23.6" LCD Samsung S24E390HL

23.6 palců 1920 x 1080 px

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Samsung
Kód:1122707
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.

   Definujte svůj prostor stylovým novým designem zvýrazněný štíhlým rámečkem a jemným modrým světlem

   • Nový tenký Touch of color: S krásným novým poloprůhledným modrým povrchem technologie Touch of color od Samsungu optimalizuje váš životní prostor a zcela ho odlišuje.
   • Tenký úzký rámeček: rámečky na všech čtyřech stranách jsou velmi tenké, zejména ten, který běží podél spodní strany. Nejenže poskytuje čistý a moderní vzhled, ale přirozeně přitahuje vaše oči k obrazovce.
   • Stojan ve tvaru písmene T: Špetka barvy pro stojan ve tvaru písmene T doplňuje minimalistické zpracování.   Vynikající kvalita obrazu pro optimální zážitek ze sledování

   • Širokoúhlý zorný úhel: Zajišťuje horizontální i vertikální pozorovací úhel 178 ° pro optimální a pohodlný zážitek z jakéhokoli úhlu.
   • FHD: Poskytuje čistou a ostrou kvalitu obrazu v rozlišení 1920x1080.   Nenáročný na oči pro pohodlnější zážitek ze sledování

   • Eye Saver Mode: Na rozdíl od jiných barev emitovaných z obrazovek mají vlnové délky modrého světla stimulující účinek na sítnici, což způsobuje únavu očí. Režim Eye Saver (Úspora očí) optimalizuje pohodlí při sledování tím, že pomocí tlačítka jednoduše snížíte emise modrého světla.
   • Flicker Free: Technologie snižuje blikání obrazovky pro pohodlnější sledování.   Vychutnejte si plynulý obraz i během rychle se pohybujících scén
   Skutečně rychlá doba odezvy 4ms vám umožní vidět i nejrychlejší pohyb na obrazovce jasně a plynule s menším rozmazáním pohybu, posouváním a stínováním.

    

   Zvyšte kvalitu obrazu
   Magic Upscale zlepšuje rozlišení většiny snímků a videa s nižší kvalitou, takže si můžete vychutnat vyšší kvalitu bez ohledu na původní zdroj.

   Parametry a specifikace

   Displej 
   23.6" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 
   Rozhraní 
   HDMI, VGA 
   Barva 
   černá 
   Displej
   Úhlopříčka:23,6 palců
   Rozlišení:1920 x 1080  px
   Dotykový:Ne
   Rozhraní
   USB 2.0: -
   USB 3.0: -
   DisplayPort: -
   HDMI:1
   DVI: -
   VGA:1
   Barva
   Barva:černá