Dell XPS 8700 MT

Intel Core i7 4770 3.4 GHz, 8 GB, 500 GB HDD, DVD-RW, Intel HD Graphics 4600, Windows 7 Professional

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Dell
Kód:1119839
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Dell XPS 8700
   Stolní počítač Dell XPS 8700 je dobrým pomocníkem v každé domácnosti. Profesionální design, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlední řadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou Vaší dobré investice. Výkonný čtyřjádrový procesor, patřící do výkonné řady procesorů Haswell a velká operační paměť umožňují rychlé zpracování dat a ve spolupráci s výkonnou grafickou kartou jsou vhodné pro hraní středně náročných her.

    

   Dell XPS 8700 centrum domácí zábavy
   Profesionálně navržená kompaktní skříň, deset portů USB (6x USB 3.0 + 4x USB 2.0), zajistí snadnou práci s multimediálními soubory a konektory HDMI + DisplayPort usnadňují i urychlují připojování externích zobrazovacích zařízení. Tyto vlastnosti poskytují široké možnosti pro pohodlnou práci s digitálními médii a rychlé přenosy dat; zvukové konektory na přední i zadní straně nabízejí pohodlí a pružnost.

   Jednoduché sdílení a snadné připojení
   Dell XPS 8700 nabídne technologii Wi-Fi, která umožňuje využité bezdrátového připojení k internetu. Díky bezdrátovému připojení nemusíte mít na stole hnízdo kabelů. Pro bezdrátové připojení kompatibilních periferií, jako jsou klávesnice, sluchátka nebo například myši můžete využít zabudované Bluetoothrozhraní verze 4.0. Nechybí ani praktické přední porty USB.

    

   Procesor Intel Core i7-4770
   Jedná se o procesor z nové rodiny označované jako „ Haswell", který patří do nového socketu LGA1150. Tento procesor integruje do jediného pouzdra spolu s procesorem i grafické jádro a napájení již není řešené pomocí socketu základní desky. Jádro procesoru Intel Core i7-4770 je vyráběno pokročilým 22nm výrobním procesem. Procesor disponuje čtveřicí fyzických jader s podporou technologie HyperThreading, tedy osmi vlákny. Každé z fyzických jader je taktováno na 3.4 GHz (3.9 GHz TurboBoost). Stejně jako u předchozí generace procesorů Intel Core i je i v tomto procesoru integrován paměťový řadič přímo do čipu. V tomto případě se jedná o dvoukanálový řadič pamětí typu DDR3 a konkrétně u modelu Core i7-4770 jsou podporovány paměťové moduly s rychlostí až 1600MHz. Procesor je dále vybaven 8MB vyrovnávací paměti. Specialitou procesoru je integrované grafické jádro Intel GMA HD 4600, které je stejně jako procesor vyráběno 22nm výrobním procesem a v případě tohoto procesoru je taktováno až na 1200 MHz (Graphics Max Dynamic Frequency; případně 350 MHz - Graphics Base Frequency) a využívá sdílené operační paměti. TDP udávané výrobcem činí 84 W včetně spotřeby integrovaného grafického jádra.

   Parametry a specifikace

   Procesor 
   Intel Core i7 4770 3.4 GHz Haswell 
   Operační paměť 
   8 GB DDR3 
   Pevný disk 
   500 GB HDD 
   Optická mechanika 
   DVD-RW 
   Grafická karta 
   Intel HD Graphics 4600 
   Operační systém 
   Windows 7 Professional 
   Rozhraní 
   4xUSB 2.0, 6xUSB 3.0, DisplayPort, HDMI, LAN 
   Výbava 
   bez výbavy 
   Velikost 
   Mini Tower 
   Procesor
   Výrobce:Intel
   Modelová řada:Core i7
   Typ:4770
   Frekvence:3,4 GHz
   Počet jader:4
   Operační paměť
   Celková kapacita:8 GB
   Typ:DDR3
   Pevný disk
   Kapacita HDD:500 GB
   Kapacita SSD: -
   Celková kapacita:500 GB
   Typ:HDD
   Optická mechanika
   Typ:DVD-RW
   Grafická karta
   Výrobce:Intel
   Modelová řada:HD Graphics
   Typ:4600
   Vlastní paměť: -
   Druh:sdílená
   Operační systém
   Výrobce:Microsoft
   Název:Windows 7 Professional
   Rozhraní
   USB 2.0:4
   USB 3.0:6
   USB 3.1 Type-C: -
   MiniDisplayPort: -
   DisplayPort:1
   HDMI:1
   DVI: -
   VGA: -
   COM: -
   RJ45:1
   Výbava
   Čtečka paměťových karet:Ne
   Tuner:Ne
   Webkamera:Ne
   Wifi:Ne
   Velikost
   Velikost:Mini Tower