Apple Watch 42mm Series 2 Nike+ Space Gray - M/L

Apple Watch Series 2 Nike+ nabízí výrazné vylepšení stávající funkcí, nové možnosti a sportovní design. Velikost náramku M/L.

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Apple
Kód:1127876
Typ:repasované
Jakost:B
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Apple Watch Nike+
   Běžci, zpozorněte. Edice Apple Watch Nike + vznikla ve spolupráci dvou špičkových značek, a výsledkem jsou hodinky, které vám budou dělat spolehlivého partnera při každém běhu. Všechna data se ukládají do přehledné aplikace Nike+ Run Club, kterou pohodlně spustíte přímo z exkluzivního ciferníku s ukazatelem času v ikonické barvě Volt od Nike. Hodinky vás pobízejí k aktivitě, motivovat vás bude i sdílená aktivita přátel. Apple Watch Nike+ nabízejí exkluzivní sportovní řemínek Nike – lehký, voděodolný a pružný.

    

   Nahradí i sportovní hodinky, disponují však mnohem kvalitnějším designem
   Apple Watch Series 2 jsou lepší ve všech směrech. Už jen zabudovaná GPS poskytne zcela nové možnosti používání. Chcete si jít zaběhat? Žádný problém a iPhone klidně nechte odpočívat doma na nabíječce. Navíc díky přesnému snímání tepové frekvence budete trénovat jako profesionál. Místo běhání raději plavete? Hodinky jsou nově voděodolné dle stupně 50M, což znamená, že se dají používat při aktivitách u hladiny. Například právě při plavání v bazénu nebo moři. Neměly by se ale používat při přístrojovém potápění, vodním lyžování a jiných aktivitách, při kterých se dostanou do kontaktu s rychle se pohybující vodou nebo do větších hloubek.   Aktivity
   Veškerá vaše každodenní aktivita se započítává do efektních kroužků Stání, Pohyb a Cvičení. Nastavte si konkrétní cíle a udělejte výrazný krok ke zlepšení svého zdraví.

   Cvičení
   Samotný naplněný kroužek by vám jako výsledek běžeckého tréninku nestačil. Právě proto lze snadno zobrazit detailní výsledky konkrétní aktivity.

   Tep srdce
   Přesný snímač tepové frekvence na zadní straně hodinek se postará o měření této důležité veličiny. Vše si pak podrobně prohlédnete ze svého iPhonu.   Apple Watch Series 2, ideální hlídač vašeho zdraví
   Stres a nevhodná skladba jídla mohou vést ke zdravotním problémům. Apple Watch Series 2 jsou bezvadným řešením, protože pomocí zdravotních aplikací umí hlídat čas na odpočinek, sledovat pitný režim nebo kalorie. Všechna data se pak pěkně pohromadě objeví v aplikaci Zdraví na vašem iPhonu.

   Zprávy
   Jemným zavibrováním se dozvíte o každé příchozí zprávě. Jednoduše lze rovnou reagovat.

   Volání
   Kvůli vyřízení akutního hovoru již vůbec nemusíte vytahovat iPhone z kapsy nebo pouzdra.

   Kalendář
   Jedním pohybem přijmete pozvánku na schůzku nebo si prohlédnete plánované události.

       Hodinky v roli asistentky
   Další porce aplikací pak pohodlně obslouží všechny komunikační kanály. Díky novému dvoujádrovému procesoru a výkonnější grafice jsou aplikace rychlejší a animace plynulejší. Vaše oblíbené aplikace se ve watchOS 3 otevírají hned a mají vždy aktuální informace. Aktuální data z aplikací, které vás zajímají nejvíc, si lze dát rovnou na plně přizpůsobitelný ciferník.   Sportovní řemínek Nike
   Sportovní řemínek z vysoce funkčního fluoroelastomeru je odolný a dostatečně pevný, ale přitom překvapivě jemný. Příjemně se ovine kolem zápěstí a pevně drží na svém místě. Navíc ho odlehčují a odvětrávají tři řady vlisovaných otvorů.

   Obsah balení:

   • Apple Watch 2
   • Magnetický nabíjecí kabel (2 m)
   • Řemínek velikosti M/L

    

   Parametry a specifikace

   Barva 
   šedá 
   Provedení 
   hodinky 
   Materiál 
   Hliník 
   B-kategorie
   může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení
   Barva
   Barva:šedá
   Provedení
   Provedení:hodinky
   Materiál
   Materiál:Hliník