Apple Mac Mini 2011

Intel Core i5 2520M 2.5 GHz, 8 GB, 500 GB HDD, Bez mechaniky, AMD Radeon HD6630M, Mac OS High Sierra

Omlouváme se,
ale Vámi vybraný produkt
je momentálně vyprodaný.
Výrobce:Apple
Kód:1118265
Typ:repasované
Jakost:A
Záruka:
24 měsíců
VYPRODÁNO
   Fotografie má ilustrativní charakter.   Měří necelé čtyři centimetry na výšku, ale na nic není krátký
   Elegantní hliníková konstrukce. Snadno dostupná paměť. Vestavěný zdroj napájení. Mac mini využívá každý centimetr čtvereční naplno.

   Kovaný v budoucnosti
   Bezešvý unibody kryt Macu mini, vysoký jen 3,6 cm, je vyřezaný z jediného solidního bloku hliníku. Vyrábí se počítačově řízenými obráběcími stroji (CNC) – stejnými, jaké se používají v leteckém průmyslu při výrobě kritických součástek letadel. To zaručuje naprostou přesnost každého detailu krytu Macu mini. Nemluvě o senzačním hliníkovém provedení, které se bude dokonale vyjímat na každém stole.

    

    

   Žádný detail není moc mini
   Zdroj napájení je v Macu mini integrovaný. Takže vám nebude překážet žádný velký adaptér a budete připojovat méně kabelů. Díky odnímatelnému panelu vespod je rozšíření paměti naprosto bezproblémové. A jakmile se dostanete dovnitř, uvidíte, jak precizně je Mac mini uspořádaný. S důrazem na nejmenší detaily. Například ventilátor pro přísun vzduchu. Je prakticky neviditelný. A když větráček běží, sotva ho uslyšíte. Mac mini je nabitý velkými nápady.

   Spousta portů. Velké možnosti
   Vestavěná technologie Thunderbolt umožňuje k jedinému portu sériově připojit až šest periferií s rozhraním Thunderbolt včetně monitoru Apple Thunderbolt Display. Podporuje také periferie s rozhraním Mini DisplayPort, takže můžete připojit zařízení s DisplayPortem i k Mac Mini. Port HDMI umožňuje Mac mini jediným kabelem připojit k HD televizi. A vestavěný slot pro karty SDXC umožňuje rychle přenášet fotky a videa z digitálních fotoaparátů.

    

    

   Přesně to, co potřebujete. A nic, co nepotřebujete.
   Stahování hudby, filmů a aplikací z iTunes Storu a Mac App Storu je tak snadné, že optickou jednotku nejspíš nebudete potřebovat. Proto jsme Mac mini zkonstruovali bez ní a ušetřený prostor využili pro výkonnější procesory, vyspělou grafiku a technologii Thunderbolt.

   AMD Radeon HD6630M. Dá věci do pohybu.
   AMD Radeon HD6630M dává vyšší grafický výkon než integrované grafické karty. Videa, která sledujete, tak budou plynulejší a hry, které hrajete, budou mít přirozenější odezvu. Fotoalba budete moci prohlížet s lehkostí. A budete mít veškerý potřebný výkon, abyste ze svého HD videa udělali film, který si zaslouží premiéru s červeným kobercem.

    

    

   Velký pevný disk
   Mac mini je standardně osazen 500GB pevným diskem s 5400 ot./min. Můžete tak do něj uložit spoustu knihoven fotek, filmů, hudby, souborů a dalšího obsahu.

   Přidejte paměť pouhým otočením
   Mac mini se dodává se 8 GB rychlé paměti DDR3. A díky odnímatelnému spodnímu panelu snadno přidáte další. Stačí otočit, a jste vevnitř.   Thunderbolt. Nejrychlejší, nejvšestrannější rozhraní v desktopu. Jakékoli velikosti
   Technologie Thunderbolt v Macu mini je fenomenálně rychlá. Pro přenosy dat používá dva 10Gb/s kanály. Je tedy až 12krát rychlejší než FireWire 800 a až 20krát rychlejší než USB 2. Rychlost ale není všechno. Thunderbolt má navíc bezkonkurenční možnosti rozšíření. K jedinému portu můžete v sérii připojit až šest zařízení s rozhraním Thunderbolt – včetně dvou monitorů Apple Thunderbolt Display. A protože je Thunderbolt založen na technologii DisplayPort, můžete přímo připojit i zařízení s rozhraním Mini DisplayPort jako Apple LED Cinema Display.

   S tolika porty je připraven na cokoli
   Jakkoli je Thunderbolt výkonný, je jen jednou z možností. Pokud například máte displej jiného výrobce, můžete ho připojit k portu HDMI pomocí adaptéru HDMI/DVI. Dokonce můžete připojit dva displeje, abyste viděli víc fotek, filmů a dokumentů najednou. Vestavěný slot pro karty SDXC usnadňuje import fotek a videí z digitálního fotoaparátu a port FireWire 800 funguje s širokou paletou úložných, zvukových a video zařízení.

    

   Wi-Fi a Bluetooth.
   V každém Macu mini je zabudována nejnovější bezdrátová technologie 802.11n. Automaticky najde vaši síť Wi-Fi, takže se můžete připojit a začít procházet web, tisknout a bezdrátově streamovat hudbu. Nechybí ani bezdrátová technologie Bluetooth, jejímž prostřednictvím můžete připojit různé doplňky jako bezdrátovou klávesnici a myš.

   Žádná obrazovka není moc velká.
   Mac mini pomocí vestavěného portu HDMI snadno připojíte k největší obrazovce v domě – HD televizi. Stačí jeden kabel HDMI a můžete začít sledovat filmy a TV pořady z iTunes, procházet internet a prohlížet svou knihovnu fotek – to vše v brilantním vysokém rozlišení. K dispozici je také praktické ovládání, jehož pomocí můžete nastavit výstup z Macu mini, aby zaplnil celou obrazovku i té největší HD televize.

    

   Připojte si vlastní displej, klávesnici a myš. Využijte, co máte.
   Připojte k Macu mini svůj vlastní displej, klávesnici a myš. Zapněte ho. A všechno bude fungovat. To je na Macu mini skvělé. Můžete ho zkombinovat téměř s čímkoli.

   Parametry a specifikace

   Procesor 
   Intel Core i5 2520M 2.5 GHz Sandy Bridge 
   Operační paměť 
   8 GB DDR3 
   Pevný disk 
   500 GB HDD 
   Optická mechanika 
   Grafická karta 
   AMD Radeon HD6630M 256 MB 
   Operační systém 
   Mac OS High Sierra 10.13.6 
   Rozhraní 
   4xUSB 2.0, HDMI, LAN 
   Výbava 
   Čtečka paměťových karet, WiFi 
   Velikost 
   MiniPC 
   Procesor
   Výrobce:Intel
   Modelová řada:Core i5
   Typ:2520M
   Frekvence:2,5 GHz
   Počet jader:2
   Operační paměť
   Celková kapacita:8 GB
   Typ:DDR3
   Pevný disk
   Kapacita HDD:500 GB
   Kapacita SSD: -
   Celková kapacita:500 GB
   Typ:HDD
   Optická mechanika
   Typ:Bez mechaniky
   Grafická karta
   Výrobce:AMD
   Modelová řada:Radeon
   Typ:HD6630M
   Vlastní paměť:256 MB
   Druh:dedikovaná
   Operační systém
   Výrobce:Apple
   Název:Mac OS High Sierra
   Rozhraní
   USB 2.0:4
   USB 3.0: -
   USB 3.1 Type-C: -
   MiniDisplayPort: -
   DisplayPort: -
   HDMI:1
   DVI: -
   VGA: -
   COM: -
   RJ45:1
   Výbava
   Čtečka paměťových karet:Ano
   Tuner:Ne
   Webkamera:Ne
   Wifi:Ano
   Velikost
   Velikost:MiniPC