MIO MiVue 792 WiFi Pro

Lehká a kompaktní autokamera, Full HD, široký úhel záběru 140°, světelnost f1.8, 3-osým G-senzorem, 2,7“ displej, GPS, funkce detekce radarů, inteligentní systém ADAS.

2 680,-Cena s DPH
2 214,88Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha skladem 1 ks
Výrobce:Mio
Kód:1141198
Typ:předváděcí
Jakost:A
Záruka:
12 měsíců
 • doprava zdarma
 • poslední kus
  Fotografie má ilustrativní charakter.  Výjimečný obraz i za špatných světelných podmínek
  Vysoce kvalitní snímač STARVIS™ CMOS se špičkovým kontrastem, jasnými a bohatými barvami i za špatných světelných podmínek. Citlivost blížící se infračervenému pásmu znamená, že se palubní kamera svými parametry téměř blíží nočnímu vidění.

   

  Jednoduché připojení pomocí WIFI
  Ukládání dat by nemělo být složité. S kamerou MiVue 792 WIFI Pro tomu tak opravdu není: jednoduše nahrajete záznamy přímo do aplikace MiVue prostřednictvím integrované WIFI, abyste si je mohli kdykoli přehrát v telefonu. Jak snadné.

   

  Vytvořena pro zvýšení bezpečnosti
  Upozornění a připomenutí vám pomohou bezpečně dorazit do cíle. Právě z tohoto důvodu je kamera MiVue 792 WIFI Pro vybavena předinstalovanými pokročilými asistenčními systémy pro řidiče (ADAS). Účelem kamery MiVue 792 WIFI Pro je vaše bezpečnost.

   

  Vaše bezpečnost především
  Silniční síť se mění, ale to neznamená, že by vaše zařízení zastarávalo. Kamera MiVue 792 WIFI Pro zahrnuje měsíční aktualizace informací o rychlostních radarech po celou dobu životnosti zařízení.

   

  Stylově malá
  Není žádný důvod, proč by palubní kamera nemohla být stylová. MiVue 792 WIFI Pro je kompaktní, elegantní a odolná: montuje se na čelní sklo, aby vás nijak nerozptylovala, a když ji nepoužíváte, můžete ji uložit do odkládací přihrádky.

  Fotograficky přesné detaily
  S kamerou MiVue 792 WIFI Pro vám nikdy neunikne ani jediný detail. Integrovaná kamera pořizuje záznam s frekvencí 60 snímků za sekundu, takže máte jistotu, že bude zachycen a uložen každý detail vaší jízdy a pomůže vám při ochraně vašich pojistných nároků.

   

  Maximální množství informací díky integrovanému GPS
  Modul GPS je na rozdíl od jiných palubních kamer na trhu celý uložen uvnitř jednotky, takže se nemusí připojovat žádné externí krabičky. V každém záznamu jsou uloženy údaje o souřadnicích a vaše rychlost.

   

  ECO Drive: Pro zelenější jízdy
  Zelené cestování není jen o jízdě venkovskou krajinou. S pomocí integrované funkce ECO Drive budou analyzovány vaše jízdní návyky a budou se vám zobrazovat upozornění, takže dojedete do cíle bez zbytečného zatížení planety.

   

  MIO MiVue 792 WiFi Pro - Fotka 1/4
  MIO MiVue 792 WiFi Pro - Fotka 2/4
  MIO MiVue 792 WiFi Pro - Fotka 3/4
  MIO MiVue 792 WiFi Pro - Fotka 4/4