Dell Latitude 14 Rugged 5405

Intel Core i5 4310U 2.0 GHz, 16 GB, 120 GB SSD, DVD-RW, Intel HD Graphics 4400, 14 palců 1366 x 768 px, Windows 10 Pro

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Dell
Kód:1122645
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Pracuje stejně tvrdě jako vy sami
   14palcový notebook navržený tak, aby odolal nárazům, pádům i vibracím. Díky řízení teploty QuadCool™ pracuje spolehlivě i při extrémních teplotách.   Odolnost, na kterou se můžete spolehnout

   Nově navržen od základů: Vysoce odolný notebook Latitude 14 Rugged vám díky nejvyšší odolnosti ve své třídě, prověřenému zabezpečení a správě třídy enterprise-class a technologii Intel® umožní posunout hranice a pracovat v jakkoli náročném prostředí.

   Udělejte dojem: Díky ultra-polymerové konstrukci odolné proti nárazu a šasi z odolné hořčíkové slitiny s komponenty navrženými pro práci v náročném prostředí vypůjčenými z naší vlajkové lodi Rugged Extreme se můžete spolehnout, že tyto notebooky odolají nárazům, pádům i vibracím.

   Dovnitř se dostane pouze vaše práce: Všechny vstupní body jsou uzavřeny mechanickými dvířky s ochranou s hodnocením IP-52, která je nejlepší ve své třídě a notebook spolehlivě ochrání proti prachu a vodě. Klávesnice podsvícená několika barvami RGB je zcela utěsněná a odolná proti vodě.

   Pracujte i v horku: S vysokými teplotami si notebook Latitude 14 Rugged hravě poradí. Je vyroben tak, aby vydržel extrémní teploty, díky řízení teploty QuadCool™.   Udělejte více než jen práci. Dodejte.

   Jasně čitelný displej: Můžete se snadno soustředit na obrazovku, i když slunce žhne. Prostorný 14palcový širokoúhlý displej čitelný v exteriéru snižuje odlesky a odrazy bez negativního vlivu na výdrž baterie.

   Pracujte celou noc: Plně utěsněnou, přizpůsobitelnou klávesnici podsvícenou několika barvami RGB můžete nastavit tak, že bezproblémově zapadne do vašeho prostředí, a optimalizovat ji pro slabé osvětlení. Klávesy zůstanou viditelné, ale nebudou rušit.

   Buďte v kontaktu: Volitelný rezistivní dotykový displej LCD s dotykovým perem umožňuje hladce a efektivně pracovat v rukavicích i bez nich.

   Připojte všechno: Notebook Latitude 14 Rugged je dodáván se všemi moderními možnostmi připojení a podporuje integrované starší porty, jako jsou sériový port a PCMCIA, nic tedy nebude stát mezi vámi a prací.   Vezměte si kancelář kamkoli

   Síť WiFi vám zajistí mobilní připojení: Zůstaňte připojeni a produktivní i mimo kancelář díky připojení 4G a vyhrazenému systému GPS. (dle konfigurace)

   Můžete se bez obav vzdálit od zásuvky: Pracujte bez zásuvky díky interním 6- nebo 9článkovým bateriím, které nabízejí ve své třídě nejlepší životnost (10 hodin). Tyto baterie vám umožní produktivně pracovat celou pracovní směnu. Důvěřujte službě Extended Battery Service (Rozšířený servis baterií) a získejte zajištěnou výměnu baterie nad rámec prvního roku vlastnictví.

   Jednoduché dokování: Snadno přenášejte notebook mezi vozidly a ostatními pracovišti díky univerzálním dokovacím řešením, která obsahují nastavitelné zajišťovací háčky, porty USB a zvuku přístupné zepředu a zboku a množství portů USB 2.0, 3.0, HDMI, VGA, Ethernet, duální sériový port a další.   Výkon, když jej potřebujete.

   Vše začíná u výkonného jádra: Pod pevným krytem se nachází nejnovější generace procesorů Intel® Core™. Získáte vysoký a úsporný výkon.

   Multitasking jak má být: Mějte důležité úlohy stále pod kontrolou díky nejnovějším nástrojům pro produktivitu a systému Windows 7 Professional nebo Windows 10 Pro.

   Vhodný pro všechnu vaši smysluplnou práci: Už nikdy vám nedojde místo díky až 1TB hybridnímu pevnému disku a až 512GB disku SATA SSD (solid-state drive). (dle konfigurace)

   Paměť, které můžete důvěřovat: Získejte až 16 GB velmi rychlé paměti DDR3 s frekvencí 1 600 MHz a přistupujte rychle a snadno k důležitým souborům, aplikacím a programům. (dle konfigurace)   Bezpečný. Spravovatelný. Spolehlivý Latitude.

   Nejlépe zabezpečená vysoce odolná zařízení: Společnost Dell nabízí komplexní šifrování, špičkové ověřování a prevenci malwaru integrované do jedné sady bezpečnostních nástrojů. Řešení DDP|E společnosti Dell chrání vaše data na všech koncových bodech, včetně externích médií, samošifrovacích disků a úložišť veřejného cloudu, jako jsou například Dropbox, Box a OneDrive. Řešení DDP | Security Tools nabízí pokročilé ověřování, které zabrání přístupu neautorizovaným uživatelům k vašim datům. Společnost Dell poskytuje nový přístup k ochraně před malwarem a chrání data a uživatele před veškerým nedůvěryhodným obsahem pomocí řešení DDP | Protected Workspace.

   Snadná správa: Notebooky Dell Latitude zahrnují nejpropracovanější správu na světě díky rozšířením technologie Intel® vPro™ jedinečným pro společnost Dell, umožňujícím správu několika zařízení z jednoho místa, vzdálené aktualizace a vymazání pevného disku. Vynikající správa je nutnost, proto umožňujeme zvýšit efektivitu omezením času stráveného ručními a k chybám náchylnými úkoly pomocí nové sady Dell Client Command Suite, našich bezplatných nástrojů pro automatizaci, které snižují náklady na informační technologie.

   Vynikající spolehlivost, které můžete důvěřovat: Notebook Latitude 14 Rugged je odolnější než jeho předchůdce, patří do řady nejodolnějších notebooků. Obsahuje speciální materiály a konstrukci šasi a přísně testované komponenty. Výkon je testován zatěžovacími cykly. Robustní metodologie testování do selhání a osvědčené technologie a architektury znamenají, že se můžete soustředit na svou práci a nestarat se, zda to váš počítač vydrží.

   Parametry a specifikace

   Procesor 
   Intel Core i5 4310U 2.0 GHz Haswell 
   Operační paměť 
   16384 MB DDR3 
   Pevný disk 
   120 GB SSD 
   Optická mechanika 
   DVD-RW 
   Grafická karta 
   Intel HD Graphics 4400 
   Displej 
   14" LCD HD s rozlišením 1 366 x 768 - matný 
   Operační systém 
   Windows 10 Pro 
   Rozhraní 
   2xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, HDMI, VGA, 2xCOM, LAN 
   Výbava 
   WiFi, čtečka karet 
   Barva 
   černá 
   Procesor
   Výrobce:Intel
   Modelová řada:Core i5
   Typ:4310U
   Frekvence:2 GHz
   Počet jader:2
   Operační paměť
   Celková kapacita:16 384 GB
   Typ:DDR3
   Pevný disk
   Kapacita HDD: -
   Kapacita SSD:120 GB
   Celková kapacita:120 GB
   Typ:SSD
   Optická mechanika
   Typ:DVD-RW
   Grafická karta
   Výrobce:Intel
   Modelová řada:HD Graphics
   Typ:4400
   Vlastní paměť: -
   Druh:sdílená
   Displej
   Úhlopříčka:14 palců
   Rozlišení:1366 x 768  px
   Povrch:m
   Dotykový:Ne
   Operační systém
   Výrobce:Microsoft
   Název:Windows 10 Pro
   Rozhraní
   USB 2.0:2
   USB 3.0:2
   USB 3.1 Type-C: -
   Thunderbolt: -
   Thunderbolt 3: -
   MiniDisplayPort: -
   DisplayPort: -
   HDMI:1
   DVI: -
   VGA:1
   COM:2
   RJ45:1
   Výbava
   Čtečka otisků prstů:Ne
   Čtečka paměťových karet:Ano
   3G modem:Ne
   Numerická klávesnice:Ne
   Webkamera:Ne
   Wifi:Ano
   Barva
   Barva:černá