23.6" LCD Samsung S24E390HL

23.6 palců 1920 x 1080 px

2 240,-Cena s DPH
1 851,24Cena bez DPH
Dostupnost
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc skladem 1 ks
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Výrobce:Samsung
Kód:1122707
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
 • poslední kus
  Fotografie má ilustrativní charakter.

  Definujte svůj prostor stylovým novým designem zvýrazněný štíhlým rámečkem a jemným modrým světlem

  • Nový tenký Touch of color: S krásným novým poloprůhledným modrým povrchem technologie Touch of color od Samsungu optimalizuje váš životní prostor a zcela ho odlišuje.
  • Tenký úzký rámeček: rámečky na všech čtyřech stranách jsou velmi tenké, zejména ten, který běží podél spodní strany. Nejenže poskytuje čistý a moderní vzhled, ale přirozeně přitahuje vaše oči k obrazovce.
  • Stojan ve tvaru písmene T: Špetka barvy pro stojan ve tvaru písmene T doplňuje minimalistické zpracování.  Vynikající kvalita obrazu pro optimální zážitek ze sledování

  • Širokoúhlý zorný úhel: Zajišťuje horizontální i vertikální pozorovací úhel 178 ° pro optimální a pohodlný zážitek z jakéhokoli úhlu.
  • FHD: Poskytuje čistou a ostrou kvalitu obrazu v rozlišení 1920x1080.  Nenáročný na oči pro pohodlnější zážitek ze sledování

  • Eye Saver Mode: Na rozdíl od jiných barev emitovaných z obrazovek mají vlnové délky modrého světla stimulující účinek na sítnici, což způsobuje únavu očí. Režim Eye Saver (Úspora očí) optimalizuje pohodlí při sledování tím, že pomocí tlačítka jednoduše snížíte emise modrého světla.
  • Flicker Free: Technologie snižuje blikání obrazovky pro pohodlnější sledování.  Vychutnejte si plynulý obraz i během rychle se pohybujících scén
  Skutečně rychlá doba odezvy 4ms vám umožní vidět i nejrychlejší pohyb na obrazovce jasně a plynule s menším rozmazáním pohybu, posouváním a stínováním.

   

  Zvyšte kvalitu obrazu
  Magic Upscale zlepšuje rozlišení většiny snímků a videa s nižší kvalitou, takže si můžete vychutnat vyšší kvalitu bez ohledu na původní zdroj.

  Parametry a specifikace

  Displej 
  23.6" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 
  Rozhraní 
  HDMI, VGA 
  Barva 
  černá 
  Displej
  Úhlopříčka:23,6 palců
  Rozlišení:1920 x 1080  px
  Dotykový:Ne
  Rozhraní
  USB 2.0: -
  USB 3.0: -
  DisplayPort: -
  HDMI:1
  DVI: -
  VGA:1
  Barva
  Barva:černá