový zážitek.

   Zeptejte se Cortany - po celé místnosti
   Windows Cortana (dle dostupnosti v zemi a jazykové verzi) je váš osobní, hlasem aktivovaný digitální asistent - ten, kdo je připraven odpovědět na otázky, otevřít potřebné aplikace, nastavit připomenutí a dokonce i přečíst schůzky z kalendáře. A díky integrovanám dálkovým mikrofonům vás Cortana slyší až na čtyři metry.

   Ano, můžete upgradovat!
   Lenovo vám dává přístup k CPU, GPU, úložišti a paměti na dva kroky. Nejdříve jednoduše zamčíkněte kryt a potom pomocí šroubováku otevřete vnitřní kryt. Et voilà!

   Parametry a specifikace

   Procesor 
   Intel Core i5 7400T 2.4 GHz Kaby Lake 
   Operační paměť 
   8 GB DDR4 
   Pevný disk 
   256 GB SSD + 2000 GB HDD 
   Optická mechanika 
   Grafická karta 
   nVidia GeForce GTX1050 Ti 4096 MB 
   Operační systém 
   Windows 10 Home 
   Rozhraní 
   4xUSB 3.0, DisplayPort, HDMI, LAN 
   Výbava 
   WiFi 
   Velikost 
   MiniPC 
   Procesor
   Výrobce:Intel
   Modelová řada:Core i5
   Typ:7400T
   Frekvence:2,4 GHz
   Počet jader:4
   Operační paměť
   Celková kapacita:8 GB
   Typ:DDR4
   Pevný disk
   Kapacita HDD:2 000 GB
   Kapacita SSD:256 GB
   Celková kapacita:2 256 GB
   Typ:Hybridní
   Optická mechanika
   Typ:-
   Grafická karta
   Výrobce:nVidia
   Modelová řada:GeForce
   Typ:GTX1050 Ti
   Vlastní paměť:4 096 MB
   Druh:dedikovaná
   Operační systém
   Výrobce:Microsoft
   Název:Windows 10 Home
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0:4
   USB 3.1 Type-C: -
   MiniDisplayPort: -
   DisplayPort:1
   HDMI:1
   DVI: -
   VGA: -
   COM: -
   RJ45:1
   Výbava
   Čtečka paměťových karet:Ne
   Tuner:Ne
   Webkamera:Ne
   Wifi:Ano
   Velikost
   Velikost:MiniPC
   Lenovo IdeaCentre 620s-03IKL - Fotka 1/6
   Lenovo IdeaCentre 620s-03IKL - Fotka 2/6
   Lenovo IdeaCentre 620s-03IKL - Fotka 3/6
   Lenovo IdeaCentre 620s-03IKL - Fotka 4/6
   Lenovo IdeaCentre 620s-03IKL - Fotka 5/6
   Lenovo IdeaCentre 620s-03IKL - Fotka 6/6