Mio Spirit 7670 LM

Navigace s mapou 44 států Evropě, 5" dotykový displej, funkce: Přehrávač médií, Handsfree, chytrá navigace IQ Routes a LearnMe Pro, Blízko mne, Najdi

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Mio
Kód:1136313
Typ:předváděcí
Jakost:A
Záruka:
12 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   MIO Spirit 7670 LM
   Navigace Spirit 7670 LM obsahuje doživotní aktualizace map a tak už se nikdy nebudete muset starat o nové mapy nebo změny v silniční síti. Zavede vás novými silnicemi i na nové adresy bez zaváhání. Přináší nový standard v pohodlnosti plánování tras a navigace. Navigace Mio Spirit 7670 LM je vybavena všemi prvky, které jsou na cestách nezbytné. Je vybavena pokročilými technologiemi plánování trasy, které vždy vyberou tu nejlepší trasu, a funkcí „Parkovací asistent“, která poskytuje velkou výhodu při hledání parkovišť.

   Parkovací asistent
   Navigace Mio byla navržena tak, aby umožňovala ještě snazší nalezení parkovacích míst. Nová funkce „Parkovací asistent“ automaticky zobrazuje seznam parkovišť, když se přiblížíte do vzdálenosti 1 km od cíle. Nemusíte tak hledat místo pro parkování.

   AV-in port
   Navigace má integrovaný AV vstup pro připojení DVD přehrávače či couvací kamery, která vysílá video zadního pohledu a zabraňuje tak možné nehodě či kolizi při couvání.   Plánovač výletů a režim chůze
   Spirit 7670 LM přichází s výkonným plánovačem výletů autem, který Vám umožní plánovat výlety z pohodlí domova prostřednictvím počítače a „MioMore Desktop“. Výlet si můžete také naplánovat přímo na přístroji, kde je možné nastavit více bodů na trase, jejich prioritu pro optimalizaci trasy a máte navíc možnost využít i náhledu trasy s její simulací. Funguje však brilantně nejen v automobilu, ale i mimo něj. Díky režimu chůze s 2D mapou se můžete procházet po městech a užívat si památek. Můžete také objevovat nová místa nepřístupná pro automobily. Teď můžete skutečně objevovat víc.   SmartRoutes (IQ Routes + LearnMe Pro)
   Navigace Spirit 7670 LM je vybavena technologií SmartRoutes™, která využívá informace získané od milionů řidičů za účelem vypočítání co nejlepší trasy. Vždy tak naleznete lepší trasu a dojedete do cíle rychlejším a efektivnějším způsobem.