Toshiba Tecra Z50-A

Intel Core i5 4200U 1.6 GHz, 8 GB, 500 GB HDD, Intel HD Graphics 4400, 15.6 palců 1366 x 768 px, Windows 10 Pro

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Toshiba
Kód:1139536
Typ:repasované
Jakost:B
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   VÍC VIDĚT, VÍC UDĚLAT, VÍC DOSÁHNOUT
   Na mimořádně tenkém a lehkém notebooku Tecra Z50-A můžete víc vidět díky antireflexní 39,6cm (15,6") obrazovce, víc udělat díky výkonným procesorům Intel® Core™ – a víc dosáhnout díky portům plné velikosti. Notebook Z50-A váží méně než 1,8 kg, má čistý design a baterii s dlouhou výdrží, takže s ním můžete efektivně pracovat po celý den. Ať budete předvádět prezentaci nebo vyplňovat tabulky, Tecra Z50-A bude vždy fungovat a reagovat neuvěřitelně rychle. Pomocí volitelné dokovací stanice (prodává se samostatně) můžete k notebooku připojit všechna periferní zařízení. Když k tomu doplníte špičkové technologie zabezpečení a správy, je jasné, že s notebookem Tecra Z50-A toho vždy uvidíte a dosáhnete víc.

    

   STVOŘENÝ PRO MULTITASKING
   Díky nejnovějším procesorům Intel® Core™ (dle konfigurace) má notebook Z50-A potřebný výkon a sílu, kterou potřebujete k souběžnému provádění více úloh. A díky vnitřním vysokorychlostním jednotkám SSD (dle konfigurace) a pevným diskům může Tecra Z50-A nabídnout spoustu úložného prostoru, ještě větší rychlost a kratší odezvu od okamžiku spuštění až do vypnutí. Je to výkon bez kompromisů, takže můžete bez problémů používat všechny své firemní aplikace.


    

   PLNÉ PŘIPOJENÍ
   Notebook Tecra Z50-A je přímo nabitý porty plné velikosti, takže když budete chtít pracovat flexibilněji, nemusíte shánět žádné speciální adaptéry. Díky třem nejnovějším portům USB 3.0 můžete přenášet data do dalších zařízení mnohem rychleji. A díky rozhraní HDMI můžete promítat své prezentace v brilantním vysokém rozlišení. Přes port RGB můžete k notebooku snadno připojovat monitory a displeje. Připojení Gigabit LAN umožňuje rychlý přístup k místní síti. Výsledkem bude vaše vyšší produktivita, ať budete kdekoli. Další rozšíření úložného prostoru umožňuje slot na kartu SD.

    

    

   NAPROSTO SPOLEHLIVÝ
   Vysoce odolný notebook Tecra Z50-A je navržený tak, aby vydržel nároky profesionálního používání a splňoval standardy kvality společnosti Toshiba. Prošel proto přísným testováním HALT (Highly Accelerated Lifestyle Test), které simuluje 3leté používání. Nezávislý německý zkušební ústav TÜV Rheinland® také tento notebook testoval na pád z výšky až 76 cm a jeho klávesnici na odolnost proti polití až 30 ml tekutiny. I když ho tedy nechtěně polijete svým nápojem, budete mít čas potřebný k vypnutí a ochraně dat (dle konfigurace). Díky lehkému, ale pevnému šasi z hořčíkové slitiny je notebook Z50-A velmi odolný, takže můžete počítat s lepší návratností své investice.

    

    

   ZABEZPEČENÍ A SNADNÁ SPRÁVA
   Model Z50-A je určený pro pracovní, firemní použití, a je proto vybavený osvědčenými a vyzkoušenými funkcemi zabezpečení a správy. Patří k nim jednotka SED (Self-Encrypted Drive) a modul TPM (Trusted Platform Module) sloužící k ochraně důležitých dat v místním úložišti. Aktualizaci počítače Z50-A může kdykoli provádět oddělení IT díky technologii Intel Active Management Technology (AMT). Přihlašování k počítači usnadňuje a zabezpečuje standardní čtečka otisků prstů. Péči o vaše data při pádu notebooku má na starosti 3D senzor.

    

    

   PROFESIONÁLNÍ VYLEPŠENÍ VE VŠECH SMĚRECH
   Společnost Toshiba neustále vylepšuje své modely tak, aby splňovaly rostoucí požadavky firemních zákazníků. Proto jsme přidali tiché chlazení a lepší reproduktory, aby byl počítač Z50-A ještě odolnější a uživatelsky příjemnější. Díky větší HD obrazovce a dokonalejší podsvícené klávesnici a také většímu zařízení Accupoint a Touchpad na notebooku všechno nejen líp uvidíte, ale také najdete.

    

    

   SLUČITELNOST ZAŘÍZENÍ
   Tecra Z50-A má mnoho funkcí společných s nejnovější řadou produktů společnosti Toshiba určených pro podnikatelskou sféru. Bude tak zajištěna konzistence v rámci celé vaší organizace – bez ohledu na to, které modely zvolíte. Pomocí běžné dokovací stanice a velkého množství portů tak budete mít jednoduchý přístup ke všem periferiím. Z50-A nabízí kvůli dalšímu pohodlí a flexibilitě také konektivitu bez hardwarového klíče v podobě připojení HDMI, RGB, Gigabit LAN a tří portů USB 3.0. Všechny notebooky společnosti Toshiba mají stejný systémový software, což umožňuje snadné a hromadné přizpůsobení. Standardem je také čtečka otisků prstů, zobrazení „non-CSV“, webová kamera, šasi z hořčíkové slitiny, Accupoint a dokovací konektor.

    

   Parametry a specifikace

   Procesor 
   Intel Core i5 4200U 1.6 GHz Haswell 
   Operační paměť 
   8 GB DDR3 
   Pevný disk 
   500 GB HDD 
   Optická mechanika 
   Grafická karta 
   Intel HD Graphics 4400 
   Displej 
   15.6" LCD HD s rozlišením 1 366 x 768 - matný 
   Operační systém 
   Windows 10 Pro 
   Rozhraní 
   1xUSB 2.0, 3xUSB 3.0, HDMI, VGA, LAN 
   Barva 
   stříbrná 
   B-kategorie
   může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
   Procesor
   Výrobce:Intel
   Modelová řada:Core i5
   Typ:4200U
   Frekvence:1,6 GHz
   Počet jader:2
   Operační paměť
   Celková kapacita:8 GB
   Typ:DDR3
   Pevný disk
   Kapacita HDD:500 GB
   Kapacita SSD: -
   Celková kapacita:500 GB
   Typ:HDD
   Optická mechanika
   Typ:-
   Grafická karta
   Výrobce:Intel
   Modelová řada:HD Graphics
   Typ:4400
   Vlastní paměť: -
   Druh:sdílená
   Displej
   Úhlopříčka:15,6 palců
   Rozlišení:1366 x 768  px
   Povrch:m
   Dotykový:Ne
   Operační systém
   Výrobce:Microsoft
   Název:Windows 10 Pro
   Rozhraní
   USB 2.0:1
   USB 3.0:3
   USB 3.1 Type-C: -
   Thunderbolt: -
   Thunderbolt 3: -
   MiniDisplayPort: -
   DisplayPort: -
   HDMI:1
   DVI: -
   VGA:1
   COM: -
   RJ45:1
   Barva
   Barva:stříbrná