24" LCD Acer B243HL White

24 palců 1920 x 1080 px

1 180,-Cena s DPH
975,21Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobce:Acer
Kód:1130433
Typ:repasované
Jakost:B
Záruka:
24 měsíců
 • B-kategorie
 • poslední kus
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Plasty kolem LCD vykazují mírně žlutý nádech  Prostorný displej
  B243HL je výkonný profesionální displej, který definuje měřítka pro solidní ergonomii, možnosti připojení a univerzální produktivitu. Nabízí pro kancelářské využití dokonalé spojení digitálního obrazu ve vysokém rozlišení, pohodlí a vybavení mnoha funkcemi. Tento neobyčejně kvalitní širokoúhlý displej s optimálním počtem pixelů na palec zobrazí ve vyšší kvalitě větší množství dat či videoobsah a vyznačuje se pohodlným ovládáním a celkově vyšší užitnou hodnotu na palec. Je navržený pro úsporný provoz a lze ho jednoduše umístit do jakéhokoli kancelářského prostředí díky dlouhému připojovacímu kabelu, flexibilnímu nastavení výšky a možnosti otočení displeje na výšku. Profesionální displej nabízí technické a konstrukční řešení, která jsou potřebná pro multitasking, přesné podání snímků, flexibilní ergonomií a nízkou spotřebu energie.

   

  Odolný a spolehlivý displej
  Solidní a robustní monitor přispívá k optimálnímu využití pracoviště: tenký profil, možnost výškového nastavení až o 110 mm a otočení až o 35° zaručují pohodlí a přizpůsobení polohy displeje při prohlížení ve velkém rozsahu.

  Výkon a vysoká kvalita
  Monitor je vybaven nejmodernějšími technologiemi, jako např. kontrastním poměrem 80000:1 a nulovým počtem slepých pixelů zaručujícím vysokou kvalitu obrazu.

  Energeticky úsporné a ekologické
  Skutečný vypínač zajišťuje nulovou spotřebu energie ve vypnutém stavu. Podle provedených testů splňují tyto displeje standardy Energystar 4.0 nízké spotřeby energie v režimech zapnutí/vypnutí a "spánek".

  Vícefunkční vybavení a multitasking
  Na velkém displeji s úhlopříčkou 61 cm (24") umožňuje aplikace Acer Gridvista současně pracovat až se šesti aplikacemi.

  Acer eDisplay
  B243HL je dodáván se systémem eDisplay, který je určen pro intuitivní ovládání kalibrace barev a nastavení displeje v širokém rozsahu. Jednoduchá volba funkcí a nastavení, které lze provést rovněž funkcemi zobrazenými na displeji, umožňují optimálně přizpůsobit zobrazení zvoleným pracovním režimům.

  Acer eColor Management
  Snadná správa a přesné nastavení parametrů barev displeje zaručuje přesné a dokonalé podání detailů při práci se specializovanými CAD a lékařskými aplikacemi.

  Parametry a specifikace

  Displej 
  24" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 
  Rozhraní 
  DVI, VGA 
  Barva 
  bílá 
  B-kategorie
  může obsahovat drobné kosmetické vady nebo částečná funkční omezení
  Displej
  Úhlopříčka:24 palců
  Rozlišení:1920 x 1080  px
  Dotykový:Ne
  Rozhraní
  USB 2.0: -
  USB 3.0: -
  DisplayPort: -
  HDMI: -
  DVI:1
  VGA:1
  Barva
  Barva:bílá