Lenovo ThinkPad X1 Tablet (3rd gen.)

Intel Core i7 8650U 1.9 GHz, 16384 MB, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics 620, 13 palců 3200 x 2000 px, Windows 10 Pro

39 850,-Cena s DPH
32 933,88Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad skladem 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobce:Lenovo
Kód:1126249
Typ:předváděcí
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zdarma
 • poslední kus
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Tablet. Notebook. Plátno. Vy rozhodněte.
  ThinkPad X1 Tablet je přetvořen od základu a nabízí vám výkon, produktivitu a přenosnost v prvotřídním odnímatelném zařízení 2v1, které je ideální pro vaše podnikání. Od velkého bezrámečkového displeje - nyní 13“ - k odolnému zabezpečení hardwaru až po ovládání hlasem pro rychlé zapnutí zařízení je X1 Tablet perfektní řešení pro profesionály na cestách.

  Sen každého IT administrátora
  ThinkPad X1 Tablet má dva porty Intel® Thunderbolt™, které umožňují rychlý přenos dat i všestranný video výstup. Přihlašovací údaje jsou v ještě větším bezpečí díky Windows Hello, integrované s volitelnou infračervenou kamerou (dle konfigurace) a čtečkou otisku prstu (dle konfigurace). SSD i baterie jsou Field Serviceable, což znamená, že je lze snadno vyměnit, takže nemusíte zařízení posílat.

  Lehké šasi, vysoký výkon
  S oslňujícím 13" 3K displejem váží ThinkPad X1 Tablet méně než 900g. Tento přepracovaný model 2v1 obsahuje nový designový stojánek a nabídne tak dva pohodlné úhly pro psaní. Dokonce i s připojenou klávesnicí váží méně než 1,3 kg a je 8,9 mm tenký. S více než 9,5hodinovou výdrží baterie (dle konfigurace, stavu baterie a využití zařízení) získáte zařízení, které je perfektní pro cestování a práci mimo kancelář. Stejně jako u telefonu, připojení LTE-A (dle konfigurace) zajišťuje, že zůstanete připojeni, ať už jste v dosahu WiFi či nikoliv.

  Skvělá výdrž. A ještě víc.
  Stejně jako všechna zařízení ThinkPad, i X1 Tablet Lenovo testuje dle 12 armádních norem a provádí více než 200 kontrol kvality, které zajišťují funkčnost těchto produktů i v extrémních podmínkách. Díky tomu se můžete spolehnout, že zařízení 2v1 zvládnou všechny překážky, které vám život postaví do cesty – od arktické divočiny přes pouštní písečné bouře, od stavu bez tíže až po potřísnění tekutinou a pády. Ale pokud potřebujete další ochranu, Gorilla® Glass zajišťuje, že se váš displej nerozbije.

  Popusťte uzdu kreativitě
  X1 Tablet je kompatibilní s Lenovo Active Pen (nemusí být souačástí balení). Kreslete. Podepisujte dokumenty. Dělejte si poznámky. A nemusíte se bát, že vám dojde inkoust. Do toho. Pro vaši představivost neexistují limity.

  Je to ještě lepší
  Třetí generace X1 Tablet disponuje designem a vylepšeními, které pomohou pozvednout vaši produktivitu. Maximalizujte výdrž baterie díky modernímu pohotovostnímu režimu, který vám umožní konfigurovat režim používání s nízkou spotřebou. Pak probuďte systém ještě rychleji pomocí hlasu nebo otisku prstu. Zůstaňte vždy připojeni, protože při volbě LTE-A (dle konfigurace) můžete snadno přepínat mezi WiFi a mobilním širokopásmovým připojením. Navíc se zařízení nepřehřeje díky inteligentnímu chlazení, které umožňuje monitorovat a řídit stav procesoru a teplotu systému, čímž se optimalizuje výdrž baterie a chlazení.

  Zapomeňte na heslo!
  Tablet ThinkPad X1 obsahuje robustní bezpečnostní funkce, takže se nemusíte obávat o ochranu vašich informací. Přihlaste se snadno a rychle dotykem prstu nebo pomocí tváře díky infračervené kameře (dle konfigurace) a funkci Windows Hello. Další vylepšení zabezpečení udržuje vaše zařízení a data v bezpečí. Trusted Platform Module (dTPM) šifruje vaše informace.

  Vylepšete zabezpečení
  Navíc tento ThinkPad disponuje podporou autentizace FIDO. Fast Identity Online neboli FIDO umožňuje vylepšenou autentizaci, která chrání vaše informace o přístupu ve třech vrstvách zabezpečení. Ověřování FIDO se týká vašich přihlašovacích údajů online, když se přihlašujete na webové stránky jako je Facebook nebo Google, nebo provádíte platby přes PayPal, Visa atd. Toto globální řešení vytváří lepší zabezpečení služeb online, snižuje náklady organizací a je jednodušší a bezpečnější pro uživatele.

  Thunderbolt™ 3
  X1 Tablet disponuje technologií Intel® Thunderbolt™ 3, která přináší rychlý přenos z Thunderbolt do USB-C s rychlostí až 40 Gb/s. Připojte kabel od vašeho portu USB-C do zařízení s podporou Thunderbolt™ 3 a získejte tak čtyřnásobně rychlejší přenos dat a dvojnásobnou šířku pásma videa oproti jakémukoliv jinému typu portu a zároveň zařízení nabíjejte. Takže získáte Thunderbolt, USB-C a DisplayPort v jednom zařízení.

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Core i7 8650U 1.9 GHz Kaby Lake R 
  Operační paměť 
  16384 MB DDR3 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel UHD Graphics 620 
  Displej 
  13" LCD QHD+ s rozlišením 3200 x 2000 - lesklý- dotykový 
  Operační systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhraní 
  2x Thunderbolt 3 
  Výbava 
  Webkamera, čtečka otisků prstů, WiFi, 3G modem, čtečka karet 
  Konvertibilita 
  Oddělitelný 
  Barva 
  černá 
  Procesor
  Výrobce:Intel
  Modelová řada:Core i7
  Typ:8650U
  Frekvence:1,9 GHz
  Počet jader:4
  Operační paměť
  Celková kapacita:16 384 MB
  Typ:DDR3
  Pevný disk
  Kapacita HDD: -
  Kapacita SSD:512 GB
  Celková kapacita:512 GB
  Typ:SSD
  Optická mechanika
  Typ:-
  Grafická karta
  Výrobce:Intel
  Modelová řada:UHD Graphics
  Typ:620
  Vlastní paměť: -
  Druh:sdílená
  Displej
  Úhlopříčka:13 palců
  Rozlišení:3200 x 2000  px
  Povrch:lesklý
  Dotykový:Ano
  Operační systém
  Výrobce:Microsoft
  Název:Windows 10 Pro
  Rozhraní
  USB 2.0: -
  USB 3.0: -
  USB 3.1 Type-C: -
  Thunderbolt: -
  Thunderbolt 3:2
  MiniDisplayPort: -
  DisplayPort: -
  HDMI: -
  DVI: -
  VGA: -
  COM: -
  RJ45: -
  Výbava
  Čtečka otisků prstů:Ano
  Čtečka paměťových karet:Ano
  3G modem:Ano
  Numerická klávesnice:Ne
  Webkamera:Ano
  Wifi:Ano
  Konvertibilita
  Konvertibilita:Oddělitelný
  Barva
  Barva:černá