nVidia Quadro 4000 2GB GDDR5

Profesionální grafické řešení pro výkonné pracovní stanice, 256 CUDA paralelních procesorů, 2 GB GDDR5 pamětí, 256bitová sběrnice.

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:nVidia
Kód:1123070
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.

   V současnosti se setkáváme s další generací karet, které využívají obecné stínovací algoritmy. Představujeme tak novou řadu profesionálních grafických karet - nVidia Quadro 4000, která je založená na technologii Fermi. Umožňuje až 5x rychlejší výstup na grafické úrovni a 8x rychlejší výstup na simulační úrovni (GPGPU aplikace) ve srovnání s jinými grafickými procesory.

   Jednoslotová karta NVIDIA Quadro 4000 je vybavena celkem 2 GB pamětí GDDR5, která disponuje širokou 256bitovou paměťovou sběrnicí. Jedná se o výkonnou grafickou kartu určenou zejména pro výkonné pracovní stanice a vysoký výkon v grafických programech, kde je třeba vysokého rozlišení, a v CAD nebo DCC (Digital Content Creation) aplikacích. Karta pro svůj vysoký stabilní výkon v profesionálních aplikacích je certifikována mj. pro Autodesk Architectural Desktop, AutoCAD, Inventor, Alias Maya, MOTIONBUILDER, 3ds Max, Adobe Premiere, After Effects, Macromedia Suite, Pinnacle Studio, Paradigm GEO a mnoho dalších.

   Karta podporuje mnoho nejnovějších technologií od NVIDIE pro profesionální trh. Kartu lze zařadit do nVidia SLI Mosaic Modu pro získání co nejvyššího rozlišení. Pro náročné výpočty je též možné využít hned 256 CUDA paralelních procesorů a nechybí ani podpora všech dnešních grafických nadstaveb. Jmenovitě se jedná o OpenGL 4.0, DirectX 11 a Shader Model 5.0. Tato karta je určena pro rozhraní PCI-E Express x16 2.0 (samozřejmě byla zachována zpětná kompatibilita se starší verzí 1.1).

   Pro připojení k monitorům jsou k dispozici tři digitální konektory - DVI-I a 2x DP (analogový VGA přes redukci). Na grafické výstupy lze díky technologii nView od NVIDIE připojit jakoukoliv kombinaci LCD monitoru, klasického VGA monitoru nebo DVI displeje (druhý displej může zobrazovat totéž co první nebo i zcela samostatnou pracovní plochu).

   Parametry a specifikace

   Grafická karta 
   nVidia Quadro 4000 2048 MB 
   Grafická karta
   Výrobce:nVidia
   Modelová řada:Quadro
   Typ:4000
   Vlastní paměť:2 048 MB
   Druh:dedikovaná