22" LCD BenQ G2222HDL

23 palců 1920 x 1080 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Benq
Kód:1122722
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Elegantní monitor s Full HD rozlišením a moderním LED podsvícením je vhodný pro domácí i kancelářské využití. Díky svému rozlišení se hodí především pro sledování filmů a hraní her, samozřejmě je ale možné použití i pro práci, nebo například prohlížení internetu.

   Nízká odezva pouhých 5 ms Vám zaručuje netrhaný obraz i při hraní velmi rychlých akčních her, obrovský dynamický kontrast Vám zajistí krásné detaily při sledování filmů i například při prohlížení fotografií. Pro usnadnění používání pro Vás výrobce připravil senseye technologii, stačí jen zvolit požadovaný mód (Standard, Movie, Game, Photo, sRGB, ECO), není tedy třeba hrát si s nastavením tohoto chytrého displeje.

   Vzhledem k velikosti 22 palců a takto vysokému rozlišení je obraz krásně jemný, díky tomu vypadají náročné moderní hry krásně i bez zapnutého vyhlazování. Navíc použití LED podsvícení zajišťuje nejen krásný obraz, ale jako velmi příjemný bonus má tento displej velmi nízkou spotřebu. Maximální spotřeba 28 W je u Full HD displeje naprosto neuvěřitelná.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   23" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 
   Rozhraní 
   DVI, VGA 
   Barva 
   černá 
   Displej
   Úhlopříčka:23 palců
   Rozlišení:1920 x 1080  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0: -
   DisplayPort: -
   HDMI: -
   DVI:1
   VGA:1
   Barva
   Barva:černá