Lenovo Thinkcentre M93 10A4 Tiny

Intel Pentium G3220T 2.6 GHz, 4 GB, 500 GB HDD, Intel HD Graphics, Windows 7 Professional

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Lenovo
Kód:1133434
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   NEJMODERNĚJŠÍ POČÍTAČE PRO VELKÉ PODNIKY
   Prostorově úsporný počítač ThinkCentre M93 / M93p Tiny podporuje produktivitu a je skvělým výběrem pro velké organizace, které potřebují maximální spolehlivost, výkon a zabezpečení dat. Model M93p se může pochlubit technologií Intel® vPro ™ pro efektivní správu na úrovni podniku.

   Tiny
   Naše stolní počítače v provedení Tiny jsou prvními stolními počítači na trhu s objemem skříně 1 l. S různými možnostmi uchycení včetně podpory standardního držáku VESA jsou stolní počítače Tiny vhodné pro téměř jakékoliv prostory a nabízí vysoký výkon, na který se můžete ve vaší firmě spolehnout.

   Stabilita platformy
   Stolní počítač M93/M93p nabízí 15měsíční stabilitu platformy. Po dobu této doby se neprovádí žádné hardwarové změny, které by mohly ovlivnit předinstalovaný softwarový obraz. Stabilita obrazu pro dlouhodobé použití pomáhá snižovat náklady spojené s přechodem na nové počítače, testy a školeními.

   Podpora více monitorů
   Maximalizujte produktivitu s podporou nezávislých displejů pro tři monitory (podpora čtyřech monitorů je k dispozici v režimu Mozaika na vybraných modelech). Větší pracovní plocha a jednodušší přechod mezi aplikacemi na vícero displejích pomáhají snižovat počet chyb a zlepšují produktivitu. (Vyžaduje se volitelný druhý konektor DisplayPort.)

   Vysoké zabezpečení a snadná správa
   Stolní počítače M93/M93p nabízejí jedny z nejlepších nástrojů k zabezpečení v odvětví, počítaje vypínání portů USB s cílem zabránit odcizení údajů a síťovým bezpečnostním rizikům při neoprávněném používaní úložných zařízení. Modul Trusted Platform Module (TPM) šifruje údaje a důležité informace, jako jsou hesla a digitální certifikáty, další bezpečnostní aplikace, elektronické protokoly a online komunikace. Stolní počítač M92/M92p navíc obsahuje spínač přítomnosti krytu, který upozorňuje na neoprávněné vniknutí.

   Intel® vPro™ a Active Management Technology
   Počítač M93p nabízí technologii Intel® vPro™ s podporou Active Management Technology (AMT) 9.0 ke zjednodušení správy podnikových počítačů a k úspoře nákladů.

   SuperSpeed USB 3.0
   Nabízí až 10x větší přenosovou rychlost a umožňuje tak bleskové kopírování velkých multimediálních souborů a bezproblémové připojení periferních audio a video zařízení. Navíc je zpětně kompatibilní se zařízeními podporujícími rozhraní USB 2.0

   Možnost rozšíření bez použití nářadí
   Modernizace zařízení je pro IT personál díky pohodlnému přístupu k hardwaru bez potřeby použití nářadí hračkou. Je to mimořádně výhodné hlavě když se modernizuje více počítačů.

   Inovativní systém chlazení
   Technologie Intelligent Cooling Engine (ICE) 3,0 poskytuje perfektní rovnováhu mezi chlazením a tichým provozem, které zaručují dlouhou životnost počítače. Vyberte režim z dvojice optimalizovaných nastavení, které nejlépe odpovídá vašemu pracovnímu prostředí a upřednostněte tak teplotu nebo hlučnost. Kromě toho technologie ICE 3.0 umožňuje práci při vyšších teplotách a monitorování systému pomocí teplotních upozornění, které zabraňují přehřátí. Spravujte technologii ICE s nástrojem PC Cloud Manager 2.0.

   Parametry a specifikace

   Procesor 
   Intel Pentium G3220T 2.6 GHz Haswell 
   Operační paměť 
   4 GB DDR3 
   Pevný disk 
   500 GB HDD 
   Optická mechanika 
   Grafická karta 
   Intel HD Graphics 
   Operační systém 
   Windows 7 Professional 
   Rozhraní 
   5xUSB 3.0,DisplayPort, VGA, LAN 
   Výbava 
   bez výbavy 
   Velikost 
   Mini Tower 
   Procesor
   Výrobce:Intel
   Modelová řada:Pentium
   Typ:G3220T
   Frekvence:2,6 GHz
   Počet jader:2
   Operační paměť
   Celková kapacita:4 GB
   Typ:DDR3
   Pevný disk
   Kapacita HDD:500 GB
   Kapacita SSD: -
   Celková kapacita:500 GB
   Typ:HDD
   Optická mechanika
   Typ:-
   Grafická karta
   Výrobce:Intel
   Modelová řada:HD Graphics
   Typ: -
   Vlastní paměť: -
   Druh:sdílená
   Operační systém
   Výrobce:Microsoft
   Název:Windows 7 Professional
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0:5
   USB 3.1 Type-C: -
   MiniDisplayPort: -
   DisplayPort:1
   HDMI: -
   DVI: -
   VGA:1
   COM: -
   RJ45:1
   Výbava
   Čtečka paměťových karet:Ne
   Tuner:Ne
   Webkamera:Ne
   Wifi:Ne
   Velikost
   Velikost:Mini Tower