24" LCD Acer B243HL White

24 palců 1920 x 1080 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Acer
Kód:1130399
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.

   Plasty kolem LCD vykazují mírně žlutý nádech   Prostorný displej
   B243HL je výkonný profesionální displej, který definuje měřítka pro solidní ergonomii, možnosti připojení a univerzální produktivitu. Nabízí pro kancelářské využití dokonalé spojení digitálního obrazu ve vysokém rozlišení, pohodlí a vybavení mnoha funkcemi. Tento neobyčejně kvalitní širokoúhlý displej s optimálním počtem pixelů na palec zobrazí ve vyšší kvalitě větší množství dat či videoobsah a vyznačuje se pohodlným ovládáním a celkově vyšší užitnou hodnotu na palec. Je navržený pro úsporný provoz a lze ho jednoduše umístit do jakéhokoli kancelářského prostředí díky dlouhému připojovacímu kabelu, flexibilnímu nastavení výšky a možnosti otočení displeje na výšku. Profesionální displej nabízí technické a konstrukční řešení, která jsou potřebná pro multitasking, přesné podání snímků, flexibilní ergonomií a nízkou spotřebu energie.

    

   Odolný a spolehlivý displej
   Solidní a robustní monitor přispívá k optimálnímu využití pracoviště: tenký profil, možnost výškového nastavení až o 110 mm a otočení až o 35° zaručují pohodlí a přizpůsobení polohy displeje při prohlížení ve velkém rozsahu.

   Výkon a vysoká kvalita
   Monitor je vybaven nejmodernějšími technologiemi, jako např. kontrastním poměrem 80000:1 a nulovým počtem slepých pixelů zaručujícím vysokou kvalitu obrazu.

   Energeticky úsporné a ekologické
   Skutečný vypínač zajišťuje nulovou spotřebu energie ve vypnutém stavu. Podle provedených testů splňují tyto displeje standardy Energystar 4.0 nízké spotřeby energie v režimech zapnutí/vypnutí a "spánek".

   Vícefunkční vybavení a multitasking
   Na velkém displeji s úhlopříčkou 61 cm (24") umožňuje aplikace Acer Gridvista současně pracovat až se šesti aplikacemi.

   Acer eDisplay
   B243HL je dodáván se systémem eDisplay, který je určen pro intuitivní ovládání kalibrace barev a nastavení displeje v širokém rozsahu. Jednoduchá volba funkcí a nastavení, které lze provést rovněž funkcemi zobrazenými na displeji, umožňují optimálně přizpůsobit zobrazení zvoleným pracovním režimům.

   Acer eColor Management
   Snadná správa a přesné nastavení parametrů barev displeje zaručuje přesné a dokonalé podání detailů při práci se specializovanými CAD a lékařskými aplikacemi.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   24" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 
   Rozhraní 
   DVI, VGA 
   Barva 
   bílá 
   Displej
   Úhlopříčka:24 palců
   Rozlišení:1920 x 1080  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0: -
   DisplayPort: -
   HDMI: -
   DVI:1
   VGA:1
   Barva
   Barva:bílá